d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev14950515253207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,948
Joined: Oct 4 2009
Gold: 0.00
Aug 24 2010 04:10am
dzwoniłem do innego sklepu maja arcade slim 4gb za 849złi elite slim 250gb za 1049zł lepiej dopłacic te 200zł i wziac 250gb
Member
Posts: 46,574
Joined: Jun 30 2005
Gold: 826.00
Aug 24 2010 04:11am
Quote (Komandos @ 24 Aug 2010 12:10)
dzwoniłem do innego sklepu maja arcade slim 4gb za 849złi elite slim 250gb za 1049zł lepiej dopłacic te 200zł i wziac 250gb


popatrz jeszcze na alledrogo zanim kupisz
+ odwiedz saturna/media markt/inne sklepy z elektronika bo czasem mozna trafic dobra okazje
ew. poczekaj na jakas wyprzedaz typu wszystko bez vatu i wtedy masz jeszcze nizsze ceny^

This post was edited by DeM7 on Aug 24 2010 04:13am
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 24 2010 04:13am
Quote (Komandos @ 24 Aug 2010 12:10)
dzwoniłem do innego sklepu maja arcade slim 4gb za 849złi elite slim 250gb za 1049zł lepiej dopłacic te 200zł i wziac 250gb


Imo tak, bo 200 zl to nie majatek a jak chcesz juz kupic konsole to lepiej 250 a nie 4 i potem plakac ze malo miejsca.
Zawsze na te 250 mozesz wjebac filmy / muzyke etc. a na 4 prawie nic.

This post was edited by csdig on Aug 24 2010 04:13am
Member
Posts: 2,948
Joined: Oct 4 2009
Gold: 0.00
Aug 24 2010 04:15am
Quote (csdig @ Aug 24 2010 12:13pm)
Imo tak, bo 200 zl to nie majatek a jak chcesz juz kupic konsole to lepiej 250 a nie 4 i potem plakac ze malo miejsca.
Zawsze na te 250 mozesz wjebac filmy / muzyke etc. a na 4 prawie nic.


i chyba net jest na miesiac gratis, nie?
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 24 2010 04:16am
Quote (Komandos @ 24 Aug 2010 12:15)
i chyba net jest na miesiac gratis, nie?

Tego nie wiem ale net nie jest az taki drogi :O
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 24 2010 05:17am
Quote (Komandos @ 24 Aug 2010 06:15)
i chyba net jest na miesiac gratis, nie?


net ma nawet na 34 miechy gratis ale gamertagh musisz zakladdac a tylko 3 na konsole mozes zalozyc
Member
Posts: 2,948
Joined: Oct 4 2009
Gold: 0.00
Aug 24 2010 02:54pm
Quote (Patryk1991 @ Aug 24 2010 01:17pm)
net ma nawet na 34 miechy gratis ale gamertagh musisz zakladdac a tylko 3 na konsole mozes zalozyc


przetłumaczy mi ktoś co on napisał?

Member
Posts: 4,109
Joined: Feb 23 2008
Gold: 406.00
Aug 24 2010 02:57pm
Quote (Komandos @ Aug 24 2010 08:54pm)
przetłumaczy mi ktoś co on napisał?


ja mam arcade ;d i w sumie na premium szkdoa bylo mi kasy ;d muzyke mam na laoptopie filmy tak samo a gre przejde i nastepna:)Singularity moja ostatnia gra polecam fajna
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 25 2010 10:03am
Quote (Komandos @ 24 Aug 2010 16:54)
przetłumaczy mi ktoś co on napisał?


ze mozesz 3 konta zalozyc
kazde konto ma 1 miesiac golda za darmo
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 4 2010 11:50am
z marcinkiem w turnieju mw2 gramy ps3 mozna wygrac narazie pierwsze mecze wygralismy :)
Go Back To Polska Topic List
Prev14950515253207Next
Add Reply New Topic New Poll