d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1495549564957495849595001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Oct 4 2014 08:59am
Quote (Cannabisek @ Oct 2 2014 08:49pm)
to jest dzisiejsze oswiadczenie klubu



a to jest wypowiedz w radiu lodz pana knura prezesa ktora miala miejsce kilkanascie minut temu:

"Spędziłem w tym klubie 7 lat, wiec mam prawo powiedzieć ze Widzew jest dla mnie ważniejszy niż dla tych kibiców, co śpiewają "Widzew to my"


W kategorii absurdów najlepsi przyajciele Widzewa nie sa wcale gorsi :D

Na stadionie Ruchu Chorzów przy ul. Cichej znaleziono w sobotę tajemniczą paczkę. Było podejrzenie o podłożenie ładunku wybuchowego. Okazało się, że w paczce znajdują się materiały pirotechniczne. Wielkie Derby Śląska 2014 Ruch - Górnik się odbędą.

- Znaleziona paczka zawierała materiały pirotechniczne - uspokaja rzeczniczka Ruchu Chorzów, Donata Chruściel.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, znalezione materiały pirotechniczne były połączone ze zbiorniczkami z benzyną. Ich celem było najprawdopodobniej zdalne zapalenie flag. Do ich konstrukcji użyto zapalników chińskiej produkcji, ale oceniono, że były dość dobrej jakości i siła rażenia zapłonu mogła być znacznie większa.

Wiemy już, że Wielkie Derby Śląska w Chorzowie odbędą się bez udziału kibiców Górnika Zabrze.
Member
Posts: 5,302
Joined: Mar 26 2011
Gold: 290.01
Warn: 30%
Oct 4 2014 10:02am
to co dzisiaj lewy odpierdolil to ja nie mam pytan!!!!!!!!!!!! czlowiek-zloto!!!
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Oct 4 2014 10:27am
Quote (Insane_guy_with_the_cheese @ Oct 4 2014 10:02am)
to co dzisiaj lewy odpierdolil to ja nie mam pytan!!!!!!!!!!!! czlowiek-zloto!!!


Druga brama to masakra przyjecie I kontrola.
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 70,000.00
Oct 4 2014 10:36am
Messi & Neymar B)
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Oct 4 2014 12:46pm
Quote (Dami @ Oct 4 2014 05:36pm)
Messi & Neymar B)
Niedlugo koledzy w jednej celi b)
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Oct 4 2014 01:14pm
Quote (Insane_guy_with_the_cheese @ Oct 4 2014 05:02pm)
to co dzisiaj lewy odpierdolil to ja nie mam pytan!!!!!!!!!!!! czlowiek-zloto!!!


klasa swiatowa!!!!!!!!!!!!!!!!!
/e: bez ogladania wszystko pisze

This post was edited by Shapiro on Oct 4 2014 01:15pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 4 2014 01:20pm
Xabi probuje zaskoczyc bramkarza:



Bramka Lewego + zajebiste podanie:



Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold: Locked
Warn: 40%
Oct 5 2014 01:11am
Quote (Pozer @ Oct 4 2014 06:46pm)
Niedlugo koledzy w jednej celi b)


lepiej w jednej celi niz w klubie menczester united

Quote (nomadwgk @ Oct 4 2014 04:27pm)
Druga brama to masakra przyjecie I kontrola.


zrobil z bramkarzem co chcial ;)
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Oct 5 2014 01:42am
prezes widzewa mocno zadowolony ze rozjebal klub



ja pierdole i jeszcze pan teneryfiarz zadowolony po lewej na gorze

a tak sie wczoraj na mecz wchodzilo https://www.facebook.com/video.php?v=744113045663893&set=vb.131293356945868&type=2&theater
Go Back To Polska Topic List
Prev1495549564957495849595001Next
Closed New Topic New Poll