d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1495449554956495749585001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Oct 2 2014 02:42pm
chyba niedlugo RIP WIDZEW :cry:
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Oct 2 2014 02:45pm
Quote (Cannabisek @ Oct 2 2014 08:42pm)
chyba niedlugo RIP WIDZEW :cry:


Z podniesiem cen biletow i meczami 18+ / za zgoda rodzicow to prawda czy jakis twitterowy zarcik?
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Oct 2 2014 02:49pm
Quote (Rave_PL @ 2 Oct 2014 22:45)
Z podniesiem cen biletow i meczami 18+ / za zgoda rodzicow to prawda czy jakis twitterowy zarcik?


to jest dzisiejsze oswiadczenie klubu

Quote
W związku z wulgarnym zachowaniem Kibiców podczas ostatnich meczów Widzewa Łódź rozgrywanych na Stadionie Miejskim przy al. Piłsudskiego, a także z uwagi na użycie środka pirotechnicznego, co stanowiło złamanie Regulaminu Stadionu oraz Regulaminu Imprezy Masowej, podjęto decyzję o podniesieniu cen biletów na trybuny C i D na najbliższe mecze do 30 zł (cena bazowa). Jednocześnie została podjęta decyzja o dalszym podnoszeniu cen biletów w przypadku kolejnych naruszeń mogących powodować straty Klubu. Powyższe podyktowane jest koniecznością ponoszenia dodatkowych kosztów, w tym utrzymania bezpieczeństwa na stadionie.

Ponadto w związku z nałożoną karą przez Wydział Dyscypliny PZPN za zachowanie kibiców na meczu z Flotą Świnoujście, a także zapytaniem ze strony policji o reakcję, Klub od najbliższych meczów zdecydował o zwiększeniu kontroli przy wejściach na stadion. Przypominamy, że każda z osób wchodzących na obiekt musi posiadać dokument tożsamości ze zdjęciem. Osoby nie posiadające dokumentu tożsamości nie będą wpuszczane na stadion.

Jednocześnie na czas nieokreślony Klub zakazuje wywieszania podczas imprezy masowej jakichkolwiek transparentów oraz anulowane zostają identyfikatory  dla przygotowujących oprawę upoważniające do poruszania się poza sektorem, na który kibice nabyli bilety.

Możliwość przywrócenia opraw i cen uzależniona jest ściśle od zachowania kibiców na stadionie.

Jednocześnie Klub wprowadzi od rundy wiosennej nowy zapis do Regulaminu Stadionu. Na jego podstawie osoby które nie ukończyły 18 roku życia na mecze Widzewa Łódź w roli gospodarza będą mogły wejść jedynie pod opieką  osób dorosłych. Możliwe będzie też wejście pod opieką innej osoby dorosłej za pisemną zgodą rodziców.

Klub stoi na stanowisku, iż nie można wprowadzać odpowiedzialności zbiorowej za naruszenia jednostek. W związku z powyższym podczas imprez masowych Klub będzie dokonywał nagrań z dodatkowych kamer w celu precyzyjnego ustalenia sprawców naruszeń. W przypadku łamania zapisów Regulaminu Imprezy Masowej na uczestników będą nakładane zakazy stadionowe oraz wyciągane inne konsekwencje wynikające z w/w  regulaminów.

Niniejszym przypominamy, iż zgodnie z Regulaminem Imprezy Masowej wszyscy zobowiązani są do zajmowania miejsc określonych na biletach i karnetach i nie blokowania ciągów komunikacyjnych.


a to jest wypowiedz w radiu lodz pana knura prezesa ktora miala miejsce kilkanascie minut temu:

"Spędziłem w tym klubie 7 lat, wiec mam prawo powiedzieć ze Widzew jest dla mnie ważniejszy niż dla tych kibiców, co śpiewają "Widzew to my"
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Oct 2 2014 02:50pm
Nie wiem jak można oglądać angielską ligę, a co dopiero polską
POLSKA 100LAT ZA MENCZESTEREM
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Oct 2 2014 02:53pm
Quote (Cannabisek @ Oct 2 2014 08:49pm)
to jest dzisiejsze oswiadczenie klubu



a to jest wypowiedz w radiu lodz pana knura prezesa ktora miala miejsce kilkanascie minut temu:

"Spędziłem w tym klubie 7 lat, wiec mam prawo powiedzieć ze Widzew jest dla mnie ważniejszy niż dla tych kibiców, co śpiewają "Widzew to my"


kurwa, myslalem ze to jaki fejk ;DDDDDDDDDDDDDDDDD
nie wiem co jest gorsze - ceny biletow w gore jak chuj, czy moze ten wstep 18+
Member
Posts: 12,036
Joined: Sep 9 2010
Gold: 75.00
Oct 2 2014 04:38pm
jak coś to Legia wyłuskała 3 punkty
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Oct 3 2014 07:46am
Quote (jestem_bogiem @ 2 Oct 2014 22:38)
jak coś to Legia wyłuskała 3 punkty


niech wymrą na tyfus
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
Oct 4 2014 08:13am
ale valencia klepie atletico, 3:0 w 13 minucie.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Oct 4 2014 08:19am
Quote (Janusz_Tracz @ Oct 4 2014 02:13pm)
ale valencia klepie atletico, 3:0 w 13 minucie.


ACH TA LIGA DWUH ZESPOLUW
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Oct 4 2014 08:33am
lewy napierdala


e/ kolejna popiska lewego: http://gfycat.com/BlackandwhiteVengefulGermanwirehairedpointer

This post was edited by hehehehehe on Oct 4 2014 08:58am
Go Back To Polska Topic List
Prev1495449554956495749585001Next
Closed New Topic New Poll