d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Tatuaze > Temat Oficjalny
Prev1495051525398Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,053
Joined: Oct 10 2005
Gold: 30.65
Mar 15 2011 05:17pm
robione w poprzednia srode, zdjecie po 1 przemyciu
Member
Posts: 23,122
Joined: Feb 11 2009
Gold: 63.00
Mar 15 2011 05:21pm
Quote (GoD-Soviet @ Mar 15 2011 11:17pm)
robione w poprzednia srode, zdjecie po 1 przemyciu
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/199349_1592805748570_1488705130_1190610_6303723_n.jpg


nice aczkolwiek motyw wyłażenia spod skóry + ten amulet się gryzą
Member
Posts: 4,053
Joined: Oct 10 2005
Gold: 30.65
Mar 16 2011 03:44am
Quote (WolfxX @ Mar 15 2011 11:21pm)
nice aczkolwiek motyw wyłażenia spod skóry + ten amulet się gryzą


do tego beda jeszcze dorabiane te nitki ze srodka, jakby one jeszcze naciagaly ta skore : d
Member
Posts: 8,775
Joined: Oct 3 2007
Gold: 95.00
Mar 16 2011 04:23am
Quote (GoD-Soviet @ Mar 15 2011 11:17pm)
robione w poprzednia srode, zdjecie po 1 przemyciu
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/199349_1592805748570_1488705130_1190610_6303723_n.jpg


motyw fajny, ale jakość wykonania średnia
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Mar 16 2011 04:26am
Quote (GoD-Soviet @ 16 Mar 2011 00:17)
robione w poprzednia srode, zdjecie po 1 przemyciu
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/199349_1592805748570_1488705130_1190610_6303723_n.jpg


Spoko nawet. Ile za takie coś trzeba zapłacić?
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Mar 16 2011 07:51am
ja dopiero dalej idę się dziarać po 18 kwietnia ;s
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Mar 16 2011 08:17am
Quote (Furious92 @ Jul 12 2010 09:52pm)
wieszaki i ryby glosu nie maja ;d


cze poczus ;*

czlowiek nie wyglada elegancko jak ma tatuaz ;c
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Mar 16 2011 08:30am
elo na plecy :Angry:
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Mar 16 2011 08:35am
chciałem zawsze, ale jakoś brakuje odwagi ;P
Member
Posts: 4,053
Joined: Oct 10 2005
Gold: 30.65
Mar 16 2011 09:02am
Quote (AlCapoone @ Mar 16 2011 02:35pm)
chciałem zawsze, ale jakoś brakuje odwagi ;P


nie ma sie czego bac, 7h ponad siedzialem na fotelu i bolalo tylko przy gornej czesci. Ale jestesmy facetami, nie? :)
Quote (crunk_mp @ Mar 16 2011 10:26am)
Spoko nawet. Ile za takie coś trzeba zapłacić?


ja dalem 350, a normalnie ludzie z 500-800 mysle za takie cos by chcieli
Quote (heszu @ Mar 16 2011 01:51pm)
ja dopiero dalej idę się dziarać po 18 kwietnia ;s


haha i jak znalazl na lato bedziesz mial gojenie :D


a tak wyglada po prawie calkowitym wygojeniu (7 dni). Inbefore, wiem, wieszak :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1495051525398Next
Add Reply New Topic New Poll