Quote (LightMaFire @ Nov 20 2011 09:56pm)
Nikt juz nie gra prawie, co wchodze robic alert albo duo to pusto ;x
Co Ty mowisz. Ja teraz gram 3 godzine. Zrobilismy z liga daily alert, daily duo z ziomkiem, bierzemy sie za kolejny alert t1.
Zdobylem pare itemow na moja postac, mam prawie 50 markow na 2 item z t1 i guild leader powiedzial, ze niedlugo mnie wezmie na raid

Poza tym dobrze mi sie gra moim buildem i atm nie bede go zmienial.
