Quote (mlody123 @ Mar 19 2011 12:52pm)
wole laptopa

plzzz
Quote (Nensato @ Mar 19 2011 02:29pm)
Twoja - jebane guwno rodem z transformers, dla nerdów i dzieciaków poniżej 13 roku życia
Jego - normalna obudowa z minimalistycznym design'em, dla normalnych ludzi
Ty = random, który gówno wie i w dupie był.
Ja = miliarder, który może sobie pozwolić na wszystko.
Quote (BeQuiet @ Mar 19 2011 03:03pm)
po pierwsze takie obudowy sa zbyt male i wykonane z cieniutkiej blachy. mialem cm 334, a ona i tak 120 kosztuje - blacha jak z konserwy. a malowac itd. nie kazdemu sie chce i robi sie to najczesciej w topowych obudowach - np cosmos. zasilacza tez na dol nie przerzucisz. jedyne co, to sobie mozesz otwory na kable powycinac.
ta druga tez ma, ale na gorze.

AHA!
Tu cie mam.
U ciebie tylko dwa porty usb na tym panaleu.
U mnie 4 porty.
FULL OF WIN
This post was edited by Vordigan on Mar 19 2011 08:28am