d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Różne Śmieszne Smieszności > Repost
Prev1495496497498499664Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10
Joined: Nov 26 2009
Gold: 0.00
Nov 27 2009 04:38pm
[URL]http://matuch.blox.pl/2009/11/Rownouprawnienie.html[/URL]

O w morde, to jest chyba jeszcze lepsze od tamtego. Tez z tego samego bloga.
Ale cholera sporo prawdy w tym niestety.

p.s. dlaczego nie moge zrobic linka ? czy to tylko mi sie tak wyswietla ?

This post was edited by Kotto on Nov 27 2009 04:42pm
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Nov 27 2009 04:46pm
Quote (Kotto @ Nov 28 2009 12:38am)
http://matuch.blox.pl/2009/11/Rownouprawnienie.html

O w morde, to jest chyba jeszcze lepsze od tamtego. Tez z tego samego bloga.
Ale cholera sporo prawdy w tym niestety.

p.s. dlaczego nie moge zrobic linka ? czy to tylko mi sie tak wyswietla ?


fix'd?

bo chyba masz za malo postow
Member
Posts: 4,551
Joined: Aug 3 2006
Gold: 15.23
Nov 27 2009 04:52pm
Quote (Nakurf @ Nov 28 2009 12:24am)
rozmowa z bratem

http://img257.imageshack.us/img257/2442/beztytuumva.jpg

mmNakurf to on na moim hejmerku


rozmowa ...

dwa zjeby wymieniaja sie pogladami co do gry komputerowej, no w kurwe przesmieszne
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 27 2009 07:05pm
<marc16> a czym sie tego rar'a otwiera?
<ComBo> kluczem kurwa...

_______________________________________

Żona informatyka wysyła go po zakupy.
- Kup parówki, a jak będą jajka, to kup dziesięć.
Chłopina po wejściu do sklepu pyta:
- Czy są jajka?
- Tak - odpowiada sprzedawca.
- To poproszę dziesięć parówek.

______________________________________

Ta-daaa.
Zona informatyka pokazujac mu zdjecie: "Kojarzysz czlowieka?", "No?", "O 16 odbierzesz go z przedszkola"

_____________________________________________

Matematyk, fizyk i inżynier dostali po kawałku siatki do ogrodzeniowej i zadanie by ogrodzić jak największy teren.
Inżynier ogrodził elegancki kwadrat.
Fizyk obliczył że najlepszy stosunek powierzchni do obwodu ma koło i rozstawił siatkę w okrąg.
Natomiast matematyk rozstawił siatkę byle jak, wszedł do środka i powiedział że jest na zewnątrz.

This post was edited by zYwi3c on Nov 27 2009 07:07pm
Banned
Posts: 3,231
Joined: May 28 2009
Gold: 0.13
Warn: 70%
Nov 27 2009 09:37pm
Quote (zYwi3c @ Nov 28 2009 12:26am)
HEHE ... eee nie zalapalem :<


this, jakis kretyn gra w diablo, rozmowa kompletnie z dupy i jeszcze uwaza ze to ma nas rozbawic
Member
Posts: 6,994
Joined: Sep 17 2008
Gold: 3.04
Nov 28 2009 02:52am
Quote (Nakurf @ Nov 27 2009 10:24pm)
rozmowa z bratem

http://img257.imageshack.us/img257/2442/beztytuumva.jpg

mmNakurf to on na moim hejmerku



HAHAHAHA O kurwa rozbawiłeś mnie, ja pierdole -.-
Myślisz, że kogoś to śmieszy?
Banned
Posts: 5,114
Joined: Aug 3 2009
Gold: 3.65
Nov 28 2009 03:00am
Quote (Nakurf @ 27 Nov 2009 23:24)
rozmowa z bratem

http://img257.imageshack.us/img257/2442/beztytuumva.jpg

mmNakurf to on na moim hejmerku


Ciekawe czy Twój brat też sra na klawiaturę za fg.
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Member
Posts: 20,547
Joined: Aug 31 2007
Gold: 16,966.51
Nov 28 2009 04:05am
Quote (Nakurf @ 28 Nov 2009 00:24)
rozmowa z bratem

http://img257.imageshack.us/img257/2442/beztytuumva.jpg

mmNakurf to on na moim hejmerku


widac ze z jednej rodziny jestescie
Member
Posts: 9,699
Joined: Jul 1 2008
Gold: 34.05
Nov 28 2009 04:06am


/profile/18900653/gallery/album/2/18
Go Back To Polska Topic List
Prev1495496497498499664Next
Closed New Topic New Poll