d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev149505152532670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,683
Joined: Apr 16 2008
Gold: 1,211.75
Apr 11 2012 11:12am
Quote (SchoolOfRock @ Apr 11 2012 05:11pm)
ludzi od zwierzat odroznia umiejetnosc abstrakcyjnego myslenia...


mam bobra w sigu
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Apr 11 2012 11:13am
Quote (SchoolOfRock @ Apr 11 2012 06:40pm)
Gralem w bete d3 kilka dni i wymaxowalem wszystko co sie dalo. Teraz gram w bete path of exile i musze powiedziec, ze diablo wyglada jak gra dla przedszkolakow w porownaniu z tym. W path of exile drzewko skilli ma ok 300 skilli i mozemy dowolnie rozwijac nasza postac. Aktywne skille sa w formie gemow i wsadzamy je do socketow broni. Ogolnie pelna customizacja postaci w odroznieniu od diablo. Gra jest zajebista i system walki jest bardzo dopracowany. Ogolnie mam odczucie, ze jezeli kupie diablo 3 to bedzie tak jak z sc2, czyli wygralem 400 gier i odinstalowalem.


a co sie stalo po tym jak wygrales te 400gier?
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold: 1.00
Apr 11 2012 11:16am
Quote (Tomeczek @ 11 Apr 2012 19:13)
a co sie stalo po tym jak wygrales te 400gier?


uzaleznienie odeszlo :D
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Apr 11 2012 11:17am
Quote (SchoolOfRock @ Apr 11 2012 07:16pm)
uzaleznienie odeszlo :D


aa myslalem ze cos sie dostaje za 400winow
btw w jakich ligach byles?
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Apr 11 2012 11:19am
Quote (SchoolOfRock @ 11 Apr 2012 17:40)
Gralem w bete d3 kilka dni i wymaxowalem wszystko co sie dalo. Teraz gram w bete path of exile i musze powiedziec, ze diablo wyglada jak gra dla przedszkolakow w porownaniu z tym. W path of exile drzewko skilli ma ok 300 skilli i mozemy dowolnie rozwijac nasza postac. Aktywne skille sa w formie gemow i wsadzamy je do socketow broni. Ogolnie pelna customizacja postaci w odroznieniu od diablo. Gra jest zajebista i system walki jest bardzo dopracowany. Ogolnie mam odczucie, ze jezeli kupie diablo 3 to bedzie tak jak z sc2, czyli wygralem 400 gier i odinstalowalem.


Jak masz betę PoE to możemy pograć razem.
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold: 1.00
Apr 11 2012 11:30am
Quote (Tomeczek @ 11 Apr 2012 19:17)
aa myslalem ze cos sie dostaje za 400winow
btw w jakich ligach byles?


diamond 4vs4 public
diamond 2vs2 premade

Quote (VolveR @ 11 Apr 2012 19:19)
Jak masz betę PoE to możemy pograć razem.


tak myslalem, ze ty tez bedziesz gral w poe :D napisze na gg
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Apr 12 2012 01:05am
Quote (SchoolOfRock @ 11 Apr 2012 19:30)
diamond 4vs4 public
diamond 2vs2 premade



tak myslalem, ze ty tez bedziesz gral w poe :D napisze na gg


to chuja wiesz o sc2 skoro nic o 1v1 nie napisales =]
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold: 1.00
Apr 12 2012 02:57am
Quote (Cultus @ 12 Apr 2012 09:05)
to chuja wiesz o sc2 skoro nic o 1v1 nie napisales =]


1vs1 to w 80% fart. nawet husky tak kiedys powiedzial. przykro mi, ze twoj komp nie uciagnal 4vs4 :(
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Apr 12 2012 12:44pm
jestes kretynem, naucz sie grac 1v1 na wyzszym poziomie niz złota liga =]

e/ wybacz Myrko, zapomnialem :(

This post was edited by Cultus on Apr 12 2012 12:52pm
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Apr 12 2012 12:48pm
Co Ty wygadujesz Cultus/umrzy - przecież wszystkie turnieje w sc2 są rozgrywane w 4v4, bo to właśnie ten tryb rozgrywki jest zależny od umiejętności graczy i pod niego są robione wszystkie zmiany balansowe :/

This post was edited by myr00n on Apr 12 2012 12:49pm
Go Back To Polska Topic List
Prev149505152532670Next
Closed New Topic New Poll