d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev14567882Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Sep 22 2013 11:36am
Quote (Grigo @ Sep 22 2013 06:04pm)
Jeżeli dobrze kojarzę to mają tu być jakieś coopy? Fajnie byłoby pograć na multi jakoś inaczej niż tylko w stylu rambo, jak to zawsze na multi w takich strzelankach...


przeciez w 3 grasz duzy conquest z ziomkami na ts3 i nakurwiacie w 1 druzynie po mapie...........
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 23 2013 05:18pm
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Sep 25 2013 10:48am
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 26 2013 04:07pm
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 28 2013 10:07am
kto juz we wtorek w bete bedzie gral?
zeby zagraac we wtorek potrzbujecie bf3 premium lub limitowana edycje mohwf
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
Sep 28 2013 10:09am
Quote (Patryk1991 @ 28 Sep 2013 17:07)
kto juz we wtorek w bete bedzie gral?
zeby zagraac we wtorek potrzbujecie bf3 premium lub limitowana edycje mohwf


ciekawe czy chociaz w 720p bedzie dalo sie u mnie zagrac.
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Sep 28 2013 10:11am
Quote (Janusz_Tracz @ 28 Sep 2013 17:09)
ciekawe czy chociaz w 720p bedzie dalo sie u mnie zagrac.
zmieniales cos w kompie?
ja nawet o 720p nie mysle :rolleyes:

Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 28 2013 10:14am
Quote (Janusz_Tracz @ Sep 28 2013 12:09pm)
ciekawe czy chociaz w 720p bedzie dalo sie u mnie zagrac.


a jakiego masz kompa
beta raczej pozniej
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
Sep 28 2013 10:14am
Quote (Ultrasonic @ 28 Sep 2013 17:11)
zmieniales cos w kompie?
ja nawet o 720p nie mysle :rolleyes:


nic nie zmienialem :(
no beda jaja jakbym gral w 640x480
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Sep 28 2013 10:16am
Quote (Janusz_Tracz @ 28 Sep 2013 17:14)
nic nie zmienialem :(
no beda jaja jakbym gral w 640x480
Ja juz sie zastanawiam nad kupnem kompa ale ciekaw jestem ile fpsow bede mial w becie ;D

Go Back To Polska Topic List
Prev14567882Next
Add Reply New Topic New Poll