Quote (iPhone2g16gb @ Sep 9 2010 09:11pm)
ja pierdolee myslisz ze jak masz jakies tam guwno to jestes fajny i kazdy mysli ze jestes kozak? mam ciebie w dupie chlopie, widac jakie masz zycie skoro musisz takim czyms podniecac sie na forum :< zreszta, ja prowadze uprzywilejowane łodzie podwodne :'DDDDDDDDDDDDd
napisalem bardzo dobrze a ty sie dojebales, teraz mozesz wypierdalac bo faila zaliczyles, pocwicz & pozdr
e: nie jestes smieszny tylko raczej zalosny
This post was edited by zBOAz on Sep 9 2010 01:17pm