d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev14950515253805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 18 2011 02:56am
Quote (kacperq @ 18 Apr 2011 10:52)
jak wy tak szybko nakurwiacie te kolejne tiery? ja dopiero mam 60k kasy przy t3


exp wszystkim czym mojzesz
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 18 2011 02:57am
Quote (EustachyMotyka @ Apr 18 2011 08:56am)
exp wszystkim czym mojzesz


tylko dostaje 1k za gre odliczajac naprawe i amunicje :mad:
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 18 2011 03:02am
Quote (kacperq @ 18 Apr 2011 10:57)
tylko dostaje 1k za gre odliczajac naprawe i amunicje :mad:


suabiak :rolleyes:
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 18 2011 03:05am
Quote (kacperq @ 18 Apr 2011 10:57)
tylko dostaje 1k za gre odliczajac naprawe i amunicje :mad:


Lol 3k za wygraną i 2k za przegraną here B)
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Apr 18 2011 03:22am
Quote (Phrarr @ Apr 18 2011 11:05am)
Lol 3k za wygraną i 2k za przegraną here B)


ktory tier?
ja na 3 dostaje 5-4k
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 18 2011 03:24am
Quote (Tomeczek @ 18 Apr 2011 11:22)
ktory tier?
ja na 3 dostaje 5-4k


3 i 1. Od 5 tieru będę nakurwiał większe stawki :D
Member
Posts: 2,206
Joined: Feb 22 2006
Gold: 104.73
Apr 18 2011 03:43am
Mam parę pytań... zacznę od: co oznaczają różne znaczki nad czołgami? Chodzi mi o te zielone/czerwone znaczniki.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 18 2011 03:44am
Quote (urborg @ 18 Apr 2011 11:43)
Mam parę pytań... zacznę od: co oznaczają różne znaczki nad czołgami? Chodzi mi o te zielone/czerwone znaczniki.


zielone to ziomale
czerwone to kosmici ktorych musisz zniszczyc
nie jest to oczywiste? :unsure:
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 18 2011 03:44am
Quote (urborg @ 18 Apr 2011 09:43)
Mam parę pytań... zacznę od: co oznaczają różne znaczki nad czołgami? Chodzi mi o te zielone/czerwone znaczniki.


To pewnie druzyny ale nie jestem pewien.

zaraz siew sciagnie - ktos chetny na maly wpierdol?
Member
Posts: 2,206
Joined: Feb 22 2006
Gold: 104.73
Apr 18 2011 03:48am
Quote (EustachyMotyka @ 18 Apr 2011 11:44)
zielone to ziomale
czerwone to kosmici ktorych musisz zniszczyc
nie jest to oczywiste? :unsure:


Oczywiste... Ale nie zawsze są to te standardowe romby. Czasem to są takie dwa/trzy paski nad czołgiem.

np. http://www.youtube.com/watch?v=C13lpoyEsqo 3:45, koleś w krzakach...

/e:
Quote (EustachyMotyka @ 18 Apr 2011 11:50)
pytales o kolory to ci odpowiedzialem
a co do tych znaczkow to np 3 paski to sa ciezkie ktorych nigdy nie moge zabic


właśnie nie chodziło mi o kolory tylko chciałem naprowadzić o co mi chodzi. Ale dzięki wielkie za odpowiedź. x)

This post was edited by urborg on Apr 18 2011 03:52am
Go Back To Polska Topic List
Prev14950515253805Next
Add Reply New Topic New Poll