d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Powiem Wam Coś Na Temat Redsa > 18+ Oczywko
Prev14567820Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 30 2009 08:21am
Quote (DrumAndBase @ 30 Dec 2009 14:10)
Wszystko fajnie, tylko to nie jest piwo, a owocowy napój procentowy. Nazywanie tego piwem jest tak jak nazywanie ciebie mądrym.
ja jednak mysle iz mozna nazwac to piwem :)
Member
Posts: 3,678
Joined: Oct 22 2006
Gold: 10.00
Dec 30 2009 08:22am
Quote (unstoppable_one @ 30 Dec 2009 14:39)
Piwo powinno mieć tę zajebistą goryczkę, a nie smakować jak soczek jabłkowy.

this
Member
Posts: 9,699
Joined: Jul 1 2008
Gold: 34.05
Dec 30 2009 08:23am
po piwach smakowych mam zgage - ot dlaczego dla mnie sa chujowe
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Dec 30 2009 08:23am
Quote (Pozer @ Dec 30 2009 03:21pm)
ja jednak mysle iz mozna nazwac to piwem :)


Quote
Piwo – napój otrzymywany w wyniku fermentacji alkoholowej wodnego wyciągu ze słodu browarnego oraz szyszek chmielu jako dodatku smakowego przy użyciu wyselekcjonowanych szczepów drożdży.


Chmielu to panie kolego w tym nie ma.
Member
Posts: 10,550
Joined: Jan 6 2006
Gold: Locked
Dec 30 2009 08:25am
sry ale nie lubie tego piwa.
Member
Posts: 5,551
Joined: Jun 6 2007
Gold: 4,214.79
Dec 30 2009 08:25am
Quote (Leothyr @ 30 Dec 2009 14:27)
Nie wiem, na chuj się przypierdalacie do tego piwa. Zdecydowanie moje ulubione. Jest słodkie i pyszne niczym soczek - co za tym idzie, można tego pić w ilościach hurtowych, niczym jabole marki "Wiśnia" czy "Cezar". Ma 4,5%. Dzięki swojemu smakowi i przyswajalności można tego wypić dużo i wstawić się równie dobrze co innymi piwami. A ci, co piszą o piwie "dla bab" - ogarnijcie własne kompleksy i niepewną seksualność
Pozdrawiam :angry:


moze nie jest chujowe ale jest duzo lepszych

imo oczywko

to ze ktos je lubi mi nie przeszkadza

This post was edited by tondor222 on Dec 30 2009 08:26am
Member
Posts: 10,451
Joined: Jan 4 2009
Gold: 937.52
Dec 30 2009 08:27am
Quote (Leothyr @ Dec 30 2009 01:30pm)
Stereotyp pt - musi być gorzkie i ohydne, ale pijemy, bo TANIE I MOCNE. Przejawia się głównie wśród młodzieży gimnazjalnej i wczesnolicealnej.


Ja to pisałem całkiem poważnie, pijam tylko Reddsa/Heinekena/Desperado.


ja redsa nie lubie bo za slodkie
desperado bardzo lubie
a i dobrze jest spoczac przy zubrze
i jeszcze warka czerwona

ale ogolnie to wole wodke
Member
Posts: 21,787
Joined: Jul 26 2005
Gold: 0.00
Dec 30 2009 08:30am
Quote (Leothyr @ Dec 30 2009 01:27pm)
Nie wiem, na chuj się przypierdalacie do tego piwa. Zdecydowanie moje ulubione. Jest słodkie i pyszne niczym soczek - co za tym idzie, można tego pić w ilościach hurtowych, niczym jabole marki "Wiśnia" czy "Cezar". Ma 4,5%. Dzięki swojemu smakowi i przyswajalności można tego wypić dużo i wstawić się równie dobrze co innymi piwami. A ci, co piszą o piwie "dla bab" - ogarnijcie własne kompleksy i niepewną seksualność
Pozdrawiam :angry:


Jest kurwa okropne, 2 bym nie wypil, kurewsko mdle, ohydne, slodke. To nie jest kurwa piwo. Tak samo jak piwo z sokiem, jebana profanacja. Rzygac sie chce od tych wynalazkow. A taki Król :love: chlac litrami, pyszne.
Member
Posts: 9,113
Joined: Nov 19 2009
Gold: 16.00
Dec 30 2009 08:31am
Quote (Slomka_CK @ Dec 30 2009 03:27pm)
Redsa  lubie
ale ogolnie to wole wodke

This :)

Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Dec 30 2009 08:32am
Ja nie lubię redsów. ;-(
Z smakowych podchodzą mi najbardziej: desperadosy, freaq jabłkowy (czy jak to sie piszę... ).
Go Back To Polska Topic List
Prev14567820Next
Add Reply New Topic New Poll