d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1494949504951495249535001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 70,000.00
Oct 1 2014 06:32am
Quote (Rave_PL @ 30 Sep 2014 22:46)
Kiedys czytalem fajne okreslenie, ze Anglicy wymyslaja nowy sport / rozgrywki, kiedy okazuje sie ze w poprzednich sa chujowi. Nic dodac, nic ujac. Kupa guwna.



Zawsze mam usmiech na ryju, jak ktos tego ubogiego filozofa dla mas wypusci z klatki.
Czekam teraz na typowe juz stwierdzenie, ze Barca przegrala bo murawa byla chujowa. Mam nadzieje ze ten smiec razem z tym guwniakiem na lawce zdechna na syfillis.


prymityw

Quote (Pozer @ 1 Oct 2014 12:08)
Nie chce sie z nikim klocic i wiem, ze niektorzy moga sie ze mna nie zgodzic, ale jak dla mnie, Paul Scholes byl lepszym pomocnikiem niz Xavi Hernandez.


wedlug mnie skols to aktualnie najlepszy pomocnik swiata
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Oct 1 2014 07:02am
Quote (Pozer @ 1 Oct 2014 12:08)
Nie chce sie z nikim klocic i wiem, ze niektorzy moga sie ze mna nie zgodzic, ale jak dla mnie, Paul Scholes byl lepszym pomocnikiem niz Xavi Hernandez.


PO CZYM WNOSISZ?
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
Oct 1 2014 07:04am
Quote (Pozer @ 1 Oct 2014 11:08)
Nie chce sie z nikim klocic i wiem, ze niektorzy moga sie ze mna nie zgodzic, ale jak dla mnie, Paul Scholes byl lepszym pomocnikiem niz Xavi Hernandez.



scholes moze mu buty lizac. podobnie jak raul i giggs do kompletu. :)
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Oct 1 2014 07:08am
Quote (Dami @ Oct 1 2014 12:32pm)
prymityw



wedlug mnie skols to aktualnie najlepszy pomocnik swiata


Wnies kiedys cos ciekawego do tematu. Moze wyedy pogadamy.
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold: Locked
Warn: 40%
Oct 1 2014 07:14am
paul scholes to gosc ktory gral na jakim tam poziomie sobie i nawet dobry był jak na ten klub i swoja reprezentacje ale do poziomu xaviego NIGDY nie doszedł.swoja droga to pilkarz ktory grał raczej na pozycji AMC w latac swojej swietnosci xd z wiekiem zostal przesuniety do DM bo tylko do tego nadawał sie , wpierdolic sie w nogi oddac do najblizszego i czasami cos tam strzelic z dystansu. fletcher troche mi przypomina go teraz. jak dwie krople drewna



Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Oct 1 2014 07:15am
Quote (Westo @ Oct 1 2014 01:14pm)
paul scholes to gosc ktory gral na jakim tam poziomie sobie i nawet dobry był jak na ten klub i swoja reprezentacje ale do poziomu xaviego NIGDY nie doszedł.swoja droga to pilkarz ktory grał raczej na pozycji AMC w latac swojej swietnosci xd z wiekiem zostal przesuniety do DM bo tylko do tego  nadawał sie , wpierdolic sie w nogi oddac do najblizszego i czasami cos tam strzelic z dystansu. fletcher troche mi przypomina go teraz. jak dwie krople drewna


DM :DDD Prosze cie.

This post was edited by kefir on Oct 1 2014 07:15am
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold: Locked
Warn: 40%
Oct 1 2014 07:16am
Quote (kefir @ Oct 1 2014 01:15pm)
DM :DDD Prosze cie.


NO SORAS ALE KIEDYS GRALEM W MENAGERY I TAK TO WIDZE XD
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Oct 1 2014 07:19am
Quote (Westo @ Oct 1 2014 01:16pm)
NO SORAS ALE KIEDYS GRALEM W MENAGERY I TAK TO WIDZE XD


Jak juz to deep lying playmaker :D Typowy MC.

This post was edited by kefir on Oct 1 2014 07:19am
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Oct 1 2014 07:29am
Quote (kefir @ Oct 1 2014 01:15pm)
DM :DDD Prosze cie.


Do xaviego drewniakowi daleko. Taka prawda.
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 70,000.00
Oct 1 2014 08:20am
Atl. Madrid
-
Juventus

:drool:

Quote (Rave_PL @ 1 Oct 2014 15:08)
Wnies kiedys cos ciekawego do tematu. Moze wyedy pogadamy.


Racja, wyedy mozemy pogadac
Go Back To Polska Topic List
Prev1494949504951495249535001Next
Closed New Topic New Poll