Quote (BjNsux @ Dec 28 2009 05:52pm)
Stało się. Tak samo jak w roku poprzednim, nadszedł czas, by napiętnować głupotę najwybitniejszych przedstawicieli tego jakże szacownego forum. Dziś w półfinale w szranki staje 9 osób, które będą walczyć o trzy miejsca w Finale Finałów, który rozpocznie się wieczorem 30 grudnia, a zwycięzce wyłoni już w nowym roku. Przypominamy tez, ze samo znalezienie się niżej wymienionych userów w ankiecie jest jak wielki murzyński penis wchodzący w odbyt nominowanego, a glosowanie jest tylko wybraniem, kto dostanie największe prącie do zabawy. Przedstawiamy userów w kolejności alfabetycznej
1. ANWIL - o ile mnie pamięć nie myli, walczył juz o główna nagrodę w zeszłym roku; milion multi z kretyńskimi nazwami, tępota tak porażająca, ze bywał demaskowany zanim napisał jakiegokolwiek posta. Niebagatelna aparycja oblecha połączona z umysłem ośmiolatka dala niesamowicie efektowny twór. Niejednokrotnie bawił nas swoimi opowiadaniami o przebytej chorobie, treningach karate i o tym, ze jego ukochana rudowłosa dziewczyna ma go za kretyna. W sumie nie ma co się dziwić
2. DRUMANDBASE - uczestnik wszystkich mozliwych ankiet na pleba tygodnia/miesiaca, zwyciezca prawyborow na pleba roku. Zaslynal z nieśmiesznych dram robionych na sile i robienia z siebie idioty ku uciesze gawiedzi, dla tego usera internet to BARDZO srs bsns.
3. Killah-pl - objawienie ostatnich miesiecy. Na pozor - przecietny user, jednak pod zardzewiala maska wiejskiego idioty kryje sie prawdziwy talent. Raczyl nas swoimi tematami pokroju 'jechalem 170 w zabudowanym, ale hamulce nie dzialaly i wpadlem w poslizg, prawie jakies dziecko przejechalem' i czul sie dzieki temu dumny. Z mojej strony zaluje tylko, ze nie wpierdolil sie w jakies drzewo, przynajmniej swiat mialby z tego jakis pozytek
4. Lucek333 - koneser piwa miodowego KOREB, kebabów i lodów. postać dotknięta poważnym dysmózgowiem objawiającym się w postaci mitomanii. W efekcie dzialan kilku osob, ktore w pore dostrzegly jego destrukcyjny wplyw na forum, szybko zlapal odpowiednia ilosc procentow i bana na multi. Dzis juz troche zapomniany, jednak TAKI kretynizm nigdy nie uchodzi plazem
5. Maxi_king - by go opisac, nie potrzeba wielkich slow. Dodalibysmy jeszcze zdjecia, ale 'gora' zabronila, tak wiec w obawie przed przedwczesnym lockiem tego nie robimy; pamietajcie tez, ze zawsze istnieje drugi obieg - jezeli nie mieliscie tej watpliwej przyjemnosci ogladania zdjec sfrustrowanego pietnastolatka, pmy sa dobra droga ich zdobycia) Podobnie jak lucek, silne sklonnosci bajkopisarskie.
6. Monia89 - w tym momencie przezywam cos, co przytrafilo sie bohaterowi jednego z sonetow mickiewicza - tego nie mozna opisac slowami, to trzeba zobaczyc. Byc moze to dlatego, ze w internecie zbyt wielu tepych kurew nie ma, a kontakty miedzyludzkie poza internetem nie sa najmocnejsza strona autora. I choc ja sam jestem przeciwny wjazdom na starych, to jednak warto odnotowac fakt, ze ona sama chodzila do tej samej szkoly z wlasna matka. To boli.
7. Moro(n)123 - kolejna gwiazda ostatniego kwartalu, jego poczynania sa na tyle swieze, ze sami najlepiej pamietacie wszystkie jego występki, ktorych autorzy ankiety wcale nie musieli zauwazyc
http://i35.tinypic.com/67ts1i.jpg
8. mysz15- wydaje sie, ze jego miejsce w finalowej trojce jest pewniesze niz to, ze przejebiemy na euro. Zaczynal w polowie roku, byl rycerzem na bialym koniu walczacym o dobre imie moni. Tyle, ze internet to nie bajka, monia89 dziewica nie jest od - pi razy oko - 6 lat, wiec od poczatku byl skazany na porazke. Z uporem maniaka dazy do koncowej chwaly po wygranej w pleb-iscycie, chociaz w jego swiecie to on jest 'tym dobrym', a my jestesmy 'poprostu opuznieni'
9. Phockous aka murzyn - dokladnie tak, czarny kon ankiety, wlada angielskim tak dobrze, jak lech roch pawlak francuskim. Ma tak samo licznych przyjaciol, jak i wrogow; przez kolegow z rl nazywany zajaczkiem, ile razy ida z nim na panienki, to nie mogą nic poderwac. Wszyscy bylismy swiadkami poszukiwan wymarzonej pracy naszego bialego kolegi, jednak nie chcieli go nawet w zakladach miesnych. Nie mozna zapominac, ze pochodzi z sosnowca
Prawidlowosc przeprowadzania ankiety jest nadzorowana przez Niezależna Komisje Gier i Zakładów, a cala akcja ma patronat gildii #E-drama.
'Góra' wyraziła zgodę na temat, tak więc 'pleba i igrzysk'.
Całość tekstu opracowana przez Azur3'a i Maciocha.
Ps.
Nie gumiś, nie bierzesz udziału w ankiecie. Jesteś wrakiem człowieka, a twoje pajacowanie nie jest śmieszne.
wybieram numer 7, wygrałem coś ?