d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Teraz To Się Wkurzyłem ! > Tak An Serio :(
Prev14567Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,919
Joined: May 2 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 17 2010 03:37pm
Quote (Misiowski @ 17 Aug 2010 23:35)
To prosze mnie przyjac cuz zaczne grac chyba ponownie  :thumbsup:


bez łapówki nie da rade :ph34r:

This post was edited by Payrou on Aug 17 2010 03:37pm
Member
Posts: 12,890
Joined: Jan 19 2009
Gold: 700.00
Aug 17 2010 03:38pm
Quote (Payrou @ Aug 17 2010 09:37pm)
bez łapówki nie da rade  :ph34r:


o jakich kwotach mowimy :angry:
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 17 2010 03:38pm
Quote (Misiowski @ 17 Aug 2010 23:35)
To prosze mnie przyjac cuz zaczne grac chyba ponownie :thumbsup:


zapraszam pana serdecznie :)

Quote (Misiowski @ 17 Aug 2010 23:38)
o jakich kwotach mowimy :angry:


fee jest " co łaska "
wiem ze masz fg ale jak Ci potrzebne to nie wymagam :)

This post was edited by Pingu_Hv on Aug 17 2010 03:39pm
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Aug 17 2010 03:38pm
Quote (Misiowski @ Aug 17 2010 10:35pm)
To prosze mnie przyjac cuz zaczne grac chyba ponownie  :thumbsup:


Znajac zycie pewnie Pingacz zrobi jakas ankiete, gdzie oprocz standardowych odpowiedzi co do Twojecia takich jak: tak, nie i nie wiem, znajdziemy pewnie jeszcze cos o zapachu czyims (pewnie moim) i innych pierdolach :angry:

Quote (Pingu_Hv @ Aug 17 2010 10:38pm)
zapraszam pana serdecznie :)


Tak bez mojej akceptacji? Czuje sie pomijany jako GL udajcy vice GL...

This post was edited by LukaSss on Aug 17 2010 03:39pm
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 17 2010 03:41pm
Quote (LukaSss @ 17 Aug 2010 23:38)
Znajac zycie pewnie Pingacz zrobi jakas ankiete, gdzie oprocz standardowych odpowiedzi co do Twojecia takich jak: tak, nie i nie wiem, znajdziemy pewnie jeszcze cos o zapachu czyims (pewnie moim) i innych pierdolach :angry:
Tak bez mojej akceptacji? Czuje sie pomijany jako GL udajcy vice GL...


myślałem że śpisz :(
Member
Posts: 12,890
Joined: Jan 19 2009
Gold: 700.00
Aug 17 2010 03:41pm
Quote (Pingu_Hv @ Aug 17 2010 09:38pm)
zapraszam pana serdecznie :)



fee jest " co łaska "
wiem ze masz fg ale jak Ci potrzebne to nie wymagam :)


Request do gildii poszedl :)
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Aug 17 2010 03:44pm
Quote (Misiowski @ Aug 17 2010 10:41pm)
Request do gildii poszedl :)


Witamy w guildi. Ja jestem szefem, Pingu go tylko udaje.
Member
Posts: 1,196
Joined: Apr 26 2010
Gold: 0.00
Aug 17 2010 03:45pm
pingu a mnie weźmiesz do gildii? ezekiell i evandar to moi wyśmienici koledzy z życia realnego :wub:
Member
Posts: 8,178
Joined: Apr 23 2009
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 17 2010 03:45pm
Quote (PaleNisko69 @ Aug 17 2010 11:45pm)
pingu a mnie weźmiesz do gildii? ezekiell i evandar to moi wyśmienici koledzy z życia realnego :wub:


masz już jedną gildię :angry:
Member
Posts: 8,994
Joined: Feb 25 2009
Gold: 1,600.00
Aug 17 2010 03:45pm
Quote (orbitka92 @ Aug 17 2010 08:28pm)
1st fail


last fail
Go Back To Polska Topic List
Prev14567Next
Closed New Topic New Poll