d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Matura 2012 > Temat Oficjalny
Prev1495051525360Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
May 14 2012 09:28pm
uch, chyba skończyłem
jest na forum ktoś obeznany, kto mógłby mi to sprawdzić?
Member
Posts: 21,978
Joined: Aug 18 2008
Gold: 121,534.87
May 15 2012 12:22am
ogarnieta prezentacja, za 4,5h prezentuje :)
iso gl and hf
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
May 15 2012 12:55am
Quote (cagiva @ May 15 2012 08:22am)
ogarnieta prezentacja, za 4,5h prezentuje :)
iso gl and hf


gl hf
ja mam koło 17
zjem i jade zobaczyć na którą mam
Member
Posts: 8,296
Joined: Mar 17 2009
Gold: 883.37
May 15 2012 01:48am
Powodzenia chłopaki na polskim, ja polecialem trochę i 6 punktów jest. :]
Za 20 minut ang ustny, niby luz ale lekki stresik jest.
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
May 15 2012 02:25am
Quote (arabb @ May 15 2012 08:48am)
Powodzenia chłopaki na polskim, ja polecialem trochę i 6 punktów jest. :]
Za 20 minut ang ustny, niby luz ale lekki stresik jest.


ale co mamy rozumiec ze dostales rowno 6 pkt?
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
May 15 2012 02:41am
Quote (kubaba5 @ May 15 2012 10:25am)
ale co mamy rozumiec ze dostales rowno 6 pkt?


tak, napisał to strone wcześniej chyba
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold: 0.00
May 15 2012 03:14am
14.00 polski ustny :cry:
Member
Posts: 144
Joined: May 15 2012
Gold: 0.00
May 15 2012 04:13am
Mialem wczoraj, nawet pracy nie dokonczylem pisac, az tu nagle telefon, ze zaraz wchodze. 15 punktow dostalem na fristajlu. elo
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
May 15 2012 04:16am
Quote (Trueschool @ May 15 2012 12:13pm)
Mialem wczoraj, nawet pracy nie dokonczylem pisac, az tu nagle telefon, ze zaraz wchodze. 15 punktow dostalem na fristajlu. elo


Jaki temat i jakie pytania miałeś?
Member
Posts: 144
Joined: May 15 2012
Gold: 0.00
May 15 2012 04:35am
Temat: Język internetowych grup dyskusyjnych. Omów sposoby komunikacji, cechy kodu językowego i charakterystyczne środki ekspresji językowej.

1. Podaj funkcje jezyka.
2. Dlaczego tworza sie grupy dyskusyjne w Internecie.
3. Ktory jezyk jest bardziej oficjalny? Mowiony czy pisany?

Mowilem o trollingu i wykorzystalem wypowiedz Serapha nt. lagow klawiatury.
Go Back To Polska Topic List
Prev1495051525360Next
Add Reply New Topic New Poll