Quote (Rogal @ Dec 7 2009 03:46pm)
a nie bierzesz pod uwage ze pierwszy balwanek byl zrobiony przez osobe z mod teamu?
ciekawe czy ktos sie jej pytal o zgode

Snowman byl zrobiony dla mnie. Sam napisalem do Kay zeby jak chce to niech sobie uzywa go

/e: Nikt nikogo nie okradl.
This post was edited by Shapiro on Dec 7 2009 09:33am