Quote (Ironfister @ May 23 2014 10:10pm)
Zaraz cisza wyborcza, na wszelki wypadek to mój ostatni post do poniedziałku w tematach politycznych.
Zagłosuje na Korwina, ale mam nadzieje że nie przyjdzie mu do głowy wychodzić dzisiaj z UE.
Moim zdaniem jeszcze z 20 lat musimy w UE posiedzieć, cały świat musi się przyzwyczaić że Polska to część bogatego zachodu, a sami Polacy muszą poduczyć się niektórych dobrych wzorców od wymierającej rdzennej ludności europy zachodniej.
Wydaje mi się też osobiście, że to sami Polacy muszą zrozumieć że zasługują na większy szacunek.
Co ci zrobią na jsp xd jebac cisze wyborcza