d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev14950515253966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold: 1.00
Apr 22 2011 11:26am
Quote (Lander @ 22 Apr 2011 19:10)
zte blade - warto? Orange ma dość przystępną ofertę, ale opinie chciałbym usłyszeć od osób które używają/używały.


Zalezy do czego chcesz miec telefon. Bawilem sie zte bladem przez 30min i w porowaniu do mojego SGSa jest gowno wart, ale lepsze to niz spica czy inne badziewie z naciskowym ekranem.
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Apr 22 2011 11:35am
Quote (SchoolOfRock @ Apr 22 2011 07:26pm)
Zalezy do czego chcesz miec telefon. Bawilem sie zte bladem przez 30min i w porowaniu do mojego SGSa jest gowno wart, ale lepsze to niz spica czy inne badziewie z naciskowym ekranem.


ciekawe :)
Member
Posts: 852
Joined: Nov 2 2010
Gold: 0.00
Apr 22 2011 11:35am
Wyszły ostatnie jakieś ciekawe aplikacje warte polecenia?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Apr 22 2011 11:43am
Quote (SchoolOfRock @ Apr 22 2011 07:26pm)
Zalezy do czego chcesz miec telefon. Bawilem sie zte bladem przez 30min i w porowaniu do mojego SGSa jest gowno wart, ale lepsze to niz spica czy inne badziewie z naciskowym ekranem.


Bardzo pomocne, niemniej wolałbym usłyszeć opinie kogoś kogo zainteresowanie telefonem nie ograniczało się do 30-minutowej zabawy.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Apr 22 2011 11:51am
Quote (SchoolOfRock @ 22 Apr 2011 19:26)
Zalezy do czego chcesz miec telefon. Bawilem sie zte bladem przez 30min i w porowaniu do mojego SGSa jest gowno wart, ale lepsze to niz spica czy inne badziewie z naciskowym ekranem.



z czym?
Member
Posts: 3,043
Joined: Aug 19 2009
Gold: 128.00
Warn: 10%
Apr 22 2011 11:55am
Quote (Lander @ Apr 22 2011 05:10pm)
zte blade - warto? Orange ma dość przystępną ofertę, ale opinie chciałbym usłyszeć od osób które używają/używały.


mam od ponad 2 tygodni, wgralem nowy rom i moge powiedziec ze telefon sprawuje sie naprawde zajebiscie. oprocz slabej baterii nie znalazlem innych minusow

laska tez ma blade i tez nie narzeka, no ale ona tylko smsuje i gra w angry birds ;p

This post was edited by Rrrrrrrr on Apr 22 2011 11:56am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Apr 22 2011 02:12pm
Rozumiem że w pojedynku zte blade vs spica wygrywa ten pierwszy, rajt? telefon głównie do internetu i muzyki. Tak zakładam przynajmniej, nigdy smartfona nie miałem :(

This post was edited by Lander on Apr 22 2011 02:12pm
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Apr 22 2011 02:18pm
Quote (Lander @ 22 Apr 2011 22:12)
Rozumiem że w pojedynku zte blade vs spica wygrywa ten pierwszy, rajt? telefon głównie do internetu i muzyki. Tak zakładam przynajmniej, nigdy smartfona nie miałem :(



do muzyki i internetu najlepszy jest iphone :blush:
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Apr 22 2011 02:20pm
Quote (Lander @ 22 Apr 2011 22:12)
Rozumiem że w pojedynku zte blade vs spica wygrywa ten pierwszy, rajt? telefon głównie do internetu i muzyki. Tak zakładam przynajmniej, nigdy smartfona nie miałem :(


blade wygrywa, CM7 bardzo dobrze sie sprawuje na nim. Mam i jestem zadowolony.
Member
Posts: 852
Joined: Nov 2 2010
Gold: 0.00
Apr 24 2011 04:47pm
Zauważyłem, że przestał mi się obracać ekran w poziomie np. przy pisaniu smsów albo notatek... z ustawień próbowałem go wykalibrować ale dalej to samo. Jakieś propozycje rozwiązania?
Go Back To Polska Topic List
Prev14950515253966Next
Add Reply New Topic New Poll