d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1496449654966496749685001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Oct 11 2014 03:00pm
Quote (zYwi3c @ 11 Oct 2014 22:57)
Karma sie sama nie zrobi B)


Żresz tę karmę?
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 11 2014 03:01pm
Quote (Grigo @ 11 Oct 2014 22:00)
Żresz tę karmę?


Owszem. Na 2gim koncie mam nawet 2 Reddit Goldy <3
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Oct 11 2014 03:03pm
Quote (kefir @ 11 Oct 2014 21:57)
na niemieckiej sekcji uzywaja bardzo ofensywnych zwrotow w kierunku narodu polskiego


Jeden typ taki bełkot pierdoli że to się w pale nie mieści :D
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Oct 11 2014 03:03pm
Quote (zYwi3c @ Oct 11 2014 11:01pm)
Owszem. Na 2gim koncie mam nawet 2 Reddit Goldy <3
Nie wiem czy przeczytales regulamin reddita ale mozna miec tylko jedno konto takze.... :rolleyes:

Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Oct 11 2014 03:05pm
Quote (umbrela @ 11 Oct 2014 23:03)
Jeden typ taki bełkot pierdoli że to się w pale nie mieści :D


nie rozumiem ich języka w stopniu wyższym niż "Kajne anung/Iś wajś niśt/hender hoh/sznela jude/das volkswagen bumbum?"
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Oct 11 2014 03:05pm
Quote (kefir @ 11 Oct 2014 22:57)
na niemieckiej sekcji uzywaja bardzo ofensywnych zwrotow w kierunku narodu polskiego


głupie dzieciaki i tyle
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Oct 11 2014 03:06pm
Quote (JohnyCage @ 11 Oct 2014 22:05)
nie rozumiem ich języka w stopniu wyższym niż "Kajne anung/Iś wajś niśt/hender hoh/sznela jude/das volkswagen bumbum?"


Ja trochę znam germański, ale jak typ pierdoli coś w dwóch zdaniach o szparagach, chodzeniu do piwnicy chuj wie po co i spaniu w ubikacji no to kurwa beka :D
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 11 2014 03:07pm
Quote (hehehehehe @ 11 Oct 2014 22:03)
Nie wiem czy przeczytales regulamin reddita ale mozna miec tylko jedno konto takze.... :rolleyes:


Jednego uzywam w domu, drugiego w pracy B) po IP mnie nie zlapia ;<
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Oct 11 2014 03:09pm
Quote (umbrela @ 11 Oct 2014 23:06)
Ja trochę znam germański, ale jak typ pierdoli coś w dwóch zdaniach o szparagach, chodzeniu do piwnicy chuj wie po co i spaniu w ubikacji no to kurwa beka :D


zwykły rage, było do przewidzenia
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Oct 11 2014 03:16pm
Quote (JohnyCage @ 11 Oct 2014 23:09)
zwykły rage, było do przewidzenia


jasne, myśleli że przyjadą sobie do Warszawy jako zwyciezcy jak w 1939 a tutaj jednak niespodziewnie powtórka grunwaldu...
Go Back To Polska Topic List
Prev1496449654966496749685001Next
Closed New Topic New Poll