d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev149505152535001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Sep 11 2010 08:37am
Quote (Feye @ 11 Sep 2010 16:15)
aha :ph34r:
mam nadzieje że Tottenham wygra z WBA B)

już 2:0 :ph34r:


mówiłem że info jest
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Sep 11 2010 08:42am
Quote (Feye @ Sep 11 2010 02:52pm)
no świetne widowisko :) Everton sobie zasłużył bardzo na ten remis, chociaż w 2ej połowie to United grali lepiej. Świetna końcówka :)
rzal poprostu, ale w tamtym sezonie everton wygral, wiec przynajmniej 1 punkt
jakby gral Wayne, to byloby inaczej pewnie
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Sep 11 2010 08:45am
Quote (Pozer @ 11 Sep 2010 16:42)
rzal poprostu, ale w tamtym sezonie everton wygral, wiec przynajmniej 1 punkt
jakby gral Wayne, to byloby inaczej pewnie


wątpię !
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 11 2010 08:51am
Quote (Pozer @ 11 Sep 2010 16:42)
rzal poprostu, ale w tamtym sezonie everton wygral, wiec przynajmniej 1 punkt
jakby gral Wayne, to byloby inaczej pewnie


United sobie nie zasłużyło na 3 pkt ;]
fuck Tottenham prowadził ale 1:1 do przerwy :( Arsenal tak samo w 45min stracił gola i jest 1:1
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Sep 11 2010 10:02am
Ma ktoś transmisję Barca-Hercules lepszą niż GOLTv na sopcast?
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 11 2010 10:03am
Quote (imnoise @ 11 Sep 2010 18:02)
Ma ktoś transmisję Barca-Hercules lepszą niż GOLTv na sopcast?


pewnie nie... C+ nawet nie transmituje -_-
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Sep 11 2010 10:05am
Quote (Feye @ 11 Sep 2010 18:03)
pewnie nie... C+ nawet nie transmituje -_-


Właśnie wiem, ale na tym goltv wszystko się zlewa i słabo widać.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 11 2010 10:30am
Quote (imnoise @ 11 Sep 2010 18:05)
Właśnie wiem, ale na tym goltv wszystko się zlewa i słabo widać.


eee, u mnie na GOL TV wszystko zajebiscie ;O - moglby byc tylko angielski komentarz, bo ani slowa nie rozumiem po hiszpansku :D

e; lol 0-1 Valdez :/

This post was edited by zYwi3c on Sep 11 2010 10:31am
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Sep 11 2010 10:33am
Quote (zYwi3c @ 11 Sep 2010 18:30)
eee, u mnie na GOL TV wszystko zajebiscie ;O - moglby byc tylko angielski komentarz, bo ani slowa nie rozumiem po hiszpansku :D

e; lol 0-1 Valdez :/


Ja to mam w 540 x 360, trochę lipa. Co do meczu, to dopiero 30 minut.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 11 2010 10:34am
Quote (imnoise @ 11 Sep 2010 18:33)
Ja to mam w 540 x 360, trochę lipa. Co do meczu, to dopiero 30 minut.


Ogolnie to keita z meczu na mecz coraz gorzej gra ... co w nim Pep widzi to nie wiem...
Go Back To Polska Topic List
Prev149505152535001Next
Closed New Topic New Poll