Mnie po miesiącu dalej ciągnie, omg :(
Kurwa, nie piłem barmańskiej chyba z 7 lat, a Ty to cały czas tankujesz :blush:
I będzie ciągnąć dlatego ja nie stawiam sobie teraz terminu ze oooo nie będę pil wcale czy przez miesiąc tylko każdego dnia mówię sobie ze dziś nie pije i jakoś leci - wszystko kwestia podejścia no i oczywiście trzeba mieć obok siebie kogos z kim można pogadać zawsze i o wszystkim jednak wsparcie to bardzo dużo

mam 2 gości na facebooku którzy bardzo dobrze tłumacza "z czym to sie je" i jest mi jakoś łatwiej dzięki temu 😅