d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Czas Dokonać Wyboru Samochodu > Zastanuwka Między Dwoma
Prev14567816Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 5 2013 11:54am
Samochody wygrały przetarg,fajnie to zabrzmiało :)

Gl
Member
Posts: 583
Joined: Dec 11 2008
Gold: 30.00
Apr 5 2013 12:59pm
Quote (Grigo @ Apr 5 2013 05:54pm)
Samochody wygrały przetarg,fajnie to zabrzmiało :)

Gl


dobra
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Apr 5 2013 03:32pm
Quote (dawid9400 @ Apr 5 2013 06:01pm)
Dużo gorsze są osiągi na ropniaku niż na benzynie?


1.8 bez turba mniej niż 10 sekund do setki, szczerze mówiac to 1.8T to bardzo przyzwoicie jezdzi a gaz to nie problem przy takim silniku

Quote (Dexty @ Apr 5 2013 06:05pm)
Właśnie nie myślałem o gazie. Prawdą jest, że samochód na gazie wychodzi dużo taniej? Wiadomo, że paliwo tańsze, ale częściej przeglądy etc, i słyszałem, że często się coś pierdoli po instalacji gazu, na mocy dużo traci?

Jak założysz u najtanszego gazownika to nie ma sie co dziwic. Na mocy traci bardzo nieznacznie (sekwencja)
Popytaj dobrych mechaników ile kosztuje częsci do ropniaki to sie przestraszysz. Mam na mysli: turbo, wtryski, koło dwumasowe itp

This post was edited by trz on Apr 5 2013 03:36pm
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Apr 5 2013 03:35pm
Quote (trz @ Apr 5 2013 10:32pm)
1.8 bez turba mniej niż 10 sekund do setki, szczerze mówiac to 1.8T to bardzo przyzwoicie jezdzi a gaz to nie problem przy takim silniku


jak 1,8T to tylko i wyłącznie 180km!
Chyba, że ekonomicznie pojeździć to pomyśl nad 1,9TDI + czip
No i na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad quattro :drool:
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Apr 5 2013 03:37pm
Quote (Mentalista @ Apr 5 2013 10:35pm)
jak 1,8T to tylko i wyłącznie 180km!
Chyba, że ekonomicznie pojeździć to pomyśl nad 1,9TDI + czip
No i na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad quattro :drool:


quattro owszem :drool:
Member
Posts: 583
Joined: Dec 11 2008
Gold: 30.00
Apr 5 2013 03:39pm
Pierdole, czytam wszędzie i każdy pisze co innego, ja chcę jeździć w miare tanio i żeby nic się nie jebało z części, kumpel założył gaz w samochodzie to wszystko się zaczęło jebać, ale ten kumpel to typowy debil, nie wiem czy go w ogóle słuchać.
Jestem taki troche informatiko, a nie mechaniko i się nie znam :(

Ale przy a3 chyba jednak zostaje, nic fajniejszego chyba nie znajde za te hajsy.

Quote (Mentalista @ Apr 5 2013 09:35pm)
jak 1,8T to tylko i wyłącznie 180km!
Chyba, że ekonomicznie pojeździć to pomyśl nad 1,9TDI + czip
No i na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad quattro :drool:


Nie no bez jaj, 180km to trochę rozpierdol jak na kogoś kto dopiero co prawko zrobił, pierwsze drzewo moje. Co to jest ten czip?

This post was edited by Dexty on Apr 5 2013 03:42pm
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Apr 5 2013 03:40pm
Quote (Dexty @ Apr 5 2013 10:39pm)
Pierdole, czytam wszędzie i każdy pisze co innego, ja chcę jeździć w miare tanio i żeby nic się nie jebało z części, kumpel założył gaz w samochodzie to wszystko się zaczęło jebać, ale ten kumpel to typowy debil, nie wiem czy go słuchać.
Jestem taki troche informatiko, a nie mechaniko i się nie znam :(


Kurwa typie, chcesz wytrzymałe i oszczędne auto to kup audi A3 1,9TDI 90 km.
A jak zagazował jakiś pierdolony motor na k-jetronicu to nie dziw się, że mu się pierdoli, nie każdy motor lubi gaz.

Quote (trz @ Apr 5 2013 10:41pm)
Załóz instalacje stag-a,prins-a albo BRC u dobrego mechanika i nie ma bata by coś nie działało. W terminie wymieniasz filtry i tyle


prawda.

This post was edited by Mentalista on Apr 5 2013 03:42pm
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Apr 5 2013 03:41pm
Quote (Dexty @ Apr 5 2013 10:39pm)
Pierdole, czytam wszędzie i każdy pisze co innego, ja chcę jeździć w miare tanio i żeby nic się nie jebało z części, kumpel założył gaz w samochodzie to wszystko się zaczęło jebać, ale ten kumpel to typowy debil, nie wiem czy go słuchać.
Jestem taki troche informatiko, a nie mechaniko i się nie znam :(


Załóz instalacje stag-a,prins-a albo BRC u dobrego gazownika i nie ma bata by coś nie działało. W terminie wymieniasz filtry i tyle. Zdecyduj sie czy chcesz oszczedne czy mocne auto, bo to nie idzie w parze. 1.8T lubia gaz to bez obaw

This post was edited by trz on Apr 5 2013 03:44pm
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Apr 5 2013 03:44pm
Większość zakłąda tam gdzie taniej zaoferują, to im się potem pierdoli jak oszczędzali na podzespołach. Renomowany warsztat+dobra instalacja=jeździsz na regulację z wymianą filtra raz na rok.
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Apr 5 2013 03:51pm
Quote (Damundo @ Apr 5 2013 10:44pm)
Większość zakłąda tam gdzie taniej zaoferują, to im się potem pierdoli jak oszczędzali na podzespołach. Renomowany warsztat+dobra instalacja=jeździsz na regulację z wymianą filtra raz na rok.

renomowana instalacja+ dobra listwa wtryskowa i podobne wtryskiwacze i na koniec konkretny mechanik, który dobrze to zamontuje i wszystko śmiga jak należy
Go Back To Polska Topic List
Prev14567816Next
Add Reply New Topic New Poll