Quote (Styczenx1600 @ 6 Mar 2012 18:13)
Posiadam kartę "idea" jakoś od 98 roku o ile pamiętam, czy wjedzie ona do iphone'a 4 czy będę musiał wymienić na mini sim? Czy coś takiego?
microsim
z tego co wiem kazdy operator moze wymienic ci zwykla karte na micro, chyba ze zalezy ci na napisie idea.
mozesz przyciac, sa poradniki na YT i konkurencyjnych forach ale musisz byc ostrozny, tak jak napisal pozer