Quote (Pozer @ 11 Sep 2010 16:42)
rzal poprostu, ale w tamtym sezonie everton wygral, wiec przynajmniej 1 punkt
jakby gral Wayne, to byloby inaczej pewnie
United sobie nie zasłużyło na 3 pkt ;]
fuck Tottenham prowadził ale 1:1 do przerwy

Arsenal tak samo w 45min stracił gola i jest 1:1