Quote (Pito @ 12 Oct 2014 10:42)
Tak jak podchodzę z pesymizmem do tej kadry i chłodem to muszę ją teraz pochwalić. Świetny mecz Szczęsnego i Glika. W KOŃCU dobry mecz Lewandowskiego. Milik też dobrze wyglądał na tle Niemców. W końcu bez Obraniaków, Beniszów i innego gówna które jest tam niepotrzebne. Słaby mecz Rybusa. Lewandowski zagrał jak kapitan, nie odpuszczał w końcu był jakikolwiek kapitan a nie pizda Błaszczykowski. Mila dobrą zmianę zrobił. W końcu ta reprezentacja zaczyna być reprezentacją a nie zlepkiem chuj wie kogo, chuj wie z którego kraju. Teraz jest najlepszy moment żeby ten burdel ogarnąć. Wypierdolić Obraniaków. Nawałka może przestanie zachowywać się jak pizda a zacznie być Adasiem z Górnika. Było dobrze, z charakterem, wolą walki i ze szczęściem. Nie można popadać w januszowy hurraoptymizm bo zaraz będzie wielkie rozczarowanie. Jak potwierdzą to w następnym meczu dopiero będzie można zacząć ich chwalić.
no bylo ok ale kurwa jak komentator pierdolil o tym ze sie pytali robakow czy dadza rade biegac 90 min to kurwa fejspalm, koles jest zawodowym grajkiem a nie daje rady nakurwiac przez 90min?