d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Bequiet Vs Vordigan - Walka O Dominacje C.d. > Tym Razem Grafika
Prev1456789Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 4,005
Joined: Mar 17 2005
Gold: 2.00
Warn: 10%
Mar 19 2011 10:47am
nawet nie patrzylem co to sa za karty ;-)
Radeon fajny "ziomuś" szkoda, ze nie wykorzystasz zapewne nawet 20% jego mozliwosci grajac w (chujowe zapewne) gierki.
No ale zawsze mozesz nia powiekszyc swojego e-penisa na forum o grze diablo 2 pan zniszczenia.
Ja mam karte z supportem dla adobe czego Twoj zajebisty radeon nie posiada wiec nadal jest gnieciona na pewniaka. ;-]
Banned
Posts: 11,408
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 90%
Mar 19 2011 10:50am
Quote (FeNiX[CK] @ 19 Mar 2011 17:47)
nawet nie patrzylem co to sa za karty ;-)
Radeon fajny "ziomuś" szkoda, ze nie wykorzystasz zapewne nawet 20% jego mozliwosci grajac w (chujowe zapewne) gierki.
No ale zawsze mozesz nia powiekszyc swojego e-penisa na forum o grze diablo 2 pan zniszczenia.
Ja mam karte z supportem dla adobe czego Twoj zajebisty radeon nie posiada wiec nadal jest gnieciona na pewniaka. ;-]


Pokaż 3dmarka. I skąd ta pewność, że w chujowe gierki... Starcraft II chujowa gierka będzie ?
A ja mam paszport polastu.
Member
Posts: 4,702
Joined: May 31 2010
Gold: 0.00
Mar 19 2011 10:50am
RADEONY SĄ DO DUPY
Banned
Posts: 11,408
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 90%
Mar 19 2011 10:51am
Member
Posts: 27,499
Joined: Dec 29 2009
Gold: 31,000.00
Mar 19 2011 10:54am
fix


Member
Posts: 4,702
Joined: May 31 2010
Gold: 0.00
Mar 19 2011 10:54am
Quote (Prospero @ 19 Mar 2011 17:51)


sc II i testy wydajnosci? hmm
Banned
Posts: 11,408
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 90%
Mar 19 2011 10:56am
Quote (kRisniew @ 19 Mar 2011 17:54)
sc II i testy wydajnosci? hmm


kupiłem tą kartę kierując się miedzy innymi starcraftem 2 w którego zamierzam zacząć grać jako wytrawny gracz jedynki na ktorej spedzilem 7 lat
Member
Posts: 4,702
Joined: May 31 2010
Gold: 0.00
Mar 19 2011 10:58am
Quote (Prospero @ 19 Mar 2011 17:56)
kupiłem tą kartę kierując się miedzy innymi starcraftem 2 w którego zamierzam zacząć grać jako wytrawny gracz jedynki na ktorej spedzilem 7 lat


i napewno bedziesz wygrywal z posiadaczami geforcow
Banned
Posts: 11,408
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 90%
Mar 19 2011 11:02am
w innych grach tez nie bede narzekal
a mam apetyt na dnf, ktory wychodzi 3 maja
Member
Posts: 4,005
Joined: Mar 17 2005
Gold: 2.00
Warn: 10%
Mar 19 2011 11:05am
Quote (kRisniew @ 19 Mar 2011 17:58)
i napewno bedziesz wygrywal z posiadaczami geforcow


;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

sc2 podejrzewam, ze na moim starym 9600 gt by chodzil ;D
Go Back To Polska Topic List
Prev1456789Next
Closed New Topic New Poll