d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Warcraft 3 - Temat Oficjalny > The Frozen Throne Oraz Reign Of Chaos
Prev14567812Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Apr 2 2010 01:24pm
Quote (Zix_X @ 2 Apr 2010 20:08)
gram wlasnie sdso, fajnie co ?
Niefajnie :-\
Ktos 1v1/2v2?

Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jun 22 2010 07:59am
Dawno nie gralem, zapomnialem o tym topicu :D
Chyba wkrótce wroce na BN. A Wy gracie jeszcze ?
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Jun 22 2010 08:02am
Ja czasami wpadnę.
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Jun 22 2010 08:15am
Quote (kefir @ Apr 2 2010 07:23pm)
wc3 jest dla tych, ktorym nie starcza umiejetnosci do gry w sc1


pfff nie powiedzialbym
Member
Posts: 10,262
Joined: Mar 13 2005
Gold: 801.64
Jun 25 2010 07:31am
grac ktos z was w to? pokaram 1vs1 solo 4 fun lub za fg. (ostrzegam wysoki skill)

This post was edited by kulka on Jun 25 2010 07:31am
Member
Posts: 3,728
Joined: Jul 16 2007
Gold: 4,352.00
Jun 25 2010 07:49am
ja gram nieprzerwanie w w3 na bn jest super 3 razy dziennie pykne sobie lub po lanie z kolegami super zabawa ogulnie gry z tego rodzaju sa fajne jak generals czy red alert
Member
Posts: 7,692
Joined: May 27 2008
Gold: 2,801.00
Jun 25 2010 07:57am
pograłbym przez hamachi hum here

e/ low skill here

This post was edited by Niko90 on Jun 25 2010 07:57am
Member
Posts: 553
Joined: Jun 11 2008
Gold: 325.40
Jun 26 2010 09:34am
A slyszal ktos O Heroes of Newerth?? Jest to cos jak Dota ,ale bardziej rozbudowane i niestety platne. Ja gram od wersji beta i sadze ze jest calkiem niezla i do tego wchodza coraz to nowsze a patche.
Jenda z zalet Hona jest to ze masz 5 minut na dolaczenie do gry jak Cie wywali.
Tu jest link do strony http://www.heroesofnewerth.com/
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Jul 19 2010 02:47pm
Odkopuje.
SS z ostatniej gry. Widac kto byl najlepszy.
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Jul 19 2010 03:31pm
Ilu z was gra/gralo w Dote?
Go Back To Polska Topic List
Prev14567812Next
Add Reply New Topic New Poll