Quote (AlCapoone @ Mar 16 2011 02:35pm)
chciałem zawsze, ale jakoś brakuje odwagi ;P
nie ma sie czego bac, 7h ponad siedzialem na fotelu i bolalo tylko przy gornej czesci. Ale jestesmy facetami, nie?

Quote (crunk_mp @ Mar 16 2011 10:26am)
Spoko nawet. Ile za takie coś trzeba zapłacić?
ja dalem 350, a normalnie ludzie z 500-800 mysle za takie cos by chcieli
Quote (heszu @ Mar 16 2011 01:51pm)
ja dopiero dalej idę się dziarać po 18 kwietnia ;s
haha i jak znalazl na lato bedziesz mial gojenie

a tak wyglada po prawie calkowitym wygojeniu (7 dni). Inbefore, wiem, wieszak

