☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Matura 2012 > Temat Oficjalny
Prev
1
49
50
51
52
53
60
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 16430
Replies: 594
Track Topic
Wykluczone
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold
:
282.70
#501
May 14 2012 09:28pm
uch, chyba skończyłem
jest na forum ktoś obeznany, kto mógłby mi to sprawdzić?
cagiva
Member
Posts: 21,978
Joined: Aug 18 2008
Gold
:
121,534.87
#502
May 15 2012 12:22am
ogarnieta prezentacja, za 4,5h prezentuje
iso gl and hf
Wykluczone
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold
:
282.70
#503
May 15 2012 12:55am
Quote (cagiva @ May 15 2012 08:22am)
ogarnieta prezentacja, za 4,5h prezentuje
iso gl and hf
gl hf
ja mam koło 17
zjem i jade zobaczyć na którą mam
arabb
Member
Posts: 8,296
Joined: Mar 17 2009
Gold
:
883.37
#504
May 15 2012 01:48am
Powodzenia chłopaki na polskim, ja polecialem trochę i 6 punktów jest. :]
Za 20 minut ang ustny, niby luz ale lekki stresik jest.
kubaba5
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold
:
15.50
#505
May 15 2012 02:25am
Quote (arabb @ May 15 2012 08:48am)
Powodzenia chłopaki na polskim, ja polecialem trochę i 6 punktów jest. :]
Za 20 minut ang ustny, niby luz ale lekki stresik jest.
ale co mamy rozumiec ze dostales rowno 6 pkt?
Wykluczone
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold
:
282.70
#506
May 15 2012 02:41am
Quote (kubaba5 @ May 15 2012 10:25am)
ale co mamy rozumiec ze dostales rowno 6 pkt?
tak, napisał to strone wcześniej chyba
sYa_TPS
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold
:
0.00
#507
May 15 2012 03:14am
14.00 polski ustny
Trueschool
Member
Posts: 144
Joined: May 15 2012
Gold
:
0.00
#508
May 15 2012 04:13am
Mialem wczoraj, nawet pracy nie dokonczylem pisac, az tu nagle telefon, ze zaraz wchodze. 15 punktow dostalem na fristajlu. elo
Msk
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold
:
0.36
#509
May 15 2012 04:16am
Quote (Trueschool @ May 15 2012 12:13pm)
Mialem wczoraj, nawet pracy nie dokonczylem pisac, az tu nagle telefon, ze zaraz wchodze. 15 punktow dostalem na fristajlu. elo
Jaki temat i jakie pytania miałeś?
Trueschool
Member
Posts: 144
Joined: May 15 2012
Gold
:
0.00
#510
May 15 2012 04:35am
Temat: Język internetowych grup dyskusyjnych. Omów sposoby komunikacji, cechy kodu językowego i charakterystyczne środki ekspresji językowej.
1. Podaj funkcje jezyka.
2. Dlaczego tworza sie grupy dyskusyjne w Internecie.
3. Ktory jezyk jest bardziej oficjalny? Mowiony czy pisany?
Mowilem o trollingu i wykorzystalem wypowiedz Serapha nt. lagow klawiatury.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
49
50
51
52
53
60
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact