Quote (Yugi @ 5 Dec 2010 10:42)
która to wylinka?
Siódma. Obawiam się, że niestety pajączek tego nie przeżył. Wkurwia mnie to bo nie zawiniłem przy tym w żaden sposób.
Przyjrzałem się teraz i widzę ,że pająk całkowicie wylazł z poprzedniego pancerzyka. Leży tylko dalej na plerach i ma nieco podkorczone nogi w kierunku odwłoka, nie wszystkie jednak.
No i leży w tej samej pozycji bez ruchu od wczoraj wieczorem, koło północy widziałem jeszcze jakiś ruch powiedzmy po raz ostatni.
This post was edited by myr00n on Dec 5 2010 04:40am