d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1497649774978497949805001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 880
Joined: Jul 25 2014
Gold: 10.00
Warn: 70%
Oct 17 2014 12:56pm
Quote (jestem_bogiem @ Oct 17 2014 08:37pm)
Ścina mi mecz Legia - Lechia :<


Tak to jest jak nie ma sie tv xd
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Oct 17 2014 01:05pm
Quote (Zjebedyn @ Oct 17 2014 08:56pm)
Tak to jest jak nie ma sie tv xd
ej dj fiut, bujka

Member
Posts: 880
Joined: Jul 25 2014
Gold: 10.00
Warn: 70%
Oct 17 2014 01:25pm
Quote (hehehehehe @ Oct 17 2014 09:05pm)
ej dj fiut, bujka


Co ty wujek taki agresywny???????????????
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Oct 17 2014 01:45pm
Czo ten Cavani zrobil..........


e/ wtf, 3 czerwona kartka :D

This post was edited by hehehehehe on Oct 17 2014 01:46pm
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Oct 18 2014 03:55am
Podobno Legia wczoraj "w swoim stylu" wygrala.
Prawda to?

Quote (Pozer @ Oct 17 2014 01:18pm)
Ekscytujace, dawaj wiecej  :drool:


Wszyscy wiedza, ze terminarz i inne nowosci zwiazane z panstwem hiszpanskim znasz na pamiec.

Quote (Autokrator @ Oct 16 2014 06:20am)
Widzisz tu słowo "znikome"?  To, że tak napisałem, było zwykłem wyrazem skromności.


Ta jasne.
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Oct 18 2014 04:29am
Quote (Rave_PL @ Oct 18 2014 11:55am)
Podobno Legia wczoraj "w swoim stylu" wygrala.
Prawda to?



Wszyscy wiedza, ze terminarz i inne nowosci zwiazane z panstwem hiszpanskim znasz na pamiec.



Ta jasne.


Prawda, poza początkiem meczu nic nie grali. Bez Radovica tracą 50% swojej gry. Jakąś kontuzje chyba złapał. Lecha chyba najlepszy mecz w sezonie.
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Oct 18 2014 04:38am
Quote (Pito @ 18 Oct 2014 10:29)
Prawda, poza początkiem meczu nic nie grali. Bez Radovica tracą 50% swojej gry. Jakąś kontuzje chyba złapał. Lecha chyba najlepszy mecz  w sezonie.


Lech gra dopiero jutro ;)
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Oct 18 2014 10:08am
CR bestia.
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Oct 18 2014 04:17pm
Quote (SleepNowInThe Fire @ Oct 18 2014 12:38pm)
Lech gra dopiero jutro ;)


I mi zjadło :( Miało być Lechia.
Member
Posts: 12,036
Joined: Sep 9 2010
Gold: 75.00
Oct 18 2014 04:24pm


druga bramka nice
Go Back To Polska Topic List
Prev1497649774978497949805001Next
Closed New Topic New Poll