Niech ktos mi stresci o co chodzi z tym dino na wilanowie, niech chca go bo wiesniacki czy o co chodzi?
Podobno ludzie pochodzacy z warszawy to przez wilanow przejazdem sa co najwyzej.... :unsure:
Tak po krótce, to Dino należy do Polaka, a wszystkie inne większe sklepy spożywcze, należą do obcokrajowców.
I jakoś tak się złożyło, że konfidenci-agenci obcoplemiennych ludzi, nagle zaczęli pomstować na przedsiębiorczego Polaka i tak powstała guwno-burza.
fake e/ w Wilanowie sporo bogatych ludzi mieszka, którzy wolą zagranicę niż swojski rejon i tak powstały memy, które ukazują ich w kontrze do patriotycznych zachowań.