☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Warcraft 3 - Temat Oficjalny > The Frozen Throne Oraz Reign Of Chaos
Prev
1
4
5
6
7
8
12
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 4357
Replies: 115
Track Topic
Ultrasonic
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold
:
2,680.57
#51
Apr 2 2010 01:24pm
Quote (Zix_X @ 2 Apr 2010 20:08)
gram wlasnie sdso, fajnie co ?
Niefajnie :-\
Ktos 1v1/2v2?
crunk_mp
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#52
Jun 22 2010 07:59am
Dawno nie gralem, zapomnialem o tym topicu
Chyba wkrótce wroce na BN. A Wy gracie jeszcze ?
orcon
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold
:
6.24
#53
Jun 22 2010 08:02am
Ja czasami wpadnę.
kacperq
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold
:
190.00
#54
Jun 22 2010 08:15am
Quote (kefir @ Apr 2 2010 07:23pm)
wc3 jest dla tych, ktorym nie starcza umiejetnosci do gry w sc1
pfff nie powiedzialbym
kulka
Member
Posts: 10,262
Joined: Mar 13 2005
Gold
:
801.64
#55
Jun 25 2010 07:31am
grac ktos z was w to? pokaram 1vs1 solo 4 fun lub za fg. (ostrzegam wysoki skill)
This post was edited by kulka on Jun 25 2010 07:31am
klepy
Member
Posts: 3,728
Joined: Jul 16 2007
Gold
:
4,352.00
#56
Jun 25 2010 07:49am
ja gram nieprzerwanie w w3 na bn jest super 3 razy dziennie pykne sobie lub po lanie z kolegami super zabawa ogulnie gry z tego rodzaju sa fajne jak generals czy red alert
Niko90
Member
Posts: 7,692
Joined: May 27 2008
Gold
:
2,801.00
#57
Jun 25 2010 07:57am
pograłbym przez hamachi hum here
e/ low skill here
This post was edited by Niko90 on Jun 25 2010 07:57am
Iha1889
Member
Posts: 553
Joined: Jun 11 2008
Gold
:
325.40
#58
Jun 26 2010 09:34am
A slyszal ktos O Heroes of Newerth?? Jest to cos jak Dota ,ale bardziej rozbudowane i niestety platne. Ja gram od wersji beta i sadze ze jest calkiem niezla i do tego wchodza coraz to nowsze a patche.
Jenda z zalet Hona jest to ze masz 5 minut na dolaczenie do gry jak Cie wywali.
Tu jest link do strony http://www.heroesofnewerth.com/
NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
3.43
#59
Jul 19 2010 02:47pm
Odkopuje.
SS z ostatniej gry. Widac kto byl najlepszy.
GoSu19
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
25,038.00
#60
Jul 19 2010 03:31pm
Ilu z was gra/gralo w Dote?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
4
5
6
7
8
12
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact