Quote (Styczenx1600 @ 15 Sep 2010 00:37)
zakupiłem steama ostanio, i teaz w sumie nie za bardzo ogaraniam bo to praktycznie moja pierwsza bliższa styczność z cs'em w duzych ilościach.
MAcie moze jakies ciekawe serwery bez udziwnień ?
jutro podam ci ciekawe serwy tp + ffa
teraz mi się nie chcę ~~