d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Janusz Korwin Mikke > Temat Oficjalny
Prev14849505152144Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,966
Joined: Jan 21 2014
Gold: 38.00
Warn: 20%
May 23 2014 10:35am
Quote (Stanislaw @ May 23 2014 05:20pm)
to ten luc od picia alko i grania w dote


to nie gozdek..
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 23 2014 11:02am
Quote (hehehehehe @ May 23 2014 03:46pm)
MOJ GLOS ODDAJE NA:
http://m.natemat.pl/36e82a51721334c949c17906dfd1b431,641,0,0,0.jpg
odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku


jakbym mial pod tkim katem glosowac to bym na narodowke jednak zaglosowal ;D
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
May 23 2014 11:14am
Quote (Lander @ May 23 2014 07:02pm)
jakbym mial pod tkim katem glosowac to bym na narodowke jednak zaglosowal ;D
widzisz masz zwiazne oczy i patrzysz na to co nie wolno, mam nadzieje ze otworzylem twoje oczy na europe

Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 23 2014 11:25am
oho AMA na wypoku bylo z przemkiem w.

tl;dr troche ale ktos mi podrzuil dwa pytania z odpowiedzia

4. Ashley czy Liara? ;)
5. Którą postać w Mass Effect poza wyżej wspomnianymi lubi Pan najbardziej i dlaczego?
6. Czy grał Pan w KOTORy & czy zamierza Pan zagrać w Wiedźmina 3?

Ad. 4) Obie :-)
Ad. 5) Urdnot Wrex. Lubię świat prostych wartości i prostych wyborów :-)
Ad. 6) 2x TAK



props
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 23 2014 11:32am
Quote (Stanislaw @ 23 May 2014 18:20)
to ten luc od picia alko i grania w dote


Pierdolenie, mam 20km do siedlec i nie chce isc pic
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
May 23 2014 11:36am
moze ty jestes zydem leszczu?
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
May 23 2014 02:10pm
Zaraz cisza wyborcza, na wszelki wypadek to mój ostatni post do poniedziałku w tematach politycznych.

Zagłosuje na Korwina, ale mam nadzieje że nie przyjdzie mu do głowy wychodzić dzisiaj z UE.

Moim zdaniem jeszcze z 20 lat musimy w UE posiedzieć, cały świat musi się przyzwyczaić że Polska to część bogatego zachodu, a sami Polacy muszą poduczyć się niektórych dobrych wzorców od wymierającej rdzennej ludności europy zachodniej.
Wydaje mi się też osobiście, że to sami Polacy muszą zrozumieć że zasługują na większy szacunek.
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
May 23 2014 02:24pm
vote -Berkowicz mimo błazenady w trakcie debaty WPiA UJ albo Duda Endrju bo "swój" chłop


e: najbardziej dojebał Sonik na temat emigracji
polecam 37:55 i reakcję publiczności :C

This post was edited by Madrista on May 23 2014 02:26pm
Member
Posts: 8,013
Joined: Sep 23 2006
Gold: 1,962.28
May 23 2014 02:25pm
Sariusz-Wolski
Member
Posts: 8,924
Joined: Jul 16 2012
Gold: 100.03
May 23 2014 02:25pm
Quote (Ironfister @ May 23 2014 10:10pm)
Zaraz cisza wyborcza, na wszelki wypadek to mój ostatni post do poniedziałku w tematach politycznych.

Zagłosuje na Korwina, ale mam nadzieje że nie przyjdzie mu do głowy wychodzić dzisiaj z UE.

Moim zdaniem jeszcze z 20 lat musimy w UE posiedzieć, cały świat musi się przyzwyczaić że Polska to część bogatego zachodu, a sami Polacy muszą poduczyć się niektórych dobrych wzorców od wymierającej rdzennej ludności europy zachodniej.
Wydaje mi się też osobiście, że to sami Polacy muszą zrozumieć że zasługują na większy szacunek.


Co ci zrobią na jsp xd jebac cisze wyborcza
Go Back To Polska Topic List
Prev14849505152144Next
Add Reply New Topic New Poll