d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Krytyczny Alex Pwned ;/
Prev14567835Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,495
Joined: May 21 2009
Gold: 0.00
Dec 29 2009 09:05am
a po co wam fotka mojej girl nubs ?
Member
Posts: 10,794
Joined: Oct 13 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Dec 29 2009 09:05am
Quote (l1pa @ Dec 29 2009 03:05pm)
Imię
Asia
Nazwisko
-
Wzrost
168 cm
Urodziny
22 lutego (ryby)
urodziny za 55 dni
Kolor włosów
szatynka
Długość włosów
średnie
Konto od
18 lipca 2009
Kolor oczu
piwne
Papierosy
nie przepadam
Alkohol
lubię okazyjnie
Wykształcenie
gimnazjalne
  MLODDDDDDDDAAAAAAAAA albo tepa ;]
Dzieci
nie chcę mieć
GG
tylko Gwiazdy
Skype
tylko Gwiazdy


młoda panie lipski :D
Member
Posts: 3,750
Joined: Oct 13 2006
Gold: 22,590.00
Dec 29 2009 09:05am
eZ
Member
Posts: 7,755
Joined: Apr 17 2009
Gold: 133.37
Dec 29 2009 09:05am
Quote (CriticalAlex @ Dec 29 2009 05:04pm)
latwe pizdy xd ;[


Miejsce: SeX
Status: Love <33 ;**
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Dec 29 2009 09:06am
Quote (CriticalAlex @ 29 Dec 2009 16:04)
latwe pizdy xd ;[


Kocham Cie Skarbie <333 ;**

Jesteś Całym Światem Mym :)) <333 ;***

Zabiore Cie Właśnie Tam.. :> ;*** <333 Bum Bum

Ty Jesteś Moim Skarbem, Wiesz :> ? Tak Bardzo Bardzo Kocham Cie <33 ;* :>

Słuchaj Skarbie.. Jesteś Dla Mnie Wszystkim.. Nie Pamietam Że Już Był Ktoś Inny..

Moja Mała Gwiazdeczka.. ;(( ;** Nie Zdajesz Sobie Jak Ja Cie Kocham.. ;( ;** <33

Gdzieś Mam Co Inni Myśłą.. Bo Tylko Ty Sie Dla Mnie Liczysz.. :( ;** <33

Dla Ciebie Jestem Gotowy Nawet Sie Zabić..

Pamietam Nasze Pierwsze Spotkanie.. Pierwsze Przytulenie..

<3 Me And You :) ;** 4 Ever !! <3

Nikogo Nigdy Nie Kochałem Tak Mocno, Jak Teraz Ciebie !!

Miśku.. Bez Ciebie Wszystko Traci Sens.. :((( Bo To Ty Jesteś Moja Kruszynka.. <33 ;***


Pamietasz Pierwszy Kwiatek :> ? Pamietam Jakie Miałem Motylki W Brzuszku.. Nasz Pierwszy Pocałunek.. Coś Magicznego..


Hej Słoneczko, czy już wstałaś
daj mi jakiś znak!
Czy Ty myślisz dzisiaj o mnie,
ja o Tobie tak!
Bardzo miło będzie dzisiaj,
spotkać Ciebie znów -
już nie mogę się doczekać,
Twoich słodkich słów!
Nie chcę kłamać więc napisze,
że na buzi też dziś liczę..

Coś Dla Mojego Misiaczka :> <333 ;***

Dotykaj Mnie.. Tobie Oddam Ciało Swe :)) ;** <33

Ewelinko I Love You.. 4 Ever.. ;(( ;*** <33

4 Ever !!! <33 ;**

You Are My Girl.. And I Love You 4 Ever ;** <33

My Dear Treasure.. <333 ;**

Omg... I Love You !! <33333 ;****

Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Dec 29 2009 09:06am
Quote (CriticalAlex @ Dec 29 2009 05:05pm)
a po co wam fotka mojej girl nubs ?


fap fap fap

adres kurwo
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Dec 29 2009 09:06am
Jak na moje to jest czarny kon w wyscigu po Macieya 2009 i powinien zostac uwzgledniony w ankiecie.
Member
Posts: 26,356
Joined: Dec 6 2006
Gold: 6,800.62
Dec 29 2009 09:06am
Quote (CriticalAlex @ Dec 29 2009 05:05pm)
a po co wam fotka mojej girl nubs ?


bo postujesz zdjecia jakichs innych pizd



ja sobie wstawie zdjecie do profilu britni i bede gadal ze to moja laska <3
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 29 2009 09:06am
Quote (CriticalAlex @ 29 Dec 2009 16:05)
a po co wam fotka mojej girl nubs ?


cze.
Member
Posts: 9,495
Joined: May 21 2009
Gold: 0.00
Dec 29 2009 09:07am
ta na jsp profilku tez fajna ^^ ;** <33 pocwiczcie
Go Back To Polska Topic List
Prev14567835Next
Closed New Topic New Poll