d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev14950515253205Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 39,408
Joined: Jul 27 2007
Gold: 1.00
Warn: 70%
Jan 11 2011 07:37am
pierwsze 2 tomy wiedźmina zakupione

Quote (Massimus @ 12 Feb 2010 14:48)
właśnie skończyłem czytac Trylogię Czanego Maga Trudi Canavan :) sukam jakis innych ciekawych pozycji w takim klimacie magowie itp



a tego kończę pierwszą część
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Jan 11 2011 07:44am
Quote (Studnia06 @ Jan 11 2011 01:37pm)
pierwsze 2 tomy wiedźmina zakupione




a tego kończę pierwszą część


ile dales?

Banned
Posts: 39,408
Joined: Jul 27 2007
Gold: 1.00
Warn: 70%
Jan 11 2011 08:00am
Quote (kacperq @ 11 Jan 2011 15:44)
ile dales?


80, jakieś nowe wydanie :(
Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
Jan 11 2011 08:14am
Pytanko, ktoś czytał? :
Moorcock Michael - Saga o Elryku
Steven Erikson - Malazańska Księga Poległych

Warto?
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jan 12 2011 03:09am
Quote (iridius @ Jan 11 2011 02:14pm)
Pytanko, ktoś czytał? :
Moorcock Michael - Saga o Elryku
Steven Erikson - Malazańska Księga Poległych

Warto?


Malazańska stawiana jest przez krytyke i fanow w jednym szeregu jakosciowym z Tolkienem czy Martinem, wiec pomimo ze nie czytalem bral bym od razu.
Member
Posts: 219
Joined: Jul 2 2010
Gold: 2.00
Jan 12 2011 05:32am
Właśnie przeczytałem Kłamcę 3, taraz zaczynam Zbieracza Burz 2
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Jan 13 2011 09:54am
Quote (CoD_id @ 12 Jan 2011 11:09)
Malazańska stawiana jest przez krytyke i fanow w jednym szeregu jakosciowym z Tolkienem czy Martinem, wiec pomimo ze nie czytalem bral bym od razu.


Dokladnie jak kolega mowi. Z Malazańska jest jeden problem (problem?). Jest w chuj dluga, co prawda nie tak dluga jak np Wheel of Time (czytajac koncowke juz nie pamietasz co sie dzialo na poczatku :c) no i oczywiscie nie jest jeszcze skonczona, ale w przeciwienstwie do np Martina to zostanie skonczona bo koles wlasnie pisze ostatni tom i ma on byc wydany juz w nastepnym miesiacu (po ang oczywko)

Ale tak czy inaczej, bierz bo zapewne warto. A jak juz przeczytasz pierwsza ksiege, to wbij tutaj i opisz cos.
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jan 17 2011 03:45am
Góra
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 17 2011 04:47am
Quote (Studnia06 @ 11 Jan 2011 15:00)
80, jakieś nowe wydanie :(


widzialem to nowe wydanie w empiku i przyznam ze jest naprawde syfiaste. okladki bez klimatu z jakimis komputerowymi artami [*] (tak kojarze przynajmniej, nie przygladalem sie az tak bardzo)
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jan 17 2011 04:48am
Quote (cOr @ Jan 17 2011 10:47am)
widzialem to nowe wydanie w empiku i przyznam ze jest naprawde syfiaste. okladki bez klimatu z jakimis komputerowymi artami [*] (tak kojarze przynajmniej, nie przygladalem sie az tak bardzo)


Wszystkie wydania Wiedzmina byly syfiate.
Go Back To Polska Topic List
Prev14950515253205Next
Add Reply New Topic New Poll