Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 31 Jan 2011 18:47)
Mi moj Focus 1,8 TDDI 90KM sedan potrafi 8,5 litra w miescie spalic, ale to dlatego, ze go nie oszczedzam. Przy spokojnej jezdzie 6,5 litra w miescie, w trasie torun-gdansk spalil mi 4 litry na 100 km.
ja na ogół ekonomicznie jeżdżę.
chyba, że jakiś trip z ziomkami albo panną.
ale do dojazdów z punktu A do punktu B przesadnie dbam o moje 4 kółeczka
