Quote (Shapiro @ Sat, 18 Jul 2009, 17:57)
Pierdoloa mnie ich medi/trusted tagi. Nie bede jakims balwana slal fg chociazby to mialoby byc 50fg. Gralem zaraz z innym i bez problemu poszlo tylko zawsze jakis 09 sie nawinie zeby zrobic troche halasu dookola wlasnej dupy..

Zeby w ogole byc na liscie Active trzeba byc naprawde aktywnym przez ostatnie 3 miesiace + miec vouche okreslonej liczby graczy.
A w ogole jezeli chodzi o Trusted/Medi @ poker to moim skromnym zdaniem nie jednemu mozna bardziej ufac niz przecietnemu Trusted/Medi na jsp.
A dlatego, ze ten 'tag' jest przyznawany za naprawde duza aktywnosc i ogolne zaufanie, a nie asslickowanie w General Help jak to sie teraz odbywa na jsp
