d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev149505152531383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,750
Joined: Oct 13 2006
Gold: 22,590.00
Aug 27 2010 04:58am
Ja osobiście polecam 1shot1kill.pl , lub gamepad.pl , serwery stoją w Warszawie , dobrze chodzą i jest możliwość wykupienia z 1000 fps , a co do ceny , to musisz sobie wyliczyć tam na stronach będą kalkulatory.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 27 2010 05:01am
Quote (dura69 @ 27 Aug 2010 04:37)
Takie pytanko z mojej strony, gdzie i za ile można wykupić server do cs  ns/s ok. 22 sloty i żeby to jakoś chodziło :) Co polecacie ? Opinie.


http://www.gamesnet.pl
Masz tam cennik.
Member
Posts: 4,098
Joined: Oct 23 2009
Gold: 0.00
Aug 31 2010 12:57pm
Member
Posts: 2,549
Joined: Mar 24 2009
Gold: 115.12
Warn: 20%
Sep 4 2010 02:28pm
ostatnio gram gorzej od botów...
Member
Posts: 4,098
Joined: Oct 23 2009
Gold: 0.00
Sep 4 2010 02:39pm



bardzo mila atmosfera, zawsze duzo ludzi
Member
Posts: 1,394
Joined: Aug 13 2010
Gold: 0.89
Sep 12 2010 07:38am
Quote (InCrOyFoRBLee @ Sep 4 2010 10:39pm)
http://cache.www.gametracker.com/player/Shadow/193.33.177.16:27176/b_560x95.png


bardzo mila atmosfera, zawsze duzo ludzi


offline
:O
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Sep 12 2010 10:04am
Member
Posts: 20,383
Joined: Feb 11 2007
Gold: 470.00
Sep 14 2010 04:37pm
zakupiłem steama ostanio, i teaz w sumie nie za bardzo ogaraniam bo to praktycznie moja pierwsza bliższa styczność z cs'em w duzych ilościach.
MAcie moze jakies ciekawe serwery bez udziwnień ?
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Sep 14 2010 04:53pm
Quote (Styczenx1600 @ 15 Sep 2010 00:37)
zakupiłem steama ostanio, i teaz w sumie nie za bardzo ogaraniam bo to praktycznie moja pierwsza bliższa styczność z cs'em w duzych ilościach.
MAcie moze jakies ciekawe serwery bez udziwnień ?


jutro podam ci ciekawe serwy tp + ffa

teraz mi się nie chcę ~~
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Sep 15 2010 02:39am
Quote (Styczenx1600 @ Sep 14 2010 11:37pm)
zakupiłem steama ostanio, i teaz w sumie nie za bardzo ogaraniam bo to praktycznie moja pierwsza bliższa styczność z cs'em w duzych ilościach.
MAcie moze jakies ciekawe serwery bez udziwnień ?


freefrags peel
Go Back To Polska Topic List
Prev149505152531383Next
Add Reply New Topic New Poll