d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev14950515253211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Oct 25 2011 12:41pm
Quote (Redel @ 25 Oct 2011 20:38)
Nie przychodzi mi mail z hasłem po rejestracji :(




Mam radka HD 6970 i nie potrzeba mu żadnych cudów aby uciągnął BF3 na ultra przy 50+ fps =)


po prostu jesteś zazdrosny że nie masz edycji limitowanej :baby:
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 25 2011 12:44pm
fajna zabawka

Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Oct 25 2011 12:44pm
Quote (EustachyMotyka @ 25 Oct 2011 20:41)
po prostu jesteś zazdrosny że nie masz edycji limitowanej :baby:


True.
Co się robi z tym kodem do BFa? Bo właśnie dostałem. Chodzi mi o ten co tu ktoś przed chwilą stronkę podał.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Oct 25 2011 12:45pm
Quote (Redel @ 25 Oct 2011 20:44)
True.
Co się robi z tym kodem do BFa? Bo właśnie dostałem. Chodzi mi o ten co tu ktoś przed chwilą stronkę podał.


Create or login to an Alienware Arena account.
GET KEY
Open EA's Origin client (or download it here if you don't already have it installed).
Click the cog icon, select "Redeem Product Code" and enter your dog tag code.
Your dog tog will be unlocked the next time you play Battlefield 3.
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Oct 25 2011 12:53pm
Quote (Patryk1991 @ 25 Oct 2011 20:31)
a to tylko na pc :cry:

multi jest wyjebisite :drool:
narazie tylko w tdm gram bo wiekszej ekipy narazie nie ma a jak bedzie to rush :drool:
"CatalystCreator Andrew D
by CatalystMaker
For those of you running in CF with BF3, and suffering stuttering, please remove Catalyst 11.9 CAP3, we're looking into the stuttering issue
"


http://www.tomshardware.co.uk/forum/330428-15-battlefield-driver-profile-questions
Nie wiem właśnie jak to jest.
U mnie 11.9 były do dupy. Nie dało się grać, karty w ogóle nie pracowały, a obraz klatkował nawet na low. Dograłem ten CAP3 i nic się nie zmieniło.
Później zarzuciłem 11.10 preview3 + znowu 11.9 cap3 i już było ok. Mogę płynnie grać na high, ultra nie sprawdzałem. Mam troche problemów z dźwiękiem, ale to raczej przez dość egzotyczną karte USB.
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Oct 25 2011 01:08pm
Quote (Go_0su @ 25 Oct 2011 20:01)
czuję, że dzisiaj będzie nocka na wojnie :D


trzeba sie na coop kampanie umowic :P
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Oct 25 2011 01:15pm
Quote (EustachyMotyka @ 25 Oct 2011 20:30)
wziąłem sobie key, tylko czy on ma długą ważność?


dozywatnia, chyba ze jest tam gdzies napisana data waznosci xD


This post was edited by m4rc1n3k on Oct 25 2011 01:16pm
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 25 2011 01:28pm
glosujcie zeby bf sub forum zrobili :)

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=57351868&f
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Oct 26 2011 04:47am
Kampania skonczona, jak dla mnie bardzo dobra, mimo ze krotka. Mozna zasmakowac wszystkiego po trochu, teraz nic tylko zbierac sianko i kupic klucz.
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Oct 26 2011 06:16am
Quote (fro5tbite @ 25 Oct 2011 20:08)
trzeba sie na coop kampanie umowic :P


ciężka jest na wysokim poziomie :P wyłączyliśmy z kumplem.. a dzisiaj mam jakiś problem i nie mogę dołączyć do żadnego serwera, pisze mi żebym sprawdził połączenie z siecią -,-
Go Back To Polska Topic List
Prev14950515253211Next
Add Reply New Topic New Poll