d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1496549664967496849695001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
Oct 11 2014 03:20pm
Quote (Damas @ 11 Oct 2014 21:48)
tak bardzo prowokacyjny, matko bosko

wez juz skoncz pierdolic :D



zamknij morde
Member
Posts: 12,036
Joined: Sep 9 2010
Gold: 75.00
Oct 11 2014 03:54pm
dlaczego Żyro nie gra w reprezantancji polski? :o
Member
Posts: 9,397
Joined: Aug 29 2006
Gold: 499.55
Oct 11 2014 04:49pm
to jak polagi dzis zagrali (to ze w ogole grali) zdziwilo mnie bardziej niz sam wynik, od czasu jak wlaczylem (pare min przed pierwsza bramka polska przez wiekszosc czasu kontrolowala gre, a jak cos odjebali to szczesny jak robot kasowal wszystko


ps. lewyyyy

Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Oct 12 2014 03:42am
Tak jak podchodzę z pesymizmem do tej kadry i chłodem to muszę ją teraz pochwalić. Świetny mecz Szczęsnego i Glika. W KOŃCU dobry mecz Lewandowskiego. Milik też dobrze wyglądał na tle Niemców. W końcu bez Obraniaków, Beniszów i innego gówna które jest tam niepotrzebne. Słaby mecz Rybusa. Lewandowski zagrał jak kapitan, nie odpuszczał w końcu był jakikolwiek kapitan a nie pizda Błaszczykowski. Mila dobrą zmianę zrobił. W końcu ta reprezentacja zaczyna być reprezentacją a nie zlepkiem chuj wie kogo, chuj wie z którego kraju. Teraz jest najlepszy moment żeby ten burdel ogarnąć. Wypierdolić Obraniaków. Nawałka może przestanie zachowywać się jak pizda a zacznie być Adasiem z Górnika. Było dobrze, z charakterem, wolą walki i ze szczęściem. Nie można popadać w januszowy hurraoptymizm bo zaraz będzie wielkie rozczarowanie. Jak potwierdzą to w następnym meczu dopiero będzie można zacząć ich chwalić.
Member
Posts: 17,135
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 12 2014 03:51am
Quote (Pito @ 12 Oct 2014 11:42)
Tak jak podchodzę z pesymizmem do tej kadry i chłodem to muszę ją teraz pochwalić. Świetny mecz Szczęsnego i Glika. W KOŃCU dobry mecz Lewandowskiego. Milik też dobrze wyglądał na tle Niemców. W końcu bez Obraniaków, Beniszów i innego gówna które jest tam niepotrzebne. Słaby mecz Rybusa. Lewandowski zagrał jak kapitan, nie odpuszczał w końcu był jakikolwiek kapitan a nie pizda Błaszczykowski. Mila dobrą zmianę zrobił. W końcu ta reprezentacja zaczyna być reprezentacją a nie zlepkiem chuj wie kogo, chuj wie z którego kraju. Teraz jest najlepszy moment żeby ten burdel ogarnąć. Wypierdolić Obraniaków. Nawałka może przestanie zachowywać się jak pizda a zacznie być Adasiem z Górnika. Było dobrze, z charakterem, wolą walki i ze szczęściem. Nie można popadać w januszowy hurraoptymizm bo zaraz będzie wielkie rozczarowanie. Jak potwierdzą to w następnym meczu dopiero będzie można zacząć ich chwalić.


Ciężko się nie zgodzić.
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Oct 12 2014 04:56am
to co polska jest mistrzem swiata po wczorajszym meczu?
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Oct 12 2014 05:01am
Quote (Cannabisek @ 12 Oct 2014 12:56)
to co polska jest mistrzem swiata po wczorajszym meczu?


Przecież menczester piastuje to moralne stanowisko od 4000p.n.e.

This post was edited by JohnyCage on Oct 12 2014 05:01am
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Oct 12 2014 05:16am
Quote (Pito @ 12 Oct 2014 10:42)
Tak jak podchodzę z pesymizmem do tej kadry i chłodem to muszę ją teraz pochwalić. Świetny mecz Szczęsnego i Glika. W KOŃCU dobry mecz Lewandowskiego. Milik też dobrze wyglądał na tle Niemców. W końcu bez Obraniaków, Beniszów i innego gówna które jest tam niepotrzebne. Słaby mecz Rybusa. Lewandowski zagrał jak kapitan, nie odpuszczał w końcu był jakikolwiek kapitan a nie pizda Błaszczykowski. Mila dobrą zmianę zrobił. W końcu ta reprezentacja zaczyna być reprezentacją a nie zlepkiem chuj wie kogo, chuj wie z którego kraju. Teraz jest najlepszy moment żeby ten burdel ogarnąć. Wypierdolić Obraniaków. Nawałka może przestanie zachowywać się jak pizda a zacznie być Adasiem z Górnika. Było dobrze, z charakterem, wolą walki i ze szczęściem. Nie można popadać w januszowy hurraoptymizm bo zaraz będzie wielkie rozczarowanie. Jak potwierdzą to w następnym meczu dopiero będzie można zacząć ich chwalić.


no bylo ok ale kurwa jak komentator pierdolil o tym ze sie pytali robakow czy dadza rade biegac 90 min to kurwa fejspalm, koles jest zawodowym grajkiem a nie daje rady nakurwiac przez 90min?
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Oct 12 2014 05:25am
B)
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 12 2014 05:27am
Quote (Hver @ 12 Oct 2014 12:25)
B)
http://oi59.tinypic.com/1jmdjk.jpg


Go Back To Polska Topic List
Prev1496549664967496849695001Next
Closed New Topic New Poll