Quote (Leothyr @ Dec 30 2009 01:30pm)
Stereotyp pt - musi być gorzkie i ohydne, ale pijemy, bo TANIE I MOCNE. Przejawia się głównie wśród młodzieży gimnazjalnej i wczesnolicealnej.
Ja to pisałem całkiem poważnie, pijam tylko Reddsa/Heinekena/Desperado.
ja redsa nie lubie bo za slodkie
desperado bardzo lubie
a i dobrze jest spoczac przy zubrze
i jeszcze warka czerwona
ale ogolnie to wole wodke