d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev14950515253491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,578
Joined: Apr 29 2006
Gold: Locked
Warn: 20%
Jul 18 2009 09:54am
Quote (Shapiro @ Sat, 18 Jul 2009, 17:37)
Przegralem :(
Jeszcze jakis jebany 09 random zrobil topa ze chcialem go welchowac na 1k fg :D


Quote (Shapiro @ Sat, 18 Jul 2009, 17:50)


No co jak co, ale tak sie nie robi.
W tej spolecznosci obowiazuja specyficzne, niepisane zasady.
Zobacz np. jak Bluff robi kolo dupy Bluffingowi, a teoretycznie nic takiego nie zrobil.

Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 18 2009 09:57am
Quote (herclis @ Sat, Jul 18 2009, 04:54pm)
No co jak co, ale tak sie nie robi.
W tej spolecznosci obowiazuja specyficzne, niepisane zasady.
Zobacz np. jak Bluff robi kolo dupy Bluffingowi, a teoretycznie nic takiego nie zrobil.


Pierdoloa mnie ich medi/trusted tagi. Nie bede jakims balwana slal fg chociazby to mialoby byc 50fg. Gralem zaraz z innym i bez problemu poszlo tylko zawsze jakis 09 sie nawinie zeby zrobic troche halasu dookola wlasnej dupy.. -_-
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 18 2009 09:58am
Quote (Shapiro @ Sat, Jul 18 2009, 05:57pm)
Pierdoloa mnie ich medi/trusted tagi. Nie bede jakims balwana slal fg chociazby to mialoby byc 50fg. Gralem zaraz z innym i bez problemu poszlo tylko zawsze jakis 09 sie nawinie zeby zrobic troche halasu dookola wlasnej dupy.. -_-


Nie będziesz słał bałwanom z medi/trusted tagami fgsów, a sam zaliczkę chciałeś?
Member
Posts: 23,089
Joined: Mar 29 2007
Gold: 4.20
Jul 18 2009 09:59am
zaczelem grac, przegralem, poszedlem.
Member
Posts: 14,578
Joined: Apr 29 2006
Gold: Locked
Warn: 20%
Jul 18 2009 10:07am
Quote (Shapiro @ Sat, 18 Jul 2009, 17:57)
Pierdoloa mnie ich medi/trusted tagi. Nie bede jakims balwana slal fg chociazby to mialoby byc 50fg. Gralem zaraz z innym i bez problemu poszlo tylko zawsze jakis 09 sie nawinie zeby zrobic troche halasu dookola wlasnej dupy.. -_-


Zeby w ogole byc na liscie Active trzeba byc naprawde aktywnym przez ostatnie 3 miesiace + miec vouche okreslonej liczby graczy.
A w ogole jezeli chodzi o Trusted/Medi @ poker to moim skromnym zdaniem nie jednemu mozna bardziej ufac niz przecietnemu Trusted/Medi na jsp.
A dlatego, ze ten 'tag' jest przyznawany za naprawde duza aktywnosc i ogolne zaufanie, a nie asslickowanie w General Help jak to sie teraz odbywa na jsp -_-
Member
Posts: 26,217
Joined: Dec 23 2005
Gold: 101.08
Warn: 10%
Jul 18 2009 10:21am
gramy cos?
aim: eziush
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 18 2009 10:57am
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=33132113&f=104

Przegral 2k i probuje sie wymigac.. -_-
Pojebany dzien dzisiaj..
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 18 2009 11:45am
Juz bym mial 5k fg gdyby nie ten debil :cry:
No coz, na dzisiaj -300fg ale pozniej jeszcze cos pogramy :)
Banned
Posts: 20,407
Joined: Jan 29 2008
Gold: 15.01
Warn: 20%
Jul 18 2009 03:03pm
kto ze mno pogra?
Member
Posts: 5,790
Joined: Dec 30 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jul 18 2009 03:06pm
Quote (Gwynbleidd @ Mon, Jul 6 2009, 01:10pm)
zabronione to jest? :cry:


y -.-
Go Back To Polska Topic List
Prev14950515253491Next
Add Reply New Topic New Poll