Quote (FeNiX[CK] @ 19 Mar 2011 17:47)
nawet nie patrzylem co to sa za karty ;-)
Radeon fajny "ziomuś" szkoda, ze nie wykorzystasz zapewne nawet 20% jego mozliwosci grajac w (chujowe zapewne) gierki.
No ale zawsze mozesz nia powiekszyc swojego e-penisa na forum o grze diablo 2 pan zniszczenia.
Ja mam karte z supportem dla adobe czego Twoj zajebisty radeon nie posiada wiec nadal jest gnieciona na pewniaka. ;-]
Pokaż 3dmarka. I skąd ta pewność, że w chujowe gierki... Starcraft II chujowa gierka będzie ?
A ja mam paszport polastu.