d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1498249834984498549865001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Oct 21 2014 07:08am
Quote (HEDON @ 21 Oct 2014 15:06)
NAJWAZNIEJSZY MECZ W TYM ROKU OBEJRZE Z ZIOMKAMI W PUBIE. POZDRAWIAM TYCH CO BEDA SIEDZIEC W DOMU B)


W ciemno mogę zgadywać kogo na pewno tyczy się to pozdrowienie
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 21 2014 07:26am
Quote (hehehehehe @ 21 Oct 2014 13:56)
Najwzaniejszy mecz w tym roku obejrze w domu przy piwku z ziomeczkami, pozdrawiam tych co spedza przed chujowym stream'em. B)


Rozumiem, ze chodzi o Gran Derbi, bo w innym przypadku dostajesz bana i trafiasz na LISTE
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Oct 21 2014 07:54am
Quote (HEDON @ Oct 21 2014 01:06pm)
NAJWAZNIEJSZY MECZ W TYM ROKU OBEJRZE Z ZIOMKAMI W PUBIE. POZDRAWIAM TYCH CO BEDA SIEDZIEC W DOMU B)


Jade z zionkami do katowic do warki. Slaskie madryckie ryje tam sie zbieraja. Elo
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Oct 21 2014 07:56am
Quote (hehehehehe @ Oct 21 2014 01:56pm)
Najwzaniejszy mecz w tym roku obejrze w domu przy piwku z ziomeczkami, pozdrawiam tych co spedza przed chujowym stream'em. B)
A co sadzisz o tych, ktorzy nie beda ogladac tego miernego widowiska, np ja?>
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Oct 21 2014 07:59am
Quote (Pozer @ 21 Oct 2014 15:56)
A co sadzisz o tych, ktorzy nie beda ogladac tego miernego widowiska, np ja?>

SADZE, ZE NIE MASZ DZIEWCZYNY I NIGDY NIE RUCHALES :)
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Oct 21 2014 08:30am
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Oct 21 2014 09:08am
Quote (Pozer @ 21 Oct 2014 12:56)
fc barcelona wygrywa 3:0, zadnego postu w tym temacie, Man United remisuje 2:2, cztery nowe strony o tym.


meczów junajtet nikt nie ogląda, dlatego pozostaje tylko beka w topiku B)
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Oct 21 2014 09:22am
Quote (hehehehehe @ Oct 21 2014 03:30pm)
http://i.imgur.com/Ijgu6K5.jpg
Ronaldo byl o wiele lepszym pilkarzem kiedy gral w United imo.
Member
Posts: 10,041
Joined: Oct 19 2007
Gold: 598.11
Oct 21 2014 09:28am
Quote
Ronaldo byl o wiele lepszym pilkarzem kiedy gral w United imo.


pewnie że był lepszy, bo miał na tle czego się wybić xD

This post was edited by Longer88 on Oct 21 2014 09:29am
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Oct 21 2014 09:38am
Quote (Longer88 @ Oct 21 2014 04:28pm)
pewnie że był lepszy, bo miał na tle czego się wybić xD

Go Back To Polska Topic List
Prev1498249834984498549865001Next
Closed New Topic New Poll