d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev14950515253339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Mar 6 2012 07:34am
Quote (vyyj @ Mar 6 2012 03:26pm)
z ciekawosci. ile masz lat?


Dlaczego to cie tak ciekawi ?
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Mar 6 2012 07:40am
Quote (Six_Man @ Mar 6 2012 01:13pm)
mialem iphone 3gs iphone4, jak macie duzo kasy na wydania na aplicje fajna zabawka , ale teraz sam uzywam samsung galaxy s2 jest 2 razy lepszy i wysztko darmowe
Jak cie nie stac na apps to po co kupujesz iPhone?
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Mar 6 2012 08:25am
Quote (Six_Man @ 6 Mar 2012 14:13)
mialem iphone 3gs iphone4, jak macie duzo kasy na wydania na aplicje fajna zabawka , ale teraz sam uzywam samsung galaxy s2 jest 2 razy lepszy i wysztko darmowe


hmmm jesli ktos kupuje ip4 za 2k pln to raczej stac go zeby kupic aplikacje za 80 centow :wallbash:
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Mar 6 2012 09:14am
nie moge sie doczekac keynote jutro. ciekawe co bedzie nowego w apple tv 3.
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Mar 6 2012 09:16am
Quote (imnoise @ 6 Mar 2012 16:14)
nie moge sie doczekac keynote jutro. ciekawe co bedzie nowego w apple tv 3.


przechuj sig :DDDDDD
apple tv akurat mnie malo obchodzi ale ciekawy jestem co fajnego dadza w ipadzie i czy zapowiedza premiere 7" tableta
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Mar 6 2012 09:19am
Quote (Elfisher @ 6 Mar 2012 17:16)
przechuj sig :DDDDDD
apple tv akurat mnie malo obchodzi ale ciekawy jestem co fajnego dadza w ipadzie i czy zapowiedza premiere 7" tableta


apple tv jest o tyle fajne, ze da sie ogladac filmy na tv z ipadem/phonem/... w lapie.
to cos jak streaming video w htc tube via dlna, tylko nie wiem z jakiej technologii apple tv korzysta.
Member
Posts: 20,383
Joined: Feb 11 2007
Gold: 470.00
Mar 6 2012 11:13am
Posiadam kartę "idea" jakoś od 98 roku o ile pamiętam, czy wjedzie ona do iphone'a 4 czy będę musiał wymienić na mini sim? Czy coś takiego?
Member
Posts: 4,702
Joined: May 31 2010
Gold: 0.00
Mar 6 2012 11:14am
Quote (Styczenx1600 @ 6 Mar 2012 19:13)
Posiadam kartę "idea" jakoś od 98 roku o ile pamiętam, czy wjedzie ona do iphone'a 4 czy będę musiał wymienić na mini sim? Czy coś takiego?


musisz wymienic
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Mar 6 2012 11:18am
Quote (Styczenx1600 @ Mar 6 2012 05:13pm)
Posiadam kartę "idea" jakoś od 98 roku o ile pamiętam, czy wjedzie ona do iphone'a 4 czy będę musiał wymienić na mini sim? Czy coś takiego?
Da sie przeciac i bedzie dzialac tylko nie mozna uszkodzic tego chipa.
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Mar 6 2012 11:19am
Quote (Styczenx1600 @ 6 Mar 2012 18:13)
Posiadam kartę "idea" jakoś od 98 roku o ile pamiętam, czy wjedzie ona do iphone'a 4 czy będę musiał wymienić na mini sim? Czy coś takiego?


microsim
z tego co wiem kazdy operator moze wymienic ci zwykla karte na micro, chyba ze zalezy ci na napisie idea.
mozesz przyciac, sa poradniki na YT i konkurencyjnych forach ale musisz byc ostrozny, tak jak napisal pozer
Go Back To Polska Topic List
Prev14950515253339Next
Add Reply New Topic New Poll