d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dino
Prev14567811Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 7 2025 01:50pm
Moją potężną sygnaturkę zrobił (przerobił) sam potężny ^colos :hug:

~Polecam mocno, Agata Szymańska.


a nie Agata Sałata B)
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 7 2025 03:06pm
Cześć, Agata.


No cześć przystojniaczku, pokazać Ci moje stopy? :drool:

a nie Agata Sałata B)


Niech rostrzygnie to kolega lub kolega

Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 7 2025 03:21pm
No cześć przystojniaczku, pokazać Ci moje stopy? :drool:



Niech rostrzygnie to kolega ^Kupcia lub kolega ^FUSIK_PUSIK3000


Pokaż :blush:
Member
Posts: 2,340
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Aug 7 2025 03:39pm
Niech ktos mi stresci o co chodzi z tym dino na wilanowie, niech chca go bo wiesniacki czy o co chodzi?
Podobno ludzie pochodzacy z warszawy to przez wilanow przejazdem sa co najwyzej.... :unsure:
Member
Posts: 10,550
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 7 2025 04:02pm
Niech ktos mi stresci o co chodzi z tym dino na wilanowie, niech chca go bo wiesniacki czy o co chodzi?
Podobno ludzie pochodzacy z warszawy to przez wilanow przejazdem sa co najwyzej.... :unsure:


Tak po krótce, to Dino należy do Polaka, a wszystkie inne większe sklepy spożywcze, należą do obcokrajowców.
I jakoś tak się złożyło, że konfidenci-agenci obcoplemiennych ludzi, nagle zaczęli pomstować na przedsiębiorczego Polaka i tak powstała guwno-burza.

fake e/ w Wilanowie sporo bogatych ludzi mieszka, którzy wolą zagranicę niż swojski rejon i tak powstały memy, które ukazują ich w kontrze do patriotycznych zachowań.
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 7 2025 04:04pm
Tak po krótce, to Dino należy do Polaka, a wszystkie inne większe sklepy spożywcze, należą do obcokrajowców.
I jakoś tak się złożyło, że konfidenci-agenci obcoplemiennych ludzi, nagle zaczęli pomstować na przedsiębiorczego Polaka i tak powstała guwno-burza.

fake e/ w Wilanowie sporo bogatych ludzi mieszka, którzy wolą zagranicę niż swojski rejon i tak powstały memy, które ukazują ich w kontrze do patriotycznych zachowań.


Dawno nie czytałem tak mądrych słów na tym forum B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 8 2025 10:15am
Zaraz sobie skoczę do dino, dzisiaj już byłem 2 razy.
Member
Posts: 30,788
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 8 2025 10:55am
Zaraz sobie skoczę do dino, dzisiaj już byłem 2 razy.


co kupowałeś?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 8 2025 10:57am
co kupowałeś?


Jajka, kakao, karmę dla Rudej, energola.
Member
Posts: 30,788
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 8 2025 10:59am
Jajka, kakao, karmę dla Rudej, energola.


nigdy nie byłem w dino chociaż otworzyli w te wakacje u mnie w mieście aż 3....może się przejdę. ceny dobre? wybór duży? bardzo Cię lubię
Go Back To Polska Topic List
Prev14567811Next
Add Reply New Topic New Poll