d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009
Prev14567843Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 1,733
Joined: Jun 27 2009
Gold: 14.01
Warn: 100%
Dec 28 2009 11:04am
gdzie murzyn?
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 28 2009 11:04am
"Psy walczyły jak lamparty, W sposób groźny i zażarty", cytując klasyków.

This post was edited by Leothyr on Dec 28 2009 11:04am
Member
Posts: 10,623
Joined: Nov 25 2007
Gold: 104.90
Dec 28 2009 11:04am
#2
Member
Posts: 30,219
Joined: Oct 21 2007
Gold: 106.00
Warn: 20%
Dec 28 2009 11:04am
zagłosowaned.
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Dec 28 2009 11:05am
Pozery 2009 to pewnie realny wygra albo chaos za najlepszą gadkę ;D
Member
Posts: 7,964
Joined: Jul 17 2008
Gold: 5.02
Dec 28 2009 11:05am
kurwa oddalem glos na dnb
myslalem jeszcze o myszy ale on tylko w ostatnim tygodniu pokazywal maksymalne spierdolenie przez reszte czasu mocno odstawal od dnb

Brakuje mi tu spiochka
z tego co pamietam to on rzadzil na poczatku roku
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 28 2009 11:05am
Quote (Karam_BotUF @ Dec 28 2009 06:04pm)
gdzie murzyn?


last
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Dec 28 2009 11:05am
Quote (Karam_BotUF @ 28 Dec 2009 18:04)
gdzie murzyn?


#10 Oo'
Banned
Posts: 5,719
Joined: May 5 2009
Gold: 0.41
Warn: 50%
Dec 28 2009 11:05am
Quote (BjNsux @ Dec 28 2009 05:52pm)
Stało się. Tak samo jak w roku poprzednim, nadszedł czas, by napiętnować głupotę najwybitniejszych przedstawicieli tego jakże szacownego forum. Dziś w półfinale w szranki staje 9 osób, które będą walczyć o trzy miejsca w Finale Finałów, który rozpocznie się wieczorem 30 grudnia, a zwycięzce wyłoni już w nowym roku. Przypominamy tez, ze samo znalezienie się niżej wymienionych userów w ankiecie jest jak wielki murzyński penis wchodzący w odbyt nominowanego, a glosowanie jest tylko wybraniem, kto dostanie największe prącie do zabawy. Przedstawiamy userów w kolejności alfabetycznej

1. ANWIL - o ile mnie pamięć nie myli, walczył juz o główna nagrodę w zeszłym roku; milion multi z kretyńskimi nazwami, tępota tak porażająca, ze bywał demaskowany zanim napisał jakiegokolwiek posta. Niebagatelna aparycja oblecha połączona z umysłem ośmiolatka dala niesamowicie efektowny twór. Niejednokrotnie bawił nas swoimi opowiadaniami o przebytej chorobie, treningach karate i o tym, ze jego ukochana rudowłosa dziewczyna ma go za kretyna. W sumie nie ma co się dziwić

2. DRUMANDBASE - uczestnik wszystkich mozliwych ankiet na pleba tygodnia/miesiaca, zwyciezca prawyborow na pleba roku. Zaslynal z nieśmiesznych dram robionych na sile i robienia z siebie idioty ku uciesze gawiedzi, dla tego usera internet to BARDZO srs bsns.




3. Killah-pl - objawienie ostatnich miesiecy. Na pozor - przecietny user, jednak pod zardzewiala maska wiejskiego idioty kryje sie prawdziwy talent. Raczyl nas swoimi tematami pokroju 'jechalem 170 w zabudowanym, ale hamulce nie dzialaly i wpadlem w poslizg, prawie jakies dziecko przejechalem' i czul sie dzieki temu dumny. Z mojej strony zaluje tylko, ze nie wpierdolil sie w jakies drzewo, przynajmniej swiat mialby z tego jakis pozytek

4. Lucek333 - koneser piwa miodowego KOREB, kebabów i lodów. postać dotknięta poważnym dysmózgowiem objawiającym się w postaci mitomanii. W efekcie dzialan kilku osob, ktore w pore dostrzegly jego destrukcyjny wplyw na forum, szybko zlapal odpowiednia ilosc procentow i bana na multi. Dzis juz troche zapomniany, jednak TAKI kretynizm nigdy nie uchodzi plazem



5. Maxi_king - by go opisac, nie potrzeba wielkich slow. Dodalibysmy jeszcze zdjecia, ale 'gora' zabronila, tak wiec w obawie przed przedwczesnym lockiem tego nie robimy; pamietajcie tez, ze zawsze istnieje drugi obieg - jezeli nie mieliscie tej watpliwej przyjemnosci ogladania zdjec sfrustrowanego pietnastolatka, pmy sa dobra droga ich zdobycia) Podobnie jak lucek, silne sklonnosci bajkopisarskie.

6. Monia89 - w tym momencie przezywam cos, co przytrafilo sie bohaterowi jednego z sonetow mickiewicza - tego nie mozna opisac slowami, to trzeba zobaczyc. Byc moze to dlatego, ze w internecie zbyt wielu tepych kurew nie ma, a kontakty miedzyludzkie poza internetem nie sa najmocnejsza strona autora. I choc ja sam jestem przeciwny wjazdom na starych, to jednak warto odnotowac fakt, ze ona sama chodzila do tej samej szkoly z wlasna matka. To boli.



7. Moro(n)123 - kolejna gwiazda ostatniego kwartalu, jego poczynania sa na tyle swieze, ze sami najlepiej pamietacie wszystkie jego występki, ktorych autorzy ankiety wcale nie musieli zauwazyc

http://i35.tinypic.com/67ts1i.jpg

8. mysz15- wydaje sie, ze jego miejsce w finalowej trojce jest pewniesze niz to, ze przejebiemy na euro. Zaczynal w polowie roku, byl rycerzem na bialym koniu walczacym o dobre imie moni. Tyle, ze internet to nie bajka, monia89 dziewica nie jest od - pi razy oko - 6 lat, wiec od poczatku byl skazany na porazke. Z uporem maniaka dazy do koncowej chwaly po wygranej w pleb-iscycie, chociaz w jego swiecie to on jest 'tym dobrym', a my jestesmy 'poprostu opuznieni'



9. Phockous aka murzyn - dokladnie tak, czarny kon ankiety, wlada angielskim tak dobrze, jak lech roch pawlak francuskim. Ma tak samo licznych przyjaciol, jak i wrogow; przez kolegow z rl nazywany zajaczkiem, ile razy ida z nim na panienki, to nie mogą nic poderwac. Wszyscy bylismy swiadkami poszukiwan wymarzonej pracy naszego bialego kolegi, jednak nie chcieli go nawet w zakladach miesnych. Nie mozna zapominac, ze pochodzi z sosnowca





Prawidlowosc przeprowadzania ankiety jest nadzorowana przez Niezależna Komisje Gier i Zakładów, a cala akcja ma patronat gildii #E-drama.
'Góra' wyraziła zgodę na temat, tak więc 'pleba i igrzysk'.

Całość tekstu opracowana przez Azur3'a i Maciocha.

Ps.
Nie gumiś, nie bierzesz udziału w ankiecie. Jesteś wrakiem człowieka, a twoje pajacowanie nie jest śmieszne.


wybieram numer 7, wygrałem coś ?
Member
Posts: 5,748
Joined: Oct 14 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 28 2009 11:05am
Quote (Karam_BotUF @ Dec 28 2009 05:04pm)
gdzie murzyn?


Murzyn fajny miś
Go Back To Polska Topic List
Prev14567843Next
Closed New Topic New Poll