d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev14950515253720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 63,411
Joined: Dec 16 2006
Gold: 5,050.86
Oct 21 2010 02:33am
Quote (Nowgoinsane @ Oct 21 2010 06:55am)
tak to jeden z najbardziej epickich artow w tej grze :D

ja zrobilem juz combo na 15 lochow pod rzad bez arta :(


bardzo ladne combo, ja dzisiaj bede probowal zrobic 2/16 z 1/15 ;<
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Oct 21 2010 07:59am
Ja mam zrobione 20 poziomów lochów, dokładnie 25% artefaktów, 5/20, 3 pary butów, rękawice i hełm.Rękawice mcgyvera są niezłe, 41@ i 440defa, buty cały czas dają radę, 34str34wita34luck 440defa, chociaż powoli przydałoby się je wymieniać.Hełm 19@ już sprzedany.Teraz mam do zrobienia 10lvl 1 lochów, albo 1lvl 4 lochów, władca ciemności wydaje się być łatwiejszy.
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Oct 21 2010 08:08am
mi troszke artow tez poszlo, ale najczesciej je szybko zmienialem :)
Member
Posts: 317
Joined: Sep 15 2010
Gold: 1.00
Warn: 30%
Oct 21 2010 08:19am
lepszy staff z 94 inta czy 94 szczescia ?
Member
Posts: 1,100
Joined: Nov 22 2009
Gold: 0.03
Warn: 100%
Oct 21 2010 08:21am
Quote (zefel @ Oct 21 2010 03:19pm)
lepszy staff z 94 inta czy 94 szczescia ?


jak grasz magiem to z inteligencja, a jak wojownikiem lub zwiadowca to ze szczesciem
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold: 160.00
Oct 21 2010 08:22am
wlasnie zrobilem 10lvl lochow :D i wypadl mi Łuk 82@ :D
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Oct 21 2010 08:32am
Quote (zefel @ 21 Oct 2010 15:19)
lepszy staff z 94 inta czy 94 szczescia ?


zależy z czym masz wiekszy dmg
Member
Posts: 17,884
Joined: Mar 18 2007
Gold: 22,300.00
Oct 21 2010 09:19am
mi sie udalo przerwac moje combo na brak artow z lochow trafiajac "złote platfusy hedonisty" +325 luck xD
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Oct 21 2010 10:49am
zapraszam wszystkich członkow jsp team do udzialu w ankiecie na naszym forum! ;]
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold: 160.00
Oct 21 2010 10:53am
Quote (MuFfaS @ Oct 21 2010 05:49pm)
zapraszam wszystkich członkow jsp team do udzialu w ankiecie na naszym forum! ;]


proponuje zastosowac to na S7 :] znam to z TheCrims
Go Back To Polska Topic List
Prev14950515253720Next
Add Reply New Topic New Poll