d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1494849494950495149525001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Sep 30 2014 02:31pm
ROZGRYWKI NA NAJWYZSZYM POZIOMIE. UCZTA DLA OKA. LIGA MISTRZOW B)

Member
Posts: 5,302
Joined: Mar 26 2011
Gold: 290.01
Warn: 30%
Sep 30 2014 02:32pm
Quote (Pozer @ Sep 30 2014 08:44pm)
Bedziemy mieli cos lepszego niz tak zwana "Liga Mistrzow" - http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/29423048


po co oni sie pchaja do europy. z czym, ja sie pytam??
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Sep 30 2014 02:46pm
Quote (Insane_guy_with_the_cheese @ Sep 30 2014 08:32pm)
po co oni sie pchaja do europy. z czym, ja sie pytam??


Kiedys czytalem fajne okreslenie, ze Anglicy wymyslaja nowy sport / rozgrywki, kiedy okazuje sie ze w poprzednich sa chujowi. Nic dodac, nic ujac. Kupa guwna.

Quote (zYwi3c @ Sep 30 2014 08:11pm)
Xavi na boisku, koniec zabawy.


Zawsze mam usmiech na ryju, jak ktos tego ubogiego filozofa dla mas wypusci z klatki.
Czekam teraz na typowe juz stwierdzenie, ze Barca przegrala bo murawa byla chujowa. Mam nadzieje ze ten smiec razem z tym guwniakiem na lawce zdechna na syfillis.
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
Sep 30 2014 02:48pm
Quote (Rave_PL @ 30 Sep 2014 21:46)
Kiedys czytalem fajne okreslenie, ze Anglicy wymyslaja nowy sport / rozgrywki, kiedy okazuje sie ze w poprzednich sa chujowi. Nic dodac, nic ujac. Kupa guwna.



Zawsze mam usmiech na ryju, jak ktos tego ubogiego filozofa dla mas wypusci z klatki.
Czekam teraz na typowe juz stwierdzenie, ze Barca przegrala bo murawa byla chujowa. Mam nadzieje ze ten smiec razem z tym guwniakiem na lawce zdechna na syfillis.


po co tak szkalowac
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 30 2014 02:49pm
Quote (Rave_PL @ 30 Sep 2014 21:46)
Kiedys czytalem fajne okreslenie, ze Anglicy wymyslaja nowy sport / rozgrywki, kiedy okazuje sie ze w poprzednich sa chujowi. Nic dodac, nic ujac. Kupa guwna.



Zawsze mam usmiech na ryju, jak ktos tego ubogiego filozofa dla mas wypusci z klatki.
Czekam teraz na typowe juz stwierdzenie, ze Barca przegrala bo murawa byla chujowa. Mam nadzieje ze ten smiec razem z tym guwniakiem na lawce zdechna na syfillis.


ale mad omg ;D
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Sep 30 2014 02:51pm
A ja również żałuję, że neymar przeżył :(

This post was edited by JohnyCage on Sep 30 2014 02:51pm
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Sep 30 2014 02:51pm
Quote (zYwi3c @ Sep 30 2014 08:49pm)
ale mad omg ;D


no hehe ^^^^xDxD
dobrze rze szawi skonczyl zabawe he he
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Sep 30 2014 05:18pm
Quote (Rave_PL @ 30 Sep 2014 20:46)
Kiedys czytalem fajne okreslenie, ze Anglicy wymyslaja nowy sport / rozgrywki, kiedy okazuje sie ze w poprzednich sa chujowi. Nic dodac, nic ujac. Kupa guwna.



Zawsze mam usmiech na ryju, jak ktos tego ubogiego filozofa dla mas wypusci z klatki.
Czekam teraz na typowe juz stwierdzenie, ze Barca przegrala bo murawa byla chujowa. Mam nadzieje ze ten smiec razem z tym guwniakiem na lawce zdechna na syfillis.


ból dupy detected
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Sep 30 2014 10:20pm
Quote (SleepNowInThe Fire @ Sep 30 2014 11:18pm)
ból dupy detected


o ironio
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Oct 1 2014 04:08am
Nie chce sie z nikim klocic i wiem, ze niektorzy moga sie ze mna nie zgodzic, ale jak dla mnie, Paul Scholes byl lepszym pomocnikiem niz Xavi Hernandez.
Go Back To Polska Topic List
Prev1494849494950495149525001Next
Closed New Topic New Poll