Quote (Grigo @ Sep 22 2013 06:04pm)
Jeżeli dobrze kojarzę to mają tu być jakieś coopy? Fajnie byłoby pograć na multi jakoś inaczej niż tylko w stylu rambo, jak to zawsze na multi w takich strzelankach...
przeciez w 3 grasz duzy conquest z ziomkami na ts3 i nakurwiacie w 1 druzynie po mapie...........