d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of The Storm > Temat Oficjalny
Prev14849505152120Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 18 2015 05:29am
Jak tu najskuteczniej zdobywać golda? Nie mam czasu siedzieć całymi dniami, a chciałem sobie kupić Jainę, bo grałem kilka razy jak była w rotacji. Podobno są jakieś daily questy czy coś?
Member
Posts: 26,356
Joined: Dec 6 2006
Gold: 6,800.62
Feb 18 2015 05:43am
raz dziennie dostajesz losowego q 200~800g
za wbicie kazdym charem lvl 5 - 500g (tzn 500g/char)

/e
i za wbicie lvlu konta jeszcze sa geldy

/e#2
Quote (Grigo @ 18 Feb 2015 13:45)
A warto w ogóle farmić na Jainę? Mnie się spodobała, ale grałem w tę grę może z 2h, więc mało tam wiem. Stronk czy crap i lepiej kupić coś innego? To jednak 10k, a mam obecnie 2 :D


z racji, ze to beta to postacie ciagle sa balansowane i ciezko sie wypowiadac na dluzsza mete
co patch inne op picki

jak ogarniasz skill shoty to oks

ja poki farmie gold i kupie op postacie w mecie jak wbije 30 lvl (odblokowuja sie rankedy; zeby je grac trzeba miec minimum 10 charow)

This post was edited by Wrona on Feb 18 2015 05:47am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 18 2015 05:45am
A warto w ogóle farmić na Jainę? Mnie się spodobała, ale grałem w tę grę może z 2h, więc mało tam wiem. Stronk czy crap i lepiej kupić coś innego? To jednak 10k, a mam obecnie 2 :D
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 18 2015 06:31am
Quote (Grigo @ Feb 18 2015 12:45pm)
A warto w ogóle farmić na Jainę? Mnie się spodobała, ale grałem w tę grę może z 2h, więc mało tam wiem. Stronk czy crap i lepiej kupić coś innego? To jednak 10k, a mam obecnie 2 :D


jest jak najbardziej w porzasiu, zabujca z zasiegiem, sporym aoe i cc :wub: bierz w ciemno
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 18 2015 06:32am
Quote (WickedBlossom @ 18 Feb 2015 13:31)
jest jak najbardziej w porzasiu, zabujca z zasiegiem, sporym aoe i cc :wub: bierz w ciemno


Mam tylko 2k golda :mad:
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 18 2015 06:33am
Quote (Grigo @ Feb 18 2015 01:32pm)
Mam tylko 2k golda :mad:


biedak

jak masz niski lvl konta to w chuj dostaniesz, ja mam gorzej, bo max lvl i 3-4 postaci zostalo do wbicia na 5, reszta tylko daily :(
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 18 2015 06:34am
Quote (WickedBlossom @ 18 Feb 2015 13:33)
biedak

jak masz niski lvl konta to w chuj dostaniesz, ja mam gorzej, bo max lvl i 3-4 postaci zostalo do wbicia na 5, reszta tylko daily :(


Ja nie mam jeszcze żadnej postaci na 5 :D
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 18 2015 06:34am
Quote (Grigo @ Feb 18 2015 01:34pm)
Ja nie mam jeszcze żadnej postaci na 5 :D


wszystkie mozliwe dobijaj na 5
i napierdalaj lvl konta
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 18 2015 07:46am
Leveluję tego co lata na gryfie i rzuca młotkiem z Q, elo

e/ już mam ponad 4k golda ;d

This post was edited by Grigo on Feb 18 2015 07:47am
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 18 2015 07:49am
Quote (Grigo @ Feb 18 2015 02:46pm)
Leveluję tego co lata na gryfie i rzuca młotkiem z Q, elo

e/ już mam ponad 4k golda ;d


wbicie 10k na nowym koncie to kwestia jednego dnia
Go Back To Polska Topic List
Prev14849505152120Next
Add Reply New Topic New Poll