Quote (Azur3 @ 2 Jun 2010 15:04)
21 użytkowników przegląda ten temat (1 gości i 2 anonimowych użytkowników ): Shapiro, Yoshimitsu1_MoS, il3iack, EmhyrVarEmreis, nef200, B4rT3z, drewas, lexus1993, umbrela, Niko90, CoD_id, kszak, ShamaU, IHateEverythingAboutYou, arcylite, ViNc3aNiTy, Big_Show, Hr_collector
Elo, Szafir, można już przeklinać i tępić plebs?
Można przeklinać, lecz o flejmowaniu zapomnij