Quote (Lander @ Apr 22 2011 05:10pm)
zte blade - warto? Orange ma dość przystępną ofertę, ale opinie chciałbym usłyszeć od osób które używają/używały.
mam od ponad 2 tygodni, wgralem nowy rom i moge powiedziec ze telefon sprawuje sie naprawde zajebiscie. oprocz slabej baterii nie znalazlem innych minusow
laska tez ma blade i tez nie narzeka, no ale ona tylko smsuje i gra w angry birds ;p
This post was edited by Rrrrrrrr on Apr 22 2011 11:56am