d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Sobie Ostatnio Kupiłeś
Prev14567849Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Aug 31 2025 03:54am
2 wody bez gazu i tyton


kręcisz w szpitalu? :P
Member
Posts: 42,099
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 31 2025 03:56am
kręcisz w szpitalu? :P


No a jak te fajki ze sklepu sa słabe jak chuj po 2 muszę jarać 🤷‍♀️ ja wszędzie kręcę faje noszę ze sobą zestaw skauta aka tyton, maszynka i tutki 😂 oczywiście Winston czerwony 😋

This post was edited by Mis_nom on Aug 31 2025 03:56am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 31 2025 04:06am
Jogurt.
Member
Posts: 78,744
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Aug 31 2025 06:47am
No a jak te fajki ze sklepu sa słabe jak chuj po 2 muszę jarać 🤷‍♀️ ja wszędzie kręcę faje noszę ze sobą zestaw skauta aka tyton, maszynka i tutki 😂 oczywiście Winston czerwony 😋


wolę winstona zielonego lub niebieskiego ale czerwonego też czasem zapalę
Member
Posts: 42,099
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 31 2025 06:50am
wolę winstona zielonego lub niebieskiego ale czerwonego też czasem zapalę


Ale ja mówię o tytoniu z paczki nie fajkach az musiałem sprawdzić czy jest winston zielony jako tyton do fajek ale nie ma 😅
Member
Posts: 78,744
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Aug 31 2025 06:52am
Ale ja mówię o tytoniu z paczki nie fajkach az musiałem sprawdzić czy jest winston zielony jako tyton do fajek ale nie ma 😅


no wiesz, zielonego nie ma, tylko czerwony i niebieski, ale kręciłem szlugi ze 2 lata jak były gorsze czasy, imo te kręcone mają lepszy smak
Member
Posts: 42,099
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 31 2025 06:55am
no wiesz, zielonego nie ma, tylko czerwony i niebieski, ale kręciłem szlugi ze 2 lata jak były gorsze czasy, imo te kręcone mają lepszy smak


Ja kręcę od 15 lat i imo sa lepsze fajki, ziomek byl na chwilę u mnie i mnie poczęstował Marlboro czerwonym to smakował jak ruskie fajki. Skręć sobie fajke z wonstona a zapal gotowca z paczki niby i to i to czerwony ale różnią sie w chuj
Member
Posts: 78,744
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Aug 31 2025 06:57am
Ja kręcę od 15 lat i imo sa lepsze fajki, ziomek byl na chwilę u mnie i mnie poczęstował Marlboro czerwonym to smakował jak ruskie fajki. Skręć sobie fajke z wonstona a zapal gotowca z paczki niby i to i to czerwony ale różnią sie w chuj


a próbowałeś smakowych gilz? ja czasem kupowałem na ale drogo gilzy jagodowe, fajna sprawa
Member
Posts: 42,099
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 31 2025 07:00am
a próbowałeś smakowych gilz? ja czasem kupowałem na ale drogo gilzy jagodowe, fajna sprawa


Kiedyś kupiłem z kulka i były nawet spoko 😅 jak chodziłem do technikum paliłem tytonie smakowe ogólnie np redbull jabłkowy i inne smaki teraz to nie wiem czy jeszcze takie produkują 😅
Member
Posts: 35,053
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,583.57
Aug 31 2025 07:06am
LODY I NAPUJ WOJANKA
Go Back To Polska Topic List
Prev14567849Next
Add Reply New Topic New Poll