d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev14950515253495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 1 2010 01:59pm
Quote (3DooM @ Aug 1 2010 07:08pm)
ładnie trzeba miec zeby za gre 200 zl dawac


ladnie trzeba miec zeby miec 9k postow
Member
Posts: 13,291
Joined: May 24 2008
Gold: 0.00
Aug 1 2010 02:03pm
Quote (kefir @ 1 Aug 2010 21:59)
ladnie trzeba miec zeby miec 9k postow


jeszcze nie mam , prefer -> gz
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Aug 1 2010 02:35pm
prosze a o to ss ze znow musze robic reinstall ;/

Member
Posts: 9,092
Joined: Dec 10 2008
Gold: 3.00
Aug 1 2010 02:41pm
Quote (GoSu19 @ 1 Aug 2010 22:35)
prosze a o to ss ze znow musze robic reinstall ;/
http://img46.imageshack.us/img46/360/47990058.jpg
http://img16.imageshack.us/img16/5800/35314864.jpg


zapłaciłeś za zepsutą gre :(
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Aug 1 2010 02:41pm
Quote (Siematoja @ 1 Aug 2010 22:41)
zapłaciłeś za zepsutą gre :(


szkoda :( ale cuz zrobie psikusa i po powrocie z angli sformatuje kompa :love:
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Aug 1 2010 02:47pm
Quote (3DooM @ 1 Aug 2010 21:49)
forum o sc2 wyrazilem swoja opinie wiec gtfo ode mnie , nie musi Cie obchodzic naprawde . Nie chce spamowac wiec nie bede wdawal sie z Toba w dyskusje jezeli czytac dokladnie nie potrafisz :))

co do torrenta , zglos prosze . Tylko zastanwiam sie czy kazdy kto ma cos do tego ze sciaganalem gre z torrenta jest swiety i ma same oryginaly i wszystko co ma na kompie to wydal hajs na to.



porownujesz gre do jedzenia ? ladnie . Nie poprostu sciagam z neta wiem ze to dobry material i ciekawy -> kupuje.



tak zapewne za kazdym razem odpowiadasz gdy ktos ma wiecej argumentow i sam wiesz ze sa one nie do podwarzenia , tym bardziej jezeli ktos ma inna opinie na dany temat niz wiekszosc . takze cry cuz dzieckiem bylem 10 lat temu


wymyslic wymowke dla zlodziejstwa kazdy potrafi, ale i tak kradziez pozostanie kradzieza, wiec wyjdz.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 1 2010 03:06pm
Quote (3DooM @ 1 Aug 2010 20:49)
forum o sc2 wyrazilem swoja opinie wiec gtfo ode mnie , nie musi Cie obchodzic naprawde . Nie chce spamowac wiec nie bede wdawal sie z Toba w dyskusje jezeli czytac dokladnie nie potrafisz :))

co do torrenta , zglos prosze . Tylko zastanwiam sie czy kazdy kto ma cos do tego ze sciaganalem gre z torrenta jest swiety i ma same oryginaly i wszystko co ma na kompie to wydal hajs na to.



porownujesz gre do jedzenia ? ladnie . Nie poprostu sciagam z neta wiem ze to dobry material i ciekawy -> kupuje.



tak zapewne za kazdym razem odpowiadasz gdy ktos ma wiecej argumentow i sam wiesz ze sa one nie do podwarzenia , tym bardziej jezeli ktos ma inna opinie na dany temat niz wiekszosc . takze cry cuz dzieckiem bylem 10 lat temu
skad ty sie tu wogole wziales :d
pisze do rogala ze spamujesz tutaj, bo jest on na temat dyskusji o tej grze, a nie na twoje zale, ze cie na nia nie stac

Quote (GoSu19 @ 1 Aug 2010 21:35)
prosze a o to ss ze znow musze robic reinstall ;/
http://img46.imageshack.us/img46/360/47990058.jpg
http://img16.imageshack.us/img16/5800/35314864.jpg
sprobuj moze angielska wersje sciagnac ze strony blizzarda i zainstalowac

This post was edited by Pozer on Aug 1 2010 03:07pm
Member
Posts: 9,092
Joined: Dec 10 2008
Gold: 3.00
Aug 1 2010 03:06pm
Quote (fro5tbite @ 1 Aug 2010 22:47)
wymyslic wymowke dla zlodziejstwa kazdy potrafi, ale i tak kradziez pozostanie kradzieza, wiec wyjdz.


ja się oficjalnie przyznaję

kradnę software z internetu i chuj :angry:

Quote (playerthree @ 1 Aug 2010 23:08)
tyż kradne :D ale dostępu do bnetu nie da się ukraść ściągając tę grę więc w tym przypadku trzba kupić :<


nie jest mi to do szczęścia potrzebne

This post was edited by Siematoja on Aug 1 2010 03:10pm
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Aug 1 2010 03:08pm
tyż kradne :D ale dostępu do bnetu nie da się ukraść ściągając tę grę więc w tym przypadku trzba kupić :<
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Aug 1 2010 03:09pm
Quote (Pozer @ 1 Aug 2010 23:06)
skad ty sie tu wogole wziales :d
pisze do rogala ze spamujesz tutaj, bo jest on na temat dyskusji o tej grze, a nie na twoje zale, ze cie na nia nie stac

sprobuj moze angielska wersje sciagnac ze strony blizzarda i zainstalowac


sciagalem przed premiera wiec ;/ a cala gra jest po ang :(
Go Back To Polska Topic List
Prev14950515253495Next
Add Reply New Topic New Poll