d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield: Bad Company 2 - Temat Oficjalny > + Pozostałe Części Bf
Prev1495051525399Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Mar 17 2011 03:29pm
Quote (Chomika @ 17 Mar 2011 23:22)
Raczej wróci, tyle że za jakiś dłuższy czas - ja tak miałem.
Btw. jakie osiągnięcie?  ^_^


silver star u patryczka
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Mar 17 2011 06:25pm
ja dzis pierwsza platynke odblokowalem :D
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Mar 17 2011 07:17pm
Quote (imnoise @ Mar 17 2011 05:11pm)
osiagniecie w chuj


nie jestem taki pro jak wy :cry:
lepsza bron odblokowalem z inzynierem ta po ak47u bodajze niezla jest :D
btw kiedy bronze,silver,gold,plat sie dostaje bo niechce mi sie guuglowac ? :P

This post was edited by Patryk1991 on Mar 17 2011 07:17pm
Member
Posts: 4,090
Joined: Feb 2 2008
Gold: 50.90
Mar 18 2011 05:13am
Quote (Patryk1991 @ 18 Mar 2011 02:17)
nie jestem taki pro jak wy :cry:
lepsza bron odblokowalem z inzynierem ta po ak47u bodajze niezla jest :D
btw kiedy bronze,silver,gold,plat sie dostaje bo niechce mi sie guuglowac ? :P


Są pewne zależności, ale z reguły:
Bronz - 25
Srebro - 50
Złoto - 100
Platyna - 10x Złoto - 1000
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Mar 21 2011 12:22pm
dziala wam wszystko ok?
bo mi sie nie chce zalogowac, ciagle chce zebym wpisal keya. a gdy juz wpisze to pokazuje ze jest juz uzywany
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Mar 21 2011 12:24pm
dziala

This post was edited by Tomeczek on Mar 21 2011 12:24pm
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Mar 21 2011 12:25pm
czyli zakladam ze moj klucz z allegro zostal zbanowany? :S
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Mar 21 2011 12:26pm
Quote (cOr @ Mar 21 2011 08:25pm)
czyli zakladam ze moj klucz z allegro zostal zbanowany? :S


tak to jest z tymi kluczami, nie wiadomo kiedy i o ktorej godzinie
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Mar 21 2011 12:29pm
warto zainwestowac irl-gold w ten caly vietnam ?
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Mar 21 2011 12:30pm
Quote (Cultus @ 21 Mar 2011 19:29)
warto zainwestowac irl-gold w ten caly vietnam ?


zalezy jakie kto lubi klimaty, ja np w vietnama gralem ze 3 x wiecej niz w podstawke. mimo ze jest tylko 5 nowych map. czy tam 6
Go Back To Polska Topic List
Prev1495051525399Next
Add Reply New Topic New Poll