☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Co Jecie Na Obiad
Prev
1
497
498
499
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 49415
Replies: 4986
Track Topic
souptalk
Member
Posts: 767
Joined: Jun 23 2026
Gold
:
0.00
#4981
Jun 27 2026 08:13am
Quote (
Mis_nom @ Jun 27 2026 04:08pm
)
No wiadomo 😋 ino w taka pogode to masakra nic sie robic nie da uziemilem sie XD🤷♀️
No gorąco jest
cbx1992
Member
Posts: 30,818
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#4982
Jun 27 2026 10:44pm
w taki skwar zrobie szczawiowej na ochlode. miesa nie chce sie jesc raczej przy upale
BrakNicku
Member
Posts: 9,054
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,011.63
#4983
Jun 28 2026 02:10am
Quote (
cbx1992 @ 28 Jun 2026 06:44
)
w taki skwar zrobie szczawiowej na ochlode. miesa nie chce sie jesc raczej przy upale :unsure:
Racja, ja chyba nie zjem nic na obiadek albo jakieś owoce
Unknown-X
Member
Posts: 13,439
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#4984
Jun 28 2026 02:10am
Makaron z kurakiem chili limonka
BrakNicku
Member
Posts: 9,054
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,011.63
#4985
Jun 28 2026 02:20am
Quote (
Unknown-X @ 28 Jun 2026 10:10
)
Makaron z kurakiem chili limonka
Myślałem że tam więcej ryb się je drogi kolego
souptalk
Member
Posts: 767
Joined: Jun 23 2026
Gold
:
0.00
#4986
Jun 28 2026 05:09am
Schabowe, ziemniaczki, mizeria.
Unknown-X
Member
Posts: 13,439
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#4987
Jun 28 2026 05:18am
Quote (
BrakNicku @ Jun 28 2026 10:20am
)
Myślałem że tam więcej ryb się je drogi kolego
Zgadza sie ale w nowym miejscu za duzo czasu spedzam w robocie, nie mam kiedy łowić i jeszcze nie wiem gdzie
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
497
498
499
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact