d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Komputer: Czesci, Oprogramowanie, Itp > Temat Oficjalny W 100%
Prev14950515253875Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,203
Joined: Sep 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 2 2011 08:49am
Quote (zYwi3c @ 2 Aug 2011 16:41)
Ehh, nie moge edit.

Planuje za jakis tydzien wzmocnic swoj sprzet. aktualnie posiadam:

E5200 @ 3.6Ghz
GA-P31-DS3L
4GB DDR2
HD5770
I do tego ModeComa MC400.

Planuje kupic:
Intel Core i5-2500K
AsRock P67 PRO3
+ Jakies 8gb DDR3 ( najtansze )

Wyjdzie jakies 1300 zl.

Zastanawia mnie czy ten moj zasilacz wystarczy, czy musze zainwestowac w cos nowego.




proc i plyta na sell ?
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 2 2011 08:51am
Quote (blinky_mail @ 2 Aug 2011 16:49)
proc i plyta na sell ?


Yep, ramy tez. Teraz jestem w pracy, ale jak wroce do domu moge podac jakies wieksze szczegoly jak jestes zainetersowany ( chyba nawet jeszcze na gwarancji procek jest -> Fakture mam )
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 2 2011 08:52am
Quote (bustersss @ 28 Jul 2011 15:06)
Jakis czas temu tez sobie kupilem nowego kompa przy pomocy toyo :)

Procek amd phenom II 955, dokupilem chlodzenie silentium pc he1225 (jebane pol obudowy zajmuje ;d)
plyta msi 770-c45 (chyba tak)
good ram ddr 2x4gb 1333mhz
karta graficzna to gf 8800gt od msi
zasilacz be quiet pure power 430w
obudowa została stara
naped kupilem zewnetrzny zeby przy okazji mogl sluzyc do netbooka samsung se s084
do wymiany zostal jeszcze dysk, planuje kupno ssd jako systemowego, a ten co mam zostawie na dane

ogolnie bardzo dobry zestaw za male pieniadze.



8GB RAM i karta graficzna z muzeum?
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 2 2011 08:54am
Quote (imnoise @ 2 Aug 2011 16:52)
8GB RAM i karta graficzna z muzeum?


Nigdzie nie napisal, ze nie wymieni w przyszlosci grafy na lepsza :)
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 2 2011 09:01am
ktos wie ile beda kosztowac upgrade do windowsa 8 ?
Member
Posts: 3,845
Joined: Sep 10 2006
Gold: 0.00
Aug 3 2011 04:18am
Panowie, mój komputer niezwłocznie potrzebuje diagnozy eksperta. Otóż po 10-dniowej przerwie został dzisiaj uruchomiony po raz pierwszy, ruszył bez żadnego problemu, po czym nagle płyta zaczęła piszczeć, komputer się zawiesił, a po resecie już nie wstał. Po uruchomieniu ruszają wszystkie wiatraki, świecą się diody, ale na ekranie nie pojawia się dosłownie nic, tak jakby monitor nie dostawał sygnału od komputera. Nic nie piszczy, reset BIOS-u nic nie dał, zasilacz jest ok, przynajmniej napięcia daje takie, jakie dawać powinien. Ktoś ma jakieś pomysły ?
Member
Posts: 2,535
Joined: Jul 30 2003
Gold: 0.00
Aug 3 2011 04:20am
Quote (TheEmbrion @ Aug 3 2011 10:18am)
Panowie, mój komputer niezwłocznie potrzebuje diagnozy eksperta. Otóż po 10-dniowej przerwie został dzisiaj uruchomiony po raz pierwszy, ruszył bez żadnego problemu, po czym nagle płyta zaczęła piszczeć, komputer się zawiesił, a po resecie już nie wstał. Po uruchomieniu ruszają wszystkie wiatraki, świecą się diody, ale na ekranie nie pojawia się dosłownie nic, tak jakby monitor nie dostawał sygnału od komputera. Nic nie piszczy, reset BIOS-u nic nie dał, zasilacz jest ok, przynajmniej napięcia daje takie, jakie dawać powinien. Ktoś ma jakieś pomysły ?


karta graficzna [*]
masz zupełnie czarny ekran po odpaleniu PC ?
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 3 2011 04:21am
Quote (TheEmbrion @ Aug 3 2011 11:18am)
Panowie, mój komputer niezwłocznie potrzebuje diagnozy eksperta. Otóż po 10-dniowej przerwie został dzisiaj uruchomiony po raz pierwszy, ruszył bez żadnego problemu, po czym nagle płyta zaczęła piszczeć, komputer się zawiesił, a po resecie już nie wstał. Po uruchomieniu ruszają wszystkie wiatraki, świecą się diody, ale na ekranie nie pojawia się dosłownie nic, tak jakby monitor nie dostawał sygnału od komputera. Nic nie piszczy, reset BIOS-u nic nie dał, zasilacz jest ok, przynajmniej napięcia daje takie, jakie dawać powinien. Ktoś ma jakieś pomysły ?


płyta główna, najprawdopodobniej, skoro twierdzisz że zasilacz w porządku, no i male prawdopodobienstwo karty graf, komputer po włączeniu robi charakterystyczne "pik"
Member
Posts: 3,845
Joined: Sep 10 2006
Gold: 0.00
Aug 3 2011 04:22am
Quote (Luke123 @ 3 Aug 2011 12:20)
karta graficzna [*]
masz zupełnie czarny ekran po odpaleniu PC ?


Zupełnie czarny, nic się nie pojawia, nawet logo powitalne AsRock, czy jak się tam nazywa producent płyty. Kurwa, karta ma pół roku, dopiero co wymieniona na gwarancji. ;/ Spróbuję wypiąć kartę i uruchomić na zintegrowanej grafice w takim razie, dzięki za podpowiedź.
Member
Posts: 2,535
Joined: Jul 30 2003
Gold: 0.00
Aug 3 2011 04:23am
Quote (TheEmbrion @ Aug 3 2011 10:22am)
Zupełnie czarny, nic się nie pojawia, nawet logo powitalne AsRock, czy jak się tam nazywa producent płyty. Kurwa, karta ma pół roku, dopiero co wymieniona na gwarancji. ;/ Spróbuję wypiąć kartę i uruchomić na zintegrowanej grafice w takim razie, dzięki za podpowiedź.


jeżeli nie pójdzie z integry to może być mobo, generalnie przez internet to możemy gdybać.
Go Back To Polska Topic List
Prev14950515253875Next
Add Reply New Topic New Poll