no wiesz, zielonego nie ma, tylko czerwony i niebieski, ale kręciłem szlugi ze 2 lata jak były gorsze czasy, imo te kręcone mają lepszy smak
Ja kręcę od 15 lat i imo sa lepsze fajki, ziomek byl na chwilę u mnie i mnie poczęstował Marlboro czerwonym to smakował jak ruskie fajki. Skręć sobie fajke z wonstona a zapal gotowca z paczki niby i to i to czerwony ale różnią sie w chuj