Quote (Insane_guy_with_the_cheese @ Sep 30 2014 08:32pm)
po co oni sie pchaja do europy. z czym, ja sie pytam??
Kiedys czytalem fajne okreslenie, ze Anglicy wymyslaja nowy sport / rozgrywki, kiedy okazuje sie ze w poprzednich sa chujowi. Nic dodac, nic ujac. Kupa guwna.
Quote (zYwi3c @ Sep 30 2014 08:11pm)
Xavi na boisku, koniec zabawy.
Zawsze mam usmiech na ryju, jak ktos tego ubogiego filozofa dla mas wypusci z klatki.
Czekam teraz na typowe juz stwierdzenie, ze Barca przegrala bo murawa byla chujowa. Mam nadzieje ze ten smiec razem z tym guwniakiem na lawce zdechna na syfillis.