d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev14950515253268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,282
Joined: Jun 18 2009
Gold: 0.02
Warn: 20%
Dec 5 2010 03:08am
miałem rzułwia wodnego
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Dec 5 2010 03:42am
Quote (myr00n @ Dec 5 2010 10:07am)
Dalej nic. Mam złe przeczucia, że pająkowi się coś nie powiodło. Od rozpoczęcia procesu minęło ze 20 godzin.


która to wylinka?
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 5 2010 04:32am
Quote (Yugi @ 5 Dec 2010 10:42)
która to wylinka?


Siódma. Obawiam się, że niestety pajączek tego nie przeżył. Wkurwia mnie to bo nie zawiniłem przy tym w żaden sposób.
Przyjrzałem się teraz i widzę ,że pająk całkowicie wylazł z poprzedniego pancerzyka. Leży tylko dalej na plerach i ma nieco podkorczone nogi w kierunku odwłoka, nie wszystkie jednak.
No i leży w tej samej pozycji bez ruchu od wczoraj wieczorem, koło północy widziałem jeszcze jakiś ruch powiedzmy po raz ostatni.

This post was edited by myr00n on Dec 5 2010 04:40am
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Dec 5 2010 05:18am
to za młody, nie chcę go :(
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 5 2010 06:03am
[*] :(
Gdybym wiedział ,że ja popełniłem jakiś drastyczny błąd to bym rozumiał. Żył jeszcze jak wyszedł cały z pancerzyka i potem zmarł.Często zdarza się coś takiego ?

This post was edited by myr00n on Dec 5 2010 06:04am
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Dec 5 2010 06:06am
Quote (myr00n @ Dec 5 2010 01:03pm)
[*] :(
Gdybym wiedział ,że ja popełniłem jakiś drastyczny błąd to bym rozumiał. Żył jeszcze jak wyszedł cały z pancerzyka i potem zmarł. Zdarza się coś takiego ?


ofc, czasem się zaklinuje nawet dorosły i padnie
Member
Posts: 4,875
Joined: Dec 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 5 2010 07:00am
szkoda chromci :(
ja wczoraj zrobilem przejsciowe terra dla regalisa l4 i juz powoli zaczyna sie zadomawiac i robi gniazdo ;)
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 5 2010 08:47am
Quote (sgd53 @ 5 Dec 2010 14:00)
szkoda chromci :(
ja wczoraj zrobilem przejsciowe terra dla regalisa l4 i juz powoli zaczyna sie zadomawiac i robi gniazdo ;)


No niestety, pech mnie ściga ostatnimi dniami. Jednak dlatego, że na 99% nie była to moja wina wkrótce odkupie sobie chromkę, oby ta miała więcej szczęścia.
Member
Posts: 11,822
Joined: Sep 1 2007
Gold: 981.70
Dec 5 2010 08:49am
Quote (myr00n @ Dec 5 2010 02:47pm)
No niestety, pech mnie ściga ostatnimi dniami. Jednak dlatego, że na 99% nie była to moja wina wkrótce odkupie sobie chromkę, oby ta miała więcej szczęścia.


A ile kosztuję?
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 5 2010 08:53am
Quote (s1z @ 5 Dec 2010 15:49)
A ile kosztuję?


Za moją poprzednią zapłaciłem 50 złotych, teraz będę musiał znaleźć kogoś w okolicy kto będzie miał ten gatunek.
Go Back To Polska Topic List
Prev14950515253268Next
Add Reply New Topic New Poll