Quote (Tomeczek @ 11 Apr 2012 19:17)
aa myslalem ze cos sie dostaje za 400winow
btw w jakich ligach byles?
diamond 4vs4 public
diamond 2vs2 premade
Quote (VolveR @ 11 Apr 2012 19:19)
Jak masz betę PoE to możemy pograć razem.
tak myslalem, ze ty tez bedziesz gral w poe

napisze na gg