Quote (dawid9400 @ Apr 5 2013 06:01pm)
Dużo gorsze są osiągi na ropniaku niż na benzynie?
1.8 bez turba mniej niż 10 sekund do setki, szczerze mówiac to 1.8T to bardzo przyzwoicie jezdzi a gaz to nie problem przy takim silniku
Quote (Dexty @ Apr 5 2013 06:05pm)
Właśnie nie myślałem o gazie. Prawdą jest, że samochód na gazie wychodzi dużo taniej? Wiadomo, że paliwo tańsze, ale częściej przeglądy etc, i słyszałem, że często się coś pierdoli po instalacji gazu, na mocy dużo traci?
Jak założysz u najtanszego gazownika to nie ma sie co dziwic. Na mocy traci bardzo nieznacznie (sekwencja)
Popytaj dobrych mechaników ile kosztuje częsci do ropniaki to sie przestraszysz. Mam na mysli: turbo, wtryski, koło dwumasowe itp
This post was edited by trz on Apr 5 2013 03:36pm