d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Hodowla Moich Niebespiecznych Psuw Rosnie
Prev14567810Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,721
Joined: Jul 3 2009
Gold: 2.06
Oct 22 2010 08:51am
Supcio :D oby tak dalej
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Oct 22 2010 08:53am
Quote (HillOvCypress @ Oct 22 2010 04:44pm)
nom ale ten jeszcze za maly :drool:
a poza tym to jak urosna to bede z nimi na ustawki chodzil, na drugi dzien cala ekipa wroga w szpitalu, tzn ze mozna sciemnac o wpierdolu HE HE POZDRO DLA KUMATYCH ELO


haha co on kurwa 2 metrowy rosnie?
Member
Posts: 3,606
Joined: Aug 31 2010
Gold: 0.03
Oct 22 2010 08:55am
super!

powodzenia w dalszej hodowli ;)
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Oct 22 2010 09:01am
Pies w cieście <3
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 22 2010 09:13am
Quote (MadZombie @ Oct 22 2010 03:01pm)
Pies w cieście <3


mniam om nom nom

Quote (Siematoja @ Oct 22 2010 02:48pm)
400 fg vs zdjęcie tego dużego na Twoim siusiaku. Z resztą może być i na czyimś


Quote (HillOvCypress @ Oct 22 2010 02:50pm)
Gold: 7.00

nie masz tyle fg :(
jak skolujesz to moge pomyslec, chociaz bezposrednio na siusiaku to go raczej nie dam rady polozyc cuz jest dosc ruchliwy, ale tak zeby minimum jedno odnoze bylo na kutasie to moge zrobic o ile bede mial pewne, ze dostane fgzordy.

/e ten maly by predzej ujebal niz ten duzy z reszta, jest tez bardziej jadowity.




owszę

This post was edited by HillOvCypress on Oct 22 2010 09:13am
Member
Posts: 9,092
Joined: Dec 10 2008
Gold: 3.00
Oct 22 2010 09:57am
Quote (HillOvCypress @ 22 Oct 2010 16:50)
Gold: 7.00

nie masz tyle fg :(
jak skolujesz to moge pomyslec, chociaz bezposrednio na siusiaku to go raczej nie dam rady polozyc cuz jest dosc ruchliwy, ale tak zeby minimum jedno odnoze bylo na kutasie to moge zrobic o ile bede mial pewne, ze dostane fgzordy.

/e ten maly by predzej ujebal niz ten duzy z reszta, jest tez bardziej jadowity.


W każdym momencie piszę do mojego dozgonnego psyjaciela playerathree który przesyła mi całe swoje fg :<


This post was edited by Siematoja on Oct 22 2010 09:59am
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Oct 22 2010 09:58am
Aportuje żelazko?
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
Oct 22 2010 10:06am
Quote (HillOvCypress @ Oct 22 2010 01:20pm)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=48895498&f=230&o=0 <-- ostatni temat z cyklu 'muj nowy pies'. moze sie w sobie zbiore zeby zrobic zdjecia wszystkim, wtedy oczywiscie wrzuce je na jsp :drool:
tego nabyłem dzisiaj.
http://img253.imageshack.us/img253/1003/jsppajun1.png
zeby w pelni wyobrazic sobie jego wielkosci popatrzcie na wlasna dlon, samo zdjecie nigdy dobrze nie odzwierciedli prawdziwych rozmiarow. ten jest jeszcze malutki  :blush:
http://img256.imageshack.us/img256/2204/jsp1q.jpg
http://img713.imageshack.us/img713/6334/jsp2a.jpg

ELO


Ale to nie jest pies :(.
Member
Posts: 3,606
Joined: Aug 31 2010
Gold: 0.03
Oct 22 2010 10:09am
lubię psy <3
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 22 2010 11:18am
Quote (Damundo @ Oct 22 2010 03:58pm)
Aportuje żelazko?


przynosi mi polakow w szczekoczlkach :angry:
Go Back To Polska Topic List
Prev14567810Next
Add Reply New Topic New Poll