☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev
1
4982
4983
4984
4985
4986
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 651529
Replies: 50000
Track Topic
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#49831
Oct 21 2014 07:08am
Quote (HEDON @ 21 Oct 2014 15:06)
NAJWAZNIEJSZY MECZ W TYM ROKU OBEJRZE Z ZIOMKAMI W PUBIE. POZDRAWIAM TYCH CO BEDA SIEDZIEC W DOMU
W ciemno mogę zgadywać kogo na pewno tyczy się to pozdrowienie
zYwi3c
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold
:
1,513.66
#49832
Oct 21 2014 07:26am
Quote (hehehehehe @ 21 Oct 2014 13:56)
Najwzaniejszy mecz w tym roku obejrze w domu przy piwku z ziomeczkami, pozdrawiam tych co spedza przed chujowym stream'em.
Rozumiem, ze chodzi o Gran Derbi, bo w innym przypadku dostajesz bana i trafiasz na
LISTE
Rave_PL
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold
:
1,780.00
#49833
Oct 21 2014 07:54am
Quote (HEDON @ Oct 21 2014 01:06pm)
NAJWAZNIEJSZY MECZ W TYM ROKU OBEJRZE Z ZIOMKAMI W PUBIE. POZDRAWIAM TYCH CO BEDA SIEDZIEC W DOMU
Jade z zionkami do katowic do warki. Slaskie madryckie ryje tam sie zbieraja. Elo
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#49834
Oct 21 2014 07:56am
Quote (hehehehehe @ Oct 21 2014 01:56pm)
Najwzaniejszy mecz w tym roku obejrze w domu przy piwku z ziomeczkami, pozdrawiam tych co spedza przed chujowym stream'em.
A co sadzisz o tych, ktorzy nie beda ogladac tego miernego widowiska, np ja?>
HEDON
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold
:
0.99
#49835
Oct 21 2014 07:59am
Quote (Pozer @ 21 Oct 2014 15:56)
A co sadzisz o tych, ktorzy nie beda ogladac tego miernego widowiska, np ja?>
SADZE, ZE NIE MASZ DZIEWCZYNY I NIGDY NIE RUCHALES
hehehehehe
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold
:
0.00
#49836
Oct 21 2014 08:30am
SleepNowInThe Fire
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold
:
17.16
#49837
Oct 21 2014 09:08am
Quote (Pozer @ 21 Oct 2014 12:56)
fc barcelona wygrywa 3:0, zadnego postu w tym temacie, Man United remisuje 2:2, cztery nowe strony o tym.
meczów junajtet nikt nie ogląda, dlatego pozostaje tylko beka w topiku
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#49838
Oct 21 2014 09:22am
Quote (hehehehehe @ Oct 21 2014 03:30pm)
http://i.imgur.com/Ijgu6K5.jpg
Ronaldo byl o wiele lepszym pilkarzem kiedy gral w United imo.
Longer88
Member
Posts: 10,041
Joined: Oct 19 2007
Gold
:
598.11
#49839
Oct 21 2014 09:28am
Quote
Ronaldo byl o wiele lepszym pilkarzem kiedy gral w United imo.
pewnie że był lepszy, bo miał na tle czego się wybić xD
This post was edited by Longer88 on Oct 21 2014 09:29am
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#49840
Oct 21 2014 09:38am
Quote (Longer88 @ Oct 21 2014 04:28pm)
pewnie że był lepszy, bo miał na tle czego się wybić xD
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
4982
4983
4984
4985
4986
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact