d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev14950515253125Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,117
Joined: Apr 20 2009
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 9 2010 01:04pm
Quote (iPhone2g16gb @ Sep 9 2010 09:01pm)
tak sie sklada, ze tez mam 25 i mam prawko od 7 lat, łatwo ?


slabiutko
1. nie liczy sie ile masz prawko , bo mogles miec 18 l i nic nie jezdziles --> łatwiutko
2. prowadze uprzywilejowane pojazdy , a czasami trzeba ostro jechac --> i to cie gwałci w chuj :)
Banned
Posts: 361
Joined: Sep 7 2010
Gold: 314.16
Warn: 10%
Sep 9 2010 01:05pm
Quote (zBOAz @ Sep 9 2010 09:04pm)
slabiutko
1. nie liczy sie ile masz prawko , bo mogles miec 18 l i nic nie jezdziles  --> łatwiutko
2. prowadze uprzywilejowane pojazdy , a czasami trzeba ostro jechac --> i to cie gwałci w chuj :)


jak na myśl o tym rośnie ci e-penis to gz.
Banned
Posts: 1,117
Joined: Apr 20 2009
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 9 2010 01:08pm
Quote (iPhone2g16gb @ Sep 9 2010 09:05pm)
jak na myśl o tym rośnie ci e-penis to gz.


nom, możesz już wypierdalac :)
Banned
Posts: 361
Joined: Sep 7 2010
Gold: 314.16
Warn: 10%
Sep 9 2010 01:11pm
Quote (zBOAz @ Sep 9 2010 09:08pm)
nom, możesz już wypierdalac :)


ja pierdolee myslisz ze jak masz jakies tam guwno to jestes fajny i kazdy mysli ze jestes kozak? mam ciebie w dupie chlopie, widac jakie masz zycie skoro musisz takim czyms podniecac sie na forum :< zreszta, ja prowadze uprzywilejowane łodzie podwodne :'DDDDDDDDDDDDd

This post was edited by iPhone2g16gb on Sep 9 2010 01:11pm
Member
Posts: 5,301
Joined: May 23 2006
Gold: 620.00
Sep 9 2010 01:13pm
(9/7/10) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.

<3 odebrane :) jezdzi sie miodzio :D
Banned
Posts: 1,117
Joined: Apr 20 2009
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 9 2010 01:17pm
Quote (iPhone2g16gb @ Sep 9 2010 09:11pm)
ja pierdolee myslisz ze jak masz jakies tam guwno to jestes fajny i kazdy mysli ze jestes kozak? mam ciebie w dupie chlopie, widac jakie masz zycie skoro musisz takim czyms podniecac sie na forum :< zreszta, ja prowadze uprzywilejowane łodzie  podwodne :'DDDDDDDDDDDDd


napisalem bardzo dobrze a ty sie dojebales, teraz mozesz wypierdalac bo faila zaliczyles, pocwicz & pozdr

e: nie jestes smieszny tylko raczej zalosny :)

This post was edited by zBOAz on Sep 9 2010 01:17pm
Banned
Posts: 361
Joined: Sep 7 2010
Gold: 314.16
Warn: 10%
Sep 9 2010 01:22pm
Quote (zBOAz @ Sep 9 2010 09:17pm)
napisalem bardzo dobrze a ty sie dojebales, teraz mozesz wypierdalac bo faila zaliczyles, pocwicz & pozdr

e: nie jestes smieszny tylko raczej zalosny :)


idz OSTRO POJEZDZIJ to cisnienie zejdzie i nie bedziesz szczekau? 11 literek dla ciebie

Quote (sir-andrew @ Sep 9 2010 09:13pm)
(9/7/10) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.

<3 odebrane :) jezdzi sie miodzio :D


za 1 razem zdaues ? <3
Member
Posts: 5,301
Joined: May 23 2006
Gold: 620.00
Sep 9 2010 01:28pm
Quote (iPhone2g16gb @ 9 Sep 2010 21:22)
za 1 razem zdaues ? <3


taa. 20.08.10 zdalem za 1 razem : P
6.15 teoria
7.25 byłem już spowrotem z miasta ;P

Banned
Posts: 361
Joined: Sep 7 2010
Gold: 314.16
Warn: 10%
Sep 9 2010 01:32pm
Quote (sir-andrew @ Sep 9 2010 09:28pm)
taa. 20.08.10 zdalem za 1 razem : P
6.15 teoria
7.25 byłem już spowrotem z miasta ;P


no to ladnie, teraz z tego co slyszalem to zdaja oddzielnie jazde/teorie zeby kasy nie tracic w przypadku olania.

duzo teori sie uczyles?
Member
Posts: 5,301
Joined: May 23 2006
Gold: 620.00
Sep 9 2010 01:36pm
Quote (iPhone2g16gb @ 9 Sep 2010 21:32)
no to ladnie, teraz z tego co slyszalem to zdaja oddzielnie jazde/teorie zeby kasy nie tracic w przypadku olania.

duzo teori sie uczyles?


codziennie po 4-5 testow : P + dzien przed egzaminem przeczytalem sobie taka ksiazeczke z przepisami.
Go Back To Polska Topic List
Prev14950515253125Next
Add Reply New Topic New Poll