d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zdjęcia Użytkowników - Temat Oficjalny
Prev14567847Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,120
Joined: Mar 25 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Jun 2 2010 07:00am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Jun 2 2010 01:58pm)
Dupeczki byscie ocenili a nie :P


to podaj jakies :<
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Jun 2 2010 07:01am
Quote (Payrou @ Jun 2 2010 01:12pm)

wrzuce i ja fotosa:

http://i478.photobucket.com/albums/rr150/payrou/34d38ee85d.jpg



<3
Banned
Posts: 23,213
Joined: Jul 2 2007
Gold: 40.00
Warn: 40%
Jun 2 2010 07:01am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 2 Jun 2010 13:58)
Dupeczki byscie ocenili a nie :P


Pierwsza 3/10, druga 5/10.
Specjalnie po to się zalogowałem, pierwszy raz od 3 miesięcy
Member
Posts: 550
Joined: Mar 19 2009
Gold: 11.00
Warn: 40%
Jun 2 2010 07:02am
Quote (skszuk @ Jun 2 2010 01:39pm)
to i ja się dołączę
rok temu na obozie
http://i47.tinypic.com/nnjl7m.jpg
2 lata temu
http://i48.tinypic.com/xx08w.jpg


O kurwa.
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Jun 2 2010 07:03am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 2 Jun 2010 14:58)
Dupeczki byscie ocenili a nie :P


ta w środku dobra
Banned
Posts: 23,213
Joined: Jul 2 2007
Gold: 40.00
Warn: 40%
Jun 2 2010 07:04am
21 użytkowników przegląda ten temat (1 gości i 2 anonimowych użytkowników ): Shapiro, Yoshimitsu1_MoS, il3iack, EmhyrVarEmreis, nef200, B4rT3z, drewas, lexus1993, umbrela, Niko90, CoD_id, kszak, ShamaU, IHateEverythingAboutYou, arcylite, ViNc3aNiTy, Big_Show, Hr_collector

Elo, Szafir, można już przeklinać i tępić plebs?
Member
Posts: 14,195
Joined: Jul 16 2008
Gold: 161.05
Jun 2 2010 07:04am


drugi od lewej, szara bluza i czerwony t-shirt

Quote (Azur3 @ 2 Jun 2010 15:01)
Pierwsza 3/10, druga 5/10.
Specjalnie po to się zalogowałem, pierwszy raz od 3 miesięcy


CZE AZURE

e:

uctok 2009 k

This post was edited by kszak on Jun 2 2010 07:09am
Member
Posts: 11,771
Joined: Jun 1 2009
Gold: 1,778.00
Jun 2 2010 07:04am
Quote (Azur3 @ 2 Jun 2010 15:04)
21 użytkowników przegląda ten temat (1 gości i 2 anonimowych użytkowników ): Shapiro, Yoshimitsu1_MoS, il3iack, EmhyrVarEmreis, nef200, B4rT3z, drewas, lexus1993, umbrela, Niko90, CoD_id, kszak, ShamaU, IHateEverythingAboutYou, arcylite, ViNc3aNiTy, Big_Show, Hr_collector

Elo, Szafir, można już przeklinać i tępić plebs?


Można przeklinać, lecz o flejmowaniu zapomnij B)
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Jun 2 2010 07:06am
Quote (Azur3 @ 2 Jun 2010 15:01)
Pierwsza 3/10, druga 5/10.
Specjalnie po to się zalogowałem, pierwszy raz od 3 miesięcy


można robić wszystko czego dusza zapragnie
Banned
Posts: 6,120
Joined: Mar 25 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Jun 2 2010 07:06am
Go Back To Polska Topic List
Prev14567847Next
Closed New Topic New Poll