d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev149505152531019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 31 2011 08:59am
Quote (pezet44 @ Jan 30 2011 11:51pm)
dużo właśnie strasznie, 8km w jedną stronę + korki może dlatego : P
jak inną stroną jeździłem to spadało w zimie do 6 litrów.
Zobaczymy w lato w trasie i w mieście.


w trasie zejdziesz do ~~5l, miasto ok 6,5-7 litrów
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Jan 31 2011 11:39am
6,8 litra to w zimę mi pali w korkach
lato 5.x
zobaczy się na banie jeszcze.
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Jan 31 2011 11:47am
Quote (pezet44 @ 31 Jan 2011 18:39)
6,8 litra to w zimę mi pali w korkach
lato 5.x
zobaczy się na banie jeszcze.


Mi moj Focus 1,8 TDDI 90KM sedan potrafi 8,5 litra w miescie spalic, ale to dlatego, ze go nie oszczedzam. Przy spokojnej jezdzie 6,5 litra w miescie, w trasie torun-gdansk spalil mi 4 litry na 100 km.
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Jan 31 2011 11:50am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 31 Jan 2011 18:47)
Mi moj Focus 1,8 TDDI 90KM sedan potrafi 8,5 litra w miescie spalic, ale to dlatego, ze go nie oszczedzam. Przy spokojnej jezdzie 6,5 litra w miescie, w trasie torun-gdansk spalil mi 4 litry na 100 km.


ja na ogół ekonomicznie jeżdżę.
chyba, że jakiś trip z ziomkami albo panną.
ale do dojazdów z punktu A do punktu B przesadnie dbam o moje 4 kółeczka :cry:
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Jan 31 2011 11:58am
Quote (pezet44 @ 31 Jan 2011 18:50)
ja na ogół ekonomicznie jeżdżę.
chyba, że jakiś trip z ziomkami albo panną.
ale do dojazdów z punktu A do punktu B przesadnie dbam o moje 4  kółeczka :cry:


Ja tam kurwe katuje bo i tak idzie na sprzedaz za pare dni, na ogol tez ekonomicznie jezdze ale na tym focusie musze sie wyzyc przed sprzedaza.
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 31 2011 02:50pm
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Jan 31 2011 06:58pm)
Ja tam kurwe katuje bo i tak idzie na sprzedaz za pare dni, na ogol tez ekonomicznie jezdze ale na tym focusie musze sie wyzyc przed sprzedaza.


ja staram się od paru dni powoli jeździć toyotą :)
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold: 0.00
Jan 31 2011 03:09pm
Quote (AlCapoone @ 31 Jan 2011 21:50)
ja staram się od paru dni powoli jeździć toyotą :)


to ty mi dzis blokowales lewy pas
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 31 2011 03:09pm
Quote (Kaam @ Jan 31 2011 10:09pm)
to ty mi dzis blokowales lewy pas


:thumbsup: no okej, jak wracałem mazdą miałem te 160, bo chciałem troche pozapierdalać
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold: 0.00
Jan 31 2011 03:13pm
Quote (AlCapoone @ 31 Jan 2011 22:09)
:thumbsup: no okej, jak wracałem mazdą miałem te 160, bo chciałem troche pozapierdalać


:O :O :O :O


jaka?


This post was edited by Kaam on Jan 31 2011 03:13pm
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Jan 31 2011 03:14pm
Quote (Kaam @ 31 Jan 2011 22:13)
:O  :O  :O    :O


jaka?


fiat 126p ze logiem Mazdy : D
Go Back To Polska Topic List
Prev149505152531019Next
Add Reply New Topic New Poll