d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piszę Poprawnie Po Polsku
Prev14567814Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,994
Joined: Feb 25 2009
Gold: 1,600.00
Aug 8 2010 12:41pm
pisze bez polskich liter, jestem koles bez klasy

This post was edited by TheyMadeYourLook on Aug 8 2010 12:41pm
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Aug 8 2010 01:12pm
niestety nie pisze polskich znaczkufff :cry: cuz cry takie zycie nie oplaca sie marnowac czasu na wciskanie ALTA :cry:
Member
Posts: 3,371
Joined: Jul 21 2008
Gold: 143.60
Aug 8 2010 01:28pm
Quote (Patryk1991 @ Aug 8 2010 05:23pm)
Witam!
Zapewne nie każdy tutejszy user pisze bez błędów ortograficznych i 'pozjadanych' liter.... Otóż przedstawię Wam teraz 2 przykłady wątków:

1. Cśo ejst nie tka z karta grafizcna gefreoce
Wtmai wssystjuxcg!
Otoz cos sie dzieje z moja karta graficzna - podczas grania zawiesza mi sie kmop!

2. Coś jest nie tak z moją kartą graficzną geforce
Witam wszystkich!
Otóż coś się dzieje z moją kartą graficzną - podczas grania zawiesza mi się komp!

Oczywiście były to przykłady :)

Nie chodzi mi tutaj o dyslektyków - chodzi o to aby nie zjadać liter i czasami zastanowić się zanim naciśnie się 'Wyślij'. Dlatego też rozpoczynam akcję 'Piszę poprawnie po polsku'. Jeśli nie zjadasz liter i starasz się pisać bez błędów (oczywiści 3 czy 4 błędy mogą się zdarzyć!) wstaw ten kod w swoim podpisie:


Code
http://www.elmarco.pl/cms/pliki/flagi/flaga_polska.jpg[i][b][url=http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=46767042&f=230&o=0#p312142806]Piszę poprawnie po polsku![/url][/b][/i]


albo chociaż edytować jeśli się zauważy
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Aug 8 2010 01:34pm
ja nie pisze i tez zyje
Banned
Posts: 8,084
Joined: Feb 3 2006
Gold: 769.00
Aug 8 2010 01:45pm
chyba nie ma sensu wypowiadać się tutaj i kłócić z tobą, zatem wychodzę bez postowania
Member
Posts: 12,282
Joined: Jun 18 2009
Gold: 0.02
Warn: 20%
Aug 8 2010 01:47pm
Ja zazwyczaj piszę z polskimi literami, lecz nieraz zapomnę o alcie i gubie je ;x.
Member
Posts: 5,131
Joined: May 8 2008
Gold: 133.00
Warn: 20%
Aug 8 2010 01:52pm
Quote (Fajczak @ 8 Aug 2010 20:47)
Ja zazwyczaj piszę z polskimi literami, lecz nieraz zapomnę o alcie i gubie je ;x.


Na palcach jednej reki moge policzyc userow, ktorzy zaczynaja zdania z wielkiej litery i koncza kropka.
Member
Posts: 11,771
Joined: Jun 1 2009
Gold: 1,778.00
Aug 8 2010 01:52pm
Quote (Cichy133 @ 8 Aug 2010 21:52)
Na palcach jednej reki moge policzyc userow, ktorzy zaczynaja zdania z wielkiej litery i koncza kropka.


Zaczynaj
Member
Posts: 5,131
Joined: May 8 2008
Gold: 133.00
Warn: 20%
Aug 8 2010 01:58pm
Quote (crev0 @ 8 Aug 2010 20:52)
Zaczynaj


Kropka na koncu, kropka :x
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Aug 8 2010 02:05pm
ale o so si hodzi wuasciwie
Go Back To Polska Topic List
Prev14567814Next
Add Reply New Topic New Poll