d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Hawer
Prev145678Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 5,236
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 9 2009 11:50am
Quote (DrumAndBase @ 9 Nov 2009 18:46)
Nie pierwszy i nie ostatni raz. Chaos dał już przykład, że czasem nie warto kozaczyć przez neta. Jego też może to spotkać. Do wawki nie jest daleko ;)


No sorry, ale co mnie spotkało? Bo na pewno nic bardziej groźnego, niż phsa, kiedy pozowaliście do foty.
Banned
Posts: 3,396
Joined: Oct 11 2006
Gold: 40.00
Warn: 20%
Nov 9 2009 11:50am
Quote (PhockouS @ Nov 9 2009 07:49pm)
no spoko, pochwal sie jeszcze z 5 razy jakie to masz zajebiste rl, ze cwiczysz, wyrywasz panienki i jestes fajterem - czekamy


mam zajebiste rl
ćwicze
wyrywam panienjki
jestem fajterem
Banned
Posts: 8,720
Joined: Sep 25 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 9 2009 11:50am
to co napisales. za to bana mozna dostac i huju ci niepopuszcze jebany frajerze
Banned
Posts: 11,478
Joined: May 2 2009
Gold: 0.00
Warn: 90%
Nov 9 2009 11:50am
nom wyjdz
Member
Posts: 1,378
Joined: Jul 28 2009
Gold: 0.20
Warn: 100%
Nov 9 2009 11:51am
Quote (DrumAndBase @ Nov 9 2009 07:45pm)
Nawet nie wiem kim jesteś ;)



osoba do której jest ten temat




ten po prawej na liścia
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Nov 9 2009 11:51am
Quote (PhockouS @ Nov 9 2009 07:41pm)
o stokroć razy więcej walk w swoim czarnym życiu miałem niż ty forumowy kozaku


Nie martw sie, nie zmieniles sie w murzyna po tych walkach. To tylko siniaki :(
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Nov 9 2009 11:51am
Quote (BjNsux @ Nov 9 2009 07:50pm)
No sorry, ale co mnie spotkało? Bo na pewno nic bardziej groźnego, niż phsa, kiedy pozowaliście do foty.


Bo nowgoinsane nie chciał Cie bić. A jakby Ci pierdolnął miałbyś szanse? Wątpię ;)

A jakbym zobaczył tego debila, to bym się nie powstrzymał
Member
Posts: 27,309
Joined: Feb 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 9 2009 11:51am
a kłóccie się, to bez sensu, hawer jeszcze zbierze w morde od życia za ten niewyparzony pysk

ja wysiadam
Banned
Posts: 5,236
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 9 2009 11:51am
Quote (MieszkamWTesco @ 9 Nov 2009 18:51)
http://i29.tinypic.com/2a0dftj.jpg

ten po prawej na liścia


A ta po lewej na strzała.

Quote (DrumAndBase @ 9 Nov 2009 18:51)
Bo nowgoinsane nie chciał Cie bić. A jakby Ci pierdolnął miałbyś szanse? Wątpię ;)

A jakbym zobaczył tego debila, to bym się nie powstrzymał


Wątpię, żeby ktoś był na tyle głupi, żeby rozpoczynać bójkę pod mariackim.

This post was edited by BjNsux on Nov 9 2009 11:52am
Member
Posts: 18,188
Joined: Jul 30 2008
Gold: 1.01
Nov 9 2009 11:51am
Quote (Av3R @ 9 Nov 2009 19:50)
wiem ale jak juz taki topic to odrazu napisałem bo co gdzies wejde to mi kurwy jadą a wstyd być mylonym z takim pedałem :angr:


Go Back To Polska Topic List
Prev145678Next
Closed New Topic New Poll