d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > E-lans > Temat Oficjalny
Prev1495051525383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
Aug 31 2012 10:47am
Quote (maxkarim @ Aug 31 2012 06:44pm)
http://www.techfanatyk.net/wp-content/uploads/2010/05_390/4s.jpg

http://www.techfanatyk.net/recenzja-akg-k390-nc/

dzisiaj przyszły kurierem
hehe

jedne z najdroższych słuchawek od akg i jedyne słuchawki dokanałowe z modułem tłumienia ANC dostępne na rynku.


to nie jest lans że rozpierdalasz sobie uszy sluchawkami, serio. Mi jest ciebie szkoda
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
Aug 31 2012 10:49am
Quote (Stanislaw @ 31 Aug 2012 18:47)
to nie jest lans że rozpierdalasz sobie uszy sluchawkami, serio. Mi jest ciebie szkoda


Głośnikami też sobie rozpierdala i co z tego ? :D Co to posta maxa, ja osobiście wolę głośniki, jednak dobrymi słuchawkami nie pogardzę również. Ile takie cudeńka kosztują ?
Member
Posts: 6,451
Joined: Oct 10 2010
Gold: 2,142.00
Aug 31 2012 10:50am
Quote (Immanencja @ Nov 19 2010 05:48pm)
Biorę na przysiad 150kg i jestę dumny aha i mam golfa dwa .


waga 97 wycisk w szczycie 190,przysiad 160,martwy ciąg 220 ,barki 150, twój przysiad bez szału
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Aug 31 2012 11:12am
Quote (Rafcioxd @ Aug 31 2012 06:50pm)
waga 97 wycisk w szczycie 190,przysiad 160,martwy ciąg 220 ,barki 150, twój przysiad bez szału


no, na pewno :D
Member
Posts: 21,609
Joined: Feb 1 2010
Gold: 1,046.78
Aug 31 2012 11:17am
Quote (LukaszPL @ Aug 31 2012 06:49pm)
Głośnikami też sobie rozpierdala i co z tego ? :D Co to posta maxa, ja osobiście wolę głośniki, jednak dobrymi słuchawkami nie pogardzę również. Ile takie cudeńka kosztują ?


na mp3 store 330 zł bez przesyłki ;d

a w dniu premiery jakieś 2 lata temu kosztowały 450 zł xp


poza tym specjalnie kupiłem takie które zajebiscie tłumią żebym nie musiał głośno słuchać muzyki.
więc nie ma prawa mi uszkodzić w żaden sposób słuchu :)


e; modułu ANC jeszcze do konća nie przetesowałem,
Jutro wsiadam specjalnie w busa żeby sprawić jak one działają, gdyż ponoć one najlepiej tłumią niske pasma, min. warkot silnika

This post was edited by maxkarim on Aug 31 2012 11:20am
Member
Posts: 888
Joined: Aug 5 2012
Gold: 3.86
Warn: 60%
Aug 31 2012 11:26am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

hehe mam se530 i ue tf 10 więc możesz ssać muj penis
Member
Posts: 576
Joined: Aug 22 2012
Gold: 5.00
Aug 31 2012 11:27am
Quote (maxkarim @ 31 Aug 2012 19:17)
na mp3 store 330 zł bez przesyłki ;d

a w dniu premiery jakieś 2 lata temu kosztowały 450 zł xp


poza tym specjalnie kupiłem takie które zajebiscie tłumią żebym nie musiał głośno słuchać muzyki.
więc nie ma prawa mi uszkodzić w żaden sposób słuchu :)


e; modułu ANC jeszcze do konća nie przetesowałem,
Jutro wsiadam specjalnie w busa żeby sprawić jak one działają, gdyż ponoć one najlepiej tłumią niske pasma, min. warkot silnika


ja tam wole solidne zamkniete nauszniki. sam mam technicsa rp-dj1200 i rozpierdalaja wszystkie dokanalowki jakie mialem w uszach
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
Aug 31 2012 11:46am
Quote (maxkarim @ Aug 31 2012 07:17pm)
na mp3 store 330 zł bez przesyłki ;d

a w dniu premiery jakieś 2 lata temu kosztowały 450 zł xp


poza tym specjalnie kupiłem takie które zajebiscie tłumią żebym nie musiał głośno słuchać muzyki.
więc nie ma prawa mi uszkodzić w żaden sposób słuchu :)


e; modułu ANC jeszcze do konća nie przetesowałem,
Jutro wsiadam specjalnie w busa żeby sprawić jak one działają, gdyż ponoć one najlepiej tłumią niske pasma, min. warkot silnika


kazde dokanałowe słuchawki niszcza sluch, dlatego ze nie pozwalaja na wymiane gazowa w kanale sluchowym zewnetrznym, co powoduje podniesienie temperatury narzadu sluchowego, nie ma wyjscia ziomek. Do tego mozna sie nabawic konkretnych choróbsk. Zobaczysz za 20 lat hhaha
Member
Posts: 888
Joined: Aug 5 2012
Gold: 3.86
Warn: 60%
Aug 31 2012 11:49am
Quote (Stanislaw @ Aug 31 2012 07:46pm)
kazde dokanałowe słuchawki niszcza sluch, dlatego ze nie pozwalaja na wymiane gazowa w kanale sluchowym zewnetrznym, co powoduje podniesienie temperatury narzadu sluchowego, nie ma wyjscia ziomek. Do tego mozna sie nabawic konkretnych choróbsk. Zobaczysz za 20 lat hhaha


mit w chuj, rozjebują tak samo jak normalne, z wymianą powierza etc to masz trochę racji lecz kto normalny słucha 10h bez wyjmowania
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Aug 31 2012 11:49am
Quote (Patsz_Pan @ Aug 31 2012 05:49pm)
mit w chuj, rozjebują tak samo jak normalne, z wymianą powierza etc to masz trochę racji lecz kto normalny słucha 10h bez wyjmowania


ja slucham po 20 godzin
Go Back To Polska Topic List
Prev1495051525383Next
Add Reply New Topic New Poll